بازی علمی تخیلی The Invincible معرفی شد

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
بازی The Invincible یک عنوان علمی تخیلی و هیجان‌انگیز از استودیوی استاروارد اینداستریز است که تیم آن از سازندگان سابق استودیو‌های سی‌دی پراجکت رد و تکلند تشکیل شده است.
این بازی بر اساس کتابی از نویسنده‌ی مشهور لهستانی استانیسلاو لم ساخته شده که بیشتر او را برای رمان سولاریس می‌شناسیم. در این عنوان بازیکنان نقش یک دانشمند را بر عهده می‌گیرند که در سیاره‌ای بیگانه سرگردان است. شما سعی می‌کنید بقیه‌ی اعضای گروه خود را پیدا کنید در حالیکه سعی می‌کنید در این محیط خشن زنده بمانید. این بازی دارای روایتی غیر خطی است و داستان بر اساس انتخاب‌ها و عملکرد شما شکل می‌گیرد.
بازی The Invincible در سال 2021 برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

Continue reading...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به به ؛ کار اقتباسی از لم چه شود. امیدوارم یه اقتباس خیلی خوب بشه.

پ.ن : جا داره یادی کنیم از واکنش ایشون به فیلم سولاریس :D

to my best knowledge, the book was not dedicated to erotic problems of people in outer space... As Solaris' author I shall allow myself to repeat that I only wanted to create a vision of a human encounter with something that certainly exists, in a mighty manner perhaps, but cannot be reduced to human concepts, ideas or images. This is why the book was entitled "Solaris" and not "Love in Outer Space".

EAST2WEST

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,569
نام
Danial
به به ؛ کار اقتباسی از لم چه شود. امیدوارم یه اقتباس خیلی خوب بشه.

پ.ن : جا داره یادی کنیم از واکنش ایشون به فیلم سولاریس :D

to my best knowledge, the book was not dedicated to erotic problems of people in outer space... As Solaris' author I shall allow myself to repeat that I only wanted to create a vision of a human encounter with something that certainly exists, in a mighty manner perhaps, but cannot be reduced to human concepts, ideas or images. This is why the book was entitled "Solaris" and not "Love in Outer Space".

بزارین یه یاد کلی کنیم حالا از همه ی بزرگان :D

165965

خود کتاب

165966

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بزارین یه یاد کلی کنیم حالا از همه ی بزرگان :D

در کنار این سه بزرگوار ، ایشون هم قرار بدیم :D
pkd.jpg

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
اینا از کجا پیداشون شد؟
به به امیدوارم مثل بقیه استودیوهای لهستانی بترکونن.

We’re going to deliver on a promise of bringing to life an immersive, beautiful retro-futuristic world, and involve gamers in crafting their own story in non-linear gameplay," Starward Industries' Game Director Marek Markuszewski told TheGamer. "It’ll be a unique, one of a kind experience, no matter how clichéd it sounds now."
================
مثل اینکه به کم هم راضی نیستن، امیدوارم موفق بشن.

===========
صبح تا حالا داشتم دنبال نسخه انگلیسی میگشتم، هیچ کجا پیدا نکردم، عجیب بود برام.
تا اینکه فارسی سرچ کردم دیدم نوشته شکست ناپذیران از استانیسلاو لم.
با تعجب لینک باز کردم و دیدم بله مثل اینکه قبلا به فارسی ترجمه شده.
نسخه دست دوم خریدم، جایی نقدی از ترجمه و.. پیدا نکردم، امیدوارم ترجمه خوبی باشه.

• Like
Reactions: omid0

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
این موزیکش رو گوش بدید قشنگ پیداست قرار با یـ Retro-future دهه هشتاد خفن رو به رو بشیم =P~

واقعا‌ عالی‌ بود،‌ خیلی‌ خیلی‌ منتظر‌ همچین‌ عنوانی‌ با‌ همچین‌ تمی‌ بودم،‌ اصلا‌ حال‌ و‌ هوای‌ retro future های دهه ۸۰ فوق العادس. موزیک‌ عالی‌ بود،‌ اسکرین‌ شات‌ ها‌ عالین،‌ امیدوارم‌ یه‌ تریلر‌ هم‌‌بزودی‌ نمایش‌ بدن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,081
نام
مــاکــان
واقعا‌ عالی‌ بود،‌ خیلی‌ خیلی‌ منتظر‌ همچین‌ عنوانی‌ با‌ همچین‌ تمی‌ بودم،‌ اصلا‌ حال‌ و‌ هوای‌ retro future های دهه ۸۰ فوق العادس. موزیک‌ عالی‌ بود،‌ اسکرین‌ شات‌ ها‌ عالین،‌ امیدوارم‌ یه‌ تریلر‌ هم‌‌بزودی‌ نمایش‌ بدن
در تایید حرفت اگه بخوام کامل کنم، دقیقا میشه مال دهه 60-50 میلادی.
واقعا همونطور که میگی خیلی عنوان بزرگی میتونه باشه، امیدوارم سرمایه کافی و ناشر کاردرستی پیدا کنن.

• Love
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر