بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
زندن اونا هنوز؟:)) بهشون بگو get a life خدایی

آره باو ، من شنیده بودم اگرسیو و بی تربیتن ولی دیگه فکر نمی کردم در این حد اینطوری باشه ! یارو برگشته مستقیم توهین می کنه به ادمین میگی ، میگه همینه که هست =)) فکر نمیکردم قشر تانک باز اینطوری باشن و توهین کنن.اصلا خیلی کامیونیتی بدیه حاجی نمیدونم چرا ایرانیا هرجا میرن اینطوری میکنن.یعنی اصلا عوض کلن وارتاندر ایران نشین.

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
آره باو ، من شنیده بودم اگرسیو و بی تربیتن ولی دیگه فکر نمی کردم در این حد اینطوری باشه ! یارو برگشته مستقیم توهین می کنه به ادمین میگی ، میگه همینه که هست =)) فکر نمیکردم قشر تانک باز اینطوری باشن و توهین کنن.اصلا خیلی کامیونیتی بدیه حاجی نمیدونم چرا ایرانیا هرجا میرن اینطوری میکنن.یعنی اصلا عوض کلن وارتاندر ایران نشین.
حق دارن بی اعصاب باشن این‌همه سال tryhard کنی به هیچی نرسی سخته
این وقت و هزینه رو روی کلش او کلنز یا کوئیز او کینگز انجام میدن الان نصف دنیا میشناختشون :))
کلا سمت کامیونیتی و کلن ایرانی نرو، چه کاریه؟:D
این‌همه هیئت و فلان هر روز توی خیابون میبینیم بس نیس؟

• Like
Reactions: just_p30

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
حق دارن بی اعصاب باشن این‌همه سال tryhard کنی به هیچی نرسی سخته
این وقت و هزینه رو روی کلش او کلنز یا کوئیز او کینگز انجام میدن الان نصف دنیا میشناختشون :))
کلا سمت کامیونیتی و کلن ایرانی نرو، چه کاریه؟:D
این‌همه هیئت و فلان هر روز توی خیابون میبینیم بس نیس؟

آره راست میگی ، اشتباه خودم بود که اصلا رفتم.گفتم بیام بگم که بقیم دچارش نشن.
ولی رو نمیکردی ها ، خودتم وارتاندر باز بودی انگار کلک :D =))

• Like
Reactions: TeTration

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
آره راست میگی ، اشتباه خودم بود که اصلا رفتم.گفتم بیام بگم که بقیم دچارش نشن.
ولی رو نمیکردی ها ، خودتم وارتاندر باز بودی انگار کلک :D =))
اره اتفاقا جز اولین گیمای آنلاینی بود که روی استیم بازی کردم(csgo - dayz - wt) :D
یادمه جز اولین گیم هاییم بود که کراس پلی داشت و سر همین‌ موقعی که کنسول خریدم بازم اولین گیمی بود که روش آنلاین زدم :))
هنوزم بازی میکنم بعضی وقتا و خیلیم حال میده ولی هم حوصله گرایندشو‌ ندارم هم اونقدر زیاد شدن گیما که دیگه شل کردم هیچی بازی نمیکنم :))
یادمه اون موقع ورد او تانکز هم خیلی ترند بود و رقیب اصلی وارتاندر بود، بعد ورد او وارپلینز و ورد او وارشیپز رو‌ داد کلا فید شد :)) ولی خوبی وارتاندر این بود همش رو یجا داشت + هلیکوپتر :D

• Like
Reactions: just_p30

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
قشر تانک باز،جدیده؟؟!!! بازی ها قشر مخصوص خودشون رو دارن؟!!! مگه بازی مرز و طبقه بندی میشه؟!!! بعضیا هستن نحوه برخورد کردن و رفتار با دیگران رو یاد ندارن اینا ممکنه هر نوع بازی رو بکنن و اخلاق و رفتارشون رو نشون بدن ربطی به بازی نداره.من خودم بعضی وقتا وارتاندر بازی میکنم(جدیدا بخاطر اینترنت خیر)هدفم نه رنکه نه امتیاز فقط خود بازی هست بازی هم روش تعصبی ندارم یسری نقص و باگ داره اونچنان بازی خوبی نیست ولی کسایی که این بازی رو میکنن دلیل دسته بندیشون نمیشه

• Like
Reactions: Pzt_Kami

amirali00en

کاربر سایت
Jan 6, 2023
9
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . توی این بازی من چند وقته به ی مشکلی برخوردم . ارر time out بهم میده.
خیلی از دی ان اس ها رو هم امتحان کردم جواب نداد . راهی وجود داره که مشکل حل بشه ؟؟؟

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان . توی این بازی من چند وقته به ی مشکلی برخوردم . ارر time out بهم میده.
خیلی از دی ان اس ها رو هم امتحان کردم جواب نداد . راهی وجود داره که مشکل حل بشه ؟؟؟
بخاطر اینترنت توی این چند ماه وارتاندر وصل نمیشه سرورهاش،دی ان اس کفاف نیست حتی وصل هم بشی بدجوری پینگش زیاده(وضعیت اینترنت)

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
من تازه بازیو دانلود کردم هیچی بلد نیستم میشه دوستان یه راهنمایی کنن چطوری باید بازی کرد یا مثلاً چطوری هواپیما جدید مدرن خرید یا سوییچ کرد رفت رو تانک و کشتی اینا و ..... این چیزا ممنون :x

amirali00en

کاربر سایت
Jan 6, 2023
9
سلام. war thunder اگه به اینجور سبک ها علاقه داری یاد گرفتنش خیلی سخت نیست
. خود بازی ی بخش آموزش داره. ولی فکر نکنم زیاد به کارت بیاد . توی این بازی باید مشخصات دقیق چیزی که باهاش وارد نبرد میشی رو بدونی . که اگه بخوام اینجا توضیح بدم برات خیلی زیاد میشه . اگه تونستی توی گروه تلگرامی بازی سنتر. عضو شو . اونجا میتونی بیشتر کمک بگیری .
و یک سوال از شما ( با این وضعیت اینترنت چجوری موفق شدی بازی رو باز کنی 🤔
من تازه بازیو دانلود کردم هیچی بلد نیستم میشه دوستان یه راهنمایی کنن چطوری باید بازی کرد یا مثلاً چطوری هواپیما جدید مدرن خرید یا سوییچ کرد رفت رو تانک و کشتی اینا و ..... این چیزا ممنون :x

• Like
Reactions: KinG-ScorpioN

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
از استیم ادد فرندم کن بیا یادت میدم آی دیم همین آی دی همین سایتم هست

• Like

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
چند ماه پیش که اوضاع نت بهتر بود لود این بازی عذاب بزرگی بود چه برسه به الان. جزییات بازی زیاده و بنده حداقل ده ثانیه تاخیر دائمی رو داشتم اگه پینگ خوبی نداشته باشید بهتره بیخیالش بشی.

• Like

kharmagas4

کاربر سایت
Nov 28, 2018
50
نام
amir
چند ماه پیش که اوضاع نت بهتر بود لود این بازی عذاب بزرگی بود چه برسه به الان. جزییات بازی زیاده و بنده حداقل ده ثانیه تاخیر دائمی رو داشتم اگه پینگ خوبی نداشته باشید بهتره بیخیالش بشی.
چندماه پیش که اوضاع نت خوب بود بازی مشکلی نداشت فقط اینکه یه آپدیت داده بودن و بازی گاهی کرش میکرد که آپدیت جدید درستش کردن ولی از هر نظر بازی روان هست بعد که اینترنت ها داغون شد به سرور وصل نمیشد الان یه مدتی هست که وضعیتش خوب شده اما انگار برای هر کس فرق میکنه برای من راحت کار میکنه اما با بقیه کسایی که میشناختم حرف میزنم میگن فیلتر هست

• Like
Reactions: jj191

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر