بازی سریالی اکشن ادونچر awaken

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
خوب با عرض سلام خدمت دوستان و سروران گرامی !
از اونجایی که ایام امتحاناته و حال میده آدم یکاری انجام بده تصمیم گرفتم با یه داستان قوی
و یه تیم حرفه ای شروع به ساخت یه بازی متفاوت بکنم!
بازی "بیداری" یه بازی سریالی هست که فکر کنم ما دومین گروهی باشیم که بازی سریالی میسازه ((اولیش سیاره میترا بود ))
خوب همون طور که گفتم با یه بازی سریالی تشکیل شده از 4 اپیزود مواجه هستید:d
دو اپیزود اول رو یه بازی ادونچر اشاره و کلیک تشکیل میده با معما ها و تم جنایی و غیره ...
و دو اپیزود بعد با یه بازی اکشن ادونچر دو بعدی طرف هستین !
داستان بازی هم یه داستان واحده و از افراد حرفه ای هم برای نوشتنش کمک گرفتم و از نظر داستان فکر نکنم مشکلی داشه باشه!
بزودی منتظر یه تریلر از بازی باشید تا یخورده کا رمون رو بهتون نشون بدم!
در مورد داستان هم انشاا... در اولین فرصت بیشترین اطلاعات رو در اختیارتون میذارم!

معرفی گروه :
نام تیم :black Boys
اعضا:
مهران.گ (خودم):d داستان و کارگردانی و طراحی بخش ادونچر بازی
امین.ع :کارگردان و طراحی بخش اکشن بازی-گرافیک دو بعدی هر دو سبک
محمد مهدی.ج : تیم داستان-طراحی دو بعدی
روزبه.م : همکاری در داستان
برنامه نویسان : مهران-امین
انجین ها :Ags- Game Maker
پروزه های تمام شده :بالانس!:dارتش یک نفره

با نظراتتون ما رو کف بر کنید ...
با تشکر:d
دو والپیپر از بازی:
69018285680498646319.png

----------------------

04.jpg

اینم کاور بازی:
covert.jpg

آخرین ویرایش:

Karama2d

کاربر سایت
Sep 18, 2010
104
بسیار عالی ! فقط یه سوال ! این برادر عزیز که میسازین خودش خودشو کد نویسی میکنه ؟! :d یه موجودی به نام برنامه نویس نداره b-) !؟

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
به نکته خیلی ظریفی اشاره کردی!!!!
:d
هم برنامه نویسی کار رو یادم رفت و هم انجینش رو !!!
انجین کار : نسخه ادونچر: AGs
نسخه اکشن:گیم میکر (دلفی)
برنامه نویسان : خودم و خودش (امین.ع):d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
به به ... بسیار هم خوب هست ما کلا از هر پروژه ایی که استاد مهران پشتش باشه حمایت میکنیم.... منتظر تریلر هستیم بدجوری:d

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
تشکر ویژه میشود از دوستان گرانقدر:d((تازگیا به شدت کتابی شدیم!))
همونجوری که گفتم از اونجایی که در ایام امتحانات درس خوندن نمیچسبه تا آخر امتحانات حتما یک یا دو اپیزود بازی رو میبینید!:d

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
واقعا خیلی خوشحال شدم که میبینم گروه های ادونچر ساز دیگه ای هم هستن
اما به نظر من یا بازی رو ادونچر کنین یا همون اکشن دو بعدی
چون تلفیق این دو تا به نظرم زیاد جالب به نظر نمیرسه
که پیشنهاد من ادونچره
از اونجا که معلومه تو هم مثل خودم از اون اوایل ادونچر باز بودی به نظرم بهتر میتونی از پس این سبک بر بیای:d
یه نکته هم بگم که wake به معنای بیداریه و awaken مصدر هستش و به معنای بیدار شدن ;)
در کل خیلی خوشحالم که همین جور تعداد بازی ساز ها زیاد میشه و امیدوارم کارتون هم فوق العاده بشه

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
با عرض سلام خدمت برادر محترم!
در مورد اسم بازی بگم که بنده همون معنی کلمه wake رو گفتم چون معنی تحت اللفظی کلمه اویکن در فارسی
برای اسم یه بازی زیاد جالب نیست ولی کلمه مفهوم بسیار زیادی با داستان بازی داره پس بنده معنی فعلی رو گذاشتم ... حق با شماست!:d
در مورد سبک بازی خیلی بحث کردیم ولی نهایتا همه چی بر میگرده به داستان بازی و محوریت بازی!
قصد ما ساخت بازی هست که توش همه چی هماهنگ باشه!
یعنی شخصیت کاراکتر ارتباط مستقیم با داستان و محیط و حتی از اون فراتر رفتیم و کاری کردیم که
به سبک بازی هم ارتباط پیدا کنه و باعثش تغییرش بشه!
از اونجایی که در پایان اپیزود دوم بازی شخصیت بازی عوض میشه و شخصیت بازی یه کاراگاه کله شق و جوان رو روایت میکنه گفتیم پس به اکشن بیشتر میخوره!
به محض اینکه وقت کردم(احتمالا فردا صبح)داستان بازی رو کاملا شرح میدم تا متوجه منظورم و ایده هام بشید!
با تشکر>:d<

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
خوب!
یخورده در مورد داستان بگم!
داستان بازی روایتگر آخرین ماه های سال 2012 میلادی هست جایی که تمام کرات در خطی حدودا موازی
قرار گرفتن و از این جهت دمار از روزگار قطب های مغناطیسی زمین در اومده و از اون جهت که بگذریم
دیگه برقی در کار نیست!!!
تا اطلاع ثانوی و کشف چیزی برای جایگزینی این نیرو هیچ الکتریسیته ای بوجود نمیاد و هیچ وسیله ی برقی کار نمیکنه!!!
و از اون جهت که کرات تقریبا بطور موازی قرار گرفتن دیگه حتی از نور خورشید هم به مقدار خیلی کم میشه بهره برد...
تو این موقع که نظم دنیا بهم ریخته قتل هایی پشت سرهم شروع به رخ دادن میکنند و هر روز به تعدادشون افزوده میشه ... حتی کار به جایی رسیده که قاتل چاقوی جنایت خودش رو که طرح عجیبی هم داره در محل جنایت به عنوان علامت بجا میذاره ...
گروهی از چند کاراگاه مسوول رسیدگی به این پرونده میشن و شما در نقش فردی به عنوان رهبریت این گروه در میاین... و بعد از گذروندن دو اپیزود داستان چنان پیچ میخوره که اگر بگم تمام حس و حال بازی از بین میره ...
تم بازی یه تم فانتزی تاریک هست ... دنیای مدرنی که در اون مردم مجبور شدن به وسایل قدیمی و حتی از رده خارجشون روی بیارند و ....
فعلا فکر کنم بس باشه
با تشکر:d

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
حالا 2012 چه ربطی به قتل های زنجیره ای داره؟:d
میدونم که ربطش میدید ولی تو رو خدا بحث استعمار و صهیونیست و این چیزا رو وسط نکشید:d

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
حالا 2012 چه ربطی به قتل های زنجیره ای داره؟:d
میدونم که ربطش میدید ولی تو رو خدا بحث استعمار و صهیونیست و این چیزا رو وسط نکشید:d
سلام دادا ....
=))
بنده غلط میکنم مسائل جذاااااااااااااابی مانند استعمارو صهیونیست رو به بازی بکشم=))
آخه مسئله اینجاست که وقتی نه برقی در کاره و نه زیاد میشه از نور خورشید استفاده کرد
یه قاتل خیلی راحت میتونه قتل هاش رو تو تاریکی انجام بده!
ولی انگیزه اصلی قاتل در پایان اپیزود دوم مشخص میشه!:d

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
داستانتون پتانسیل بالایی داره امیدوارم گیم پلیش هم درست کار بشه
در ضمن سعی کنید تنوع زیادی تو محیط های بازی داشته باشید
کاش می تونستید 2.5d کار کنید;;)

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
داستانتون پتانسیل بالایی داره امیدوارم گیم پلیش هم درست کار بشه
در ضمن سعی کنید تنوع زیادی تو محیط های بازی داشته باشید
کاش می تونستید 2.5d کار کنید;;)
سلام داداش!
در مورد بازی ما تمام سعی خودمون رو میکنیم!
گرافیک بازی و تمام صحنه و کاراکتر بازی قراره با دست طراحی بشن و بعد در کامپیوتر اسکن بشن!
دمو های بازی هم قراره کمیک های سیاه قلم باشه :">
در مورد گرافیک 2.5 بعدی تو دو اپیزود اول بازی که قراره ادونچر باشه قراره کاراکتر بازی سه بعدی و محیط ها دو بعدی (( با استفاده از روش پرسپکتیو :یعنی محیط دو بعدی رو با استفاده از تکنیک های خاط سه بعدی نشون دادن))باشه!

انشاا... امروز دوستم کاراکتر و محیط اول بازی رو برام میفرسته و سعی میکنم اولین تریلر بازی رو در اختیارتون بذارم!
خیلی ممنون>:d<

wesly gibson

کاربر سایت
Oct 5, 2009
333
نام
مهران
سلام جیگر طلا ها ....
دوستان نیاز شدید به یه طراح داریم!طراح برای طراحی وال و ... نمیخوام! طراح جهت طراحی محیط و غیره نیاز داریم
خفننننننننن!
دوستانی که مایل به همکاری هستن یجوری به من اطلاع بدن!
(( آقای محمد مهدی که طراح بازی بودن گفتن که فعلا همکاری نمیکنند آقا امین هم که فعلا سرشون شلوغه از پس همه کارا بر نمیان !))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر