بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

Pattoneer

کاربر سایت
May 22, 2015
427
دوستان من خيلي وقته ديگه بازي نكردم
كم و بيش در جريان بازي هستم ولي نه خيلي

توي اخرين اپديت ها شنيدم كه بالاخره FW-200 رو براي المان ها اضافه كردن چطورياست ؟ كلا" المان همون Do-217 هاش خوب بود ولي همه دو موتوره بودن حالا اين كه 4 موتوره است چه مدليه ؟؟؟

سوال مهم تر قرار بود PFEIL يا همون Do 335 به خط المان ها اضافه بشه چي شد ؟
من خيلي از اين خوشم اومده اگر اومد تو بازي حتما" بازم برميگردم به بازي :d

اونیکی رو نمیدونم ولی آخرین باری که من بازی کردم FW 200 رو اضافه کرده بودن.
خیلی خوشکل و خوش استایله، بمب زیاد حمل میکنه و نسبتا کنده ولی از نظر دفاعی خیلی ضعیفه، هم تیربارچی هاش کم هستن هم زره اش خیلی همه، 2-3 تا تیر بخوری تمومه.

farhad_kh

کاربر سایت
Mar 25, 2015
20
fw200 اضافه شده ولی do335 اضافه نشده.
fw200 قابلیت حمل 3000 کیلوگرم بمب داره که خیلی خوب هست ولی برای دفاع از خودش ضعیف هست. 4 تا مسلسل 8 میلیمتری داره

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام چطوری میتونم بازی دانلود کنم نمیخوام از لانچرش دانلود کنم لینک مستقیم تورنت یا با دانلود منیجر باشه قبلا بود یادمه 10 گیگی بود کسی میتونه بهم بده اخرین ورژن ممنون

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
سلام چطوری میتونم بازی دانلود کنم نمیخوام از لانچرش دانلود کنم لینک مستقیم تورنت یا با دانلود منیجر باشه قبلا بود یادمه 10 گیگی بود کسی میتونه بهم بده اخرین ورژن ممنون

لانچر رو باز کن برو تو بخش تنظیماتش (روی تصویر آچار در بالار سمت راست کلیک کن) ، پایین نوشته Download via torrent - file
اگر پیدا نکردی بگو فایل تورنت رو برات آپلود کنم .
ببین از این لینک هم میتونی فایل تورنت را دانلود بکنی :
http://yupmaster.gaijinent.com/yuitem/current_yup.php?project=warthunder&torrent=1

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
لانچر رو باز کن برو تو بخش تنظیماتش (روی تصویر آچار در بالار سمت راست کلیک کن) ، پایین نوشته Download via torrent - file
اگر پیدا نکردی بگو فایل تورنت رو برات آپلود کنم .
ببین از این لینک هم میتونی فایل تورنت را دانلود بکنی :
http://yupmaster.gaijinent.com/yuitem/current_yup.php?project=warthunder&torrent=1

از خود لانچر گرفتم ممنون 11 گیگی میشه که یی 10 روزی طول میکشه واسه من دانلودش تو ساعت مجانی .!
همین دیگه اخرین اپدیته؟ دیگه اینو بگیرم لازم نیست چیزی اپدیتی بگیرم واسه بازی

farhad_kh

کاربر سایت
Mar 25, 2015
20
از خود لانچر گرفتم ممنون 11 گیگی میشه که یی 10 روزی طول میکشه واسه من دانلودش تو ساعت مجانی .!

بله آخرین آپدیت هست. مطمئن باش ارزش دانلود داره. وقتی رفتی تو بازی میفهمی که ارزش داشت.
وقتی اومدی تو بازی بیا اسکادران IIAF . تازه درست کردم و دنبال خلبان فعال ایرانی هستم. خلبان غیر فعال و سیاهی لشکر نمیخوام. Imperial Iranian Air Force

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71

بله آخرین آپدیت هست ولی هر از گاهی هم آپدیت های چند مگی برای بازی بیرون می آید که باید آن ها ها را هم دانلود بکنی .
فکر نکنم دانلود با لانچر تفاوتی با تورنت داشته باشد .

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
دوستان این جا کسی از های وب نت گرفته که با بازی مشکلی نداشته باشه؟؟اگه مشکلی نیست تا منم آپدیت کنم.یکی دو بار قبلا آپدیت کردم ولی بعد از یکی دو بتل DC میشدم.)x

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
بله آخرین آپدیت هست ولی هر از گاهی هم آپدیت های چند مگی برای بازی بیرون می آید که باید آن ها ها را هم دانلود بکنی .
فکر نکنم دانلود با لانچر تفاوتی با تورنت داشته باشد .

بله ارزش که 100% داره قبلا خودم بازی کردم و لولم هم بالا هست خیلی بازی فوق العاده ای هست
تورنت که زدم دانلود ولی اصلا دانلود نمیکنه 1 % هم دانلود نمیکنه!!!
من واسه این میخوام با تورنت بگیرم چون که اینترنتم روزی 2 ساعت مجانی داره و بیشتر از 1 گیگ نمیتونم دانلود کنم هر روز با لانچر مشکلی که فک میکنم داشته باشه البته مطما نیستم این هست که مثلا اگه من امروز 800 مگ دانلود کنم فردا بخوام ادامه بدم یکم میاد از عقب تر دانلود میکنه مثلا از 600 مگ یادمه قبلا تو اپدیت اینجوری بود !
حالا هم که تورنتش کار نمیکنه مجبورم از خود لانچر بگیرم از طریق استیم!

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
دوستان این جا کسی از های وب نت گرفته که با بازی مشکلی نداشته باشه؟؟اگه مشکلی نیست تا منم آپدیت کنم.یکی دو بار قبلا آپدیت کردم ولی بعد از یکی دو بتل DC میشدم.)x

من های وب ندارم ولی قبلاً این مشکل رو داشتم که با برنامه DnsJumper بهتر شد ، سرور بازی رو هم بزار eu .

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
اون نرم افزار رایگانه؟؟

بله رایگان هست در گوگل "برنامه Dns Jumper " را جستجو بکنید و دانلود بکنید ، روی پینگ تاثیر خوبی داره ولی باید بگم معجزه نمی کنه .
سرور را هم روی eu و ru بزارید تا ارتباط بهتری داشته باشید .

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
^^
نمیدونم. ولی من خودم با لانچر آپدیت میکنم.

توی مود شبیه ساز یه باری با هواپیمای زیرو شیرجه زدم یه دفعه کنترل هواپیما از دستم خارج شد.همین جوری به طرف زمین هواپیمام دور خودش میچرخید.چی کار کنم این موقع تا بتونم دوباره هواپیما رو کنترل کنم؟؟راستی منم اسم اکانت هام رو مینویسم که اگه خواستین توی کلن عضوم کنید.
Coldwater1
Wildtiger
Arashtiger

- - -ویرایش - - -

بله رایگان هست در گوگل "برنامه Dns Jumper " را جستجو بکنید و دانلود بکنید ، روی پینگ تاثیر خوبی داره ولی باید بگم معجزه نمی کنه .
سرور را هم روی eu و ru بزارید تا ارتباط بهتری داشته باشید .

من این برنامه رو دانلود کردم.فقط همون DNS Server رو انتخاب کنم و بعد Apply بزنم؟

farhoodnss

کاربر سایت
Jan 17, 2015
71
^^
من این برنامه رو دانلود کردم.فقط همون DNS Server رو انتخاب کنم و بعد Apply بزنم؟
به این شکل:

1 - run as administrator
2 - flush dns
3 - fastest dns
4 - find fastest dns
5- wait ...
6 - apply fastest dns
7 - apply dns
8 - close the program

اگر متوجه نشدی بگو با تصویر مراحل رو توضیح بدهم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر