بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اخیش راحت شدم #:-s. به چیز عظما رفتم تا گرفتمش:d :

ها ها ها :d

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

viewer.php
[/URL][/IMG]
اینم از بهترین رکوردام :

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]

بالاترین رکوردم تا این جا این بوده : خدایی به عظمت zero پی بردم . تو استالینگراد یه تنه از باند c داشتم دفاع می کردم . ماشالا تیمی که داشتم از بیخ عرب بود نیمد کمکم و اخر سر نامردا 10 تایی ریختن سرم ابکش شدم و مرحله رو باختیم . اگه 5 6تا هم تیمی ادم داشتم برده بودم و حسرتشو نمی خوردم:((
viewer.php
[/URL][/IMG]

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
داداش منفجرمون کردی که :d چه جوری اینجوری میکنی؟ من به چیز عظما برم تهش 3 تا میندازم 4 بار میفتم:d

Alpha_mike_741

ادد کنین ببینم چه خاکی بریزم تو سرم :d

الان ساعت 6:30 هست و اینجانم awake واسه گلد :d

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
داداش منفجرمون کردی که :d چه جوری اینجوری میکنی؟ من به چیز عظما برم تهش 3 تا میندازم 4 بار میفتم:d

Alpha_mike_741

ادد کنین ببینم چه خاکی بریزم تو سرم :d

الان ساعت 6:30 هست و اینجانم awake واسه گلد :d

هرچی بیشتر بازی کنی بیشتر دستت میاد. مثلا با کدوم هواپیما چطور بجنگی با کدوم نجنگی و ووووو ........ تنها بازی نیست . یکم شناخت تونایی های هواپیماها هم کمکت می کنه. واسه بیشتر انداختن فقط بازی بیشتر و زمان تمرین بیشتر می خواد

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
هرچی بیشتر بازی کنی بیشتر دستت میاد. مثلا با کدوم هواپیما چطور بجنگی با کدوم نجنگی و ووووو ........ تنها بازی نیست . یکم شناخت تونایی های هواپیماها هم کمکت می کنه. واسه بیشتر انداختن فقط بازی بیشتر و زمان تمرین بیشتر می خواد

میگم شما اگه زحمتی نیست میتونی یکی از replay های رکوردارو آپ کنی؟ من کلا هیچ ایده ای واسه داگ فایت جز گیر آوردن یک بدبخت بیچاره تو ارتفاع پایین و فاصله 50 متر و زدنش با توپ 37 ندارم :d وگرنه پیچ میخورم تا یارو بیاد رو tail م و زارت :|

دانلود Example wrpl

اینم پرواز خودم. :-??:cheesygri king of the crash:d
----------------------------------

آقا SA احیانا San anderas نیست؟؟:dکوجاس؟ دیروز بهش وصل شدم اصن dc نمیشدم . پینگ هم solid 170 با پکت لاست تقریبا 0 ولی eu پینگ خوبه اما pl امان نمیده:-/

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
الان که رفتم نگا کردم دیدم مال بازی امروزو داره که متاسفانه همینجوری بازی کردم . (الکی) . کاش نگه می داشتمش. از بس فکرم مشغول اسپیت فایره بود که یادم رفت. خدایی خیلی نامردی بود تو بازی . یه ادم ..... سر 20 تا اختلاف امتیاز منو زد که رتبه اولو بگیره . سیستم بازیشون رو باید تو این مسابقات طوری کنن که در ازای زدن خودی از score طرف امتیازی کم کنن که دیگه طرف یاد بگیره که از پشت خنجر نزنه . این موضوع 5 دفعه شد واسم که دوم شدم. :|

راجع به بازیتون:

با جنگنده های امریکایی حریف جنگنده های روسی سری i-16 و i-153 نمیشید اونم تو dog fight علت اینکه دوبار زدنت همین بود .نقطه ضعفشون تو سرعت . وقتی دیدی که دنبالتن گاز بگیر و به سمت جبهه خودی برو به صورت زیگزاگی که تیراش بهت نگیره . اگه اسیب دیدی به سمت خودیا برو و اگرم نه وقتی فاصله طرفت با هات شد 2 کیلومتر دور بزن و بزنش . با یه رگبار می ترکن . اما بعضیاشون راکت دارن که تو شاخ به شاخ میزنن که اگه بخوای طرفش بری ریسکه . برای اینکه بفهمی طرف راکت داره یا نه دکمه N رو بزن کنار اسمش که عکس هواپیماست یه راکت هست . اگه بود که یعنی طرف بله . اگرم نبود که بزنش.

نشونه گیریت:

ببین اون دایره سفید هست جلو هواپیمای دشمن می فته . از اون یکم جلوتر بگیر . تا به هدف بخوره

جنگ با بمبر:

بیش از حد بهش نزدیک شدی واسه همین موتورتو زد.بمبرای امریکایی کلن تیربارچیای قوی دارن مخصوصا B-17 و B-24

امیدوارم کمکت کرده باشم;)

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
That was great thanks a lot . :d (با لحن رادیوی BF 3 خوانده شود )

برای ریپلی هم اگه Auto save رو غیرفعال نکرده باشین تو پیج های بعد هست حتما. جدید ترین تاریخم جدیدترین بازیه;)
yes_yes_yes.gif

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دیگه وقتی گلد میدن آدم مجبوره )x#:-s

توی هر بتل 3-4 بار کامل dc میشدم. و یکی دوتاش که رسما اومد تو منو . پینگ هم بین 220 تا 400 .

منتظرم ببینم 8.5 که شروع میشه چه خاکی بریزم به سرم :( 7 تا میخوام

تو همشون هر 3 تا میپکیدن. ذکر میگفتم یه 6-7 تا groundy میزدم و میومد منو :((

اصن از reserveبالا تر نمیشه! چون بعد join شدن دوباره روی قرمز line up رو در کمتر از 1 مین میدیدم و نوشته ی crew will be on a mission :((

سرموکجا بکوبم ؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
خب به توصیه حا عمل نموده کمی بهتر عمل نمودیم.

ولی یه سری چیزا رو نمیدمنم چیکار کنم:|

1 خیلی از کیلام میشن kill assist. 6-7 تایی بود :d
2 بیشتر از 2 تا هواپیما رو جلوم میبینم دیگه نمیتونم خودمو نجات بدم ( 3 کیلومتر فاصله بودا :d)
3 به محض اینکه یه کیل میگرم شل میگیرم بازی رو . فقط من اینجوریم؟
4 کجا اطلاعات راجع این هواپیماها بگیرم؟ (نقاط ضعف و قوت واسه combat )

دانلود wrpl

یه 4 تا انداختم و 2-3 بار افتادم. واسه شروع خوبه؟(البته نت اوضاش بهتر شد وگرنه :()

آخرین ویرایش:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
دوستان کی اینجا با Logitech Extreme 3D Pro بازی میکنه؟ این Twistـش منو پاره کرده کسی میتونه بگه برای کالیبریشنِ این چه نوع خاکی باید بر سر ریخت؟

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
دوستان کی اینجا با Logitech Extreme 3D Pro بازی میکنه؟ این Twistـش منو پاره کرده کسی میتونه بگه برای کالیبریشنِ این چه نوع خاکی باید بر سر ریخت؟

من دارم. twist رو متوجه نشدم :-b ولی دسته من کالیبره نخواست همون منو اول استیک رو انتخاب کردم و مدل رو هم گذاشتم رو extreme 3d بعد رفتم تست فلایت:d

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من دارم. twist رو متوجه نشدم :-b ولی دسته من کالیبره نخواست همون منو اول استیک رو انتخاب کردم و مدل رو هم گذاشتم رو extreme 3d بعد رفتم تست فلایت:d

twist دیگه که روی دسته کار rudder رو انجام میده (پدال رادر). دستم رو میگذارم رو دسته کلا متمایل به سمت چپه. :|

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام بر همگی. اقا فردا ساعت 6:30 شروع گلداست . 400تا میدن . هر کی دوست داشت ساعت 6:15 صبح تو hanger اماده باشه که با چندتا از دوستان بریم :d

- - -ویرایش - - -

خب به توصیه حا عمل نموده کمی بهتر عمل نمودیم.

ولی یه سری چیزا رو نمیدمنم چیکار کنم:|

1 خیلی از کیلام میشن kill assist. 6-7 تایی بود :d
2 بیشتر از 2 تا هواپیما رو جلوم میبینم دیگه نمیتونم خودمو نجات بدم ( 3 کیلومتر فاصله بودا :d)
3 به محض اینکه یه کیل میگرم شل میگیرم بازی رو . فقط من اینجوریم؟
4 کجا اطلاعات راجع این هواپیماها بگیرم؟ (نقاط ضعف و قوت واسه combat )

دانلود wrpl

یه 4 تا انداختم و 2-3 بار افتادم. واسه شروع خوبه؟(البته نت اوضاش بهتر شد وگرنه :()

1:متاسفانه این مشکل هست . طرف زده هواپیمای یارو رو داغون کرده بد یه اماده خور میاد میزنه و امتیاز انداختن هواپیمارو میدن به اون. تو زدن دشمن باید سریع باشی . این تنها راهشه
2:این نشون میده منطقه رو زیر نظر نداری :(منم اوایل اینطور بودم . رفته رفته دستت میاد. همیشه باید هدفاتو انالیز کنی. مثلا اگه دیدی یه بدبخت بیچاره ای داره تک پرواز می کنه و رفیقشم تو 3 کیلومتریشه و اگه هواپیمات کند باشه ریسکه. بری سمتش . ولی اگه مثلا یه هواپیما داشتی مثل p-63 اره. من با هاش میرفتم بالا وقتی بمبرارو میزدم میرفتم بالا سر بیسشون . اگه بالا چیزی گیرم اومد که اومد اگه نیمد کله می کنم رو سر یکیشون و غافلگیرانه میزدمش . و چون سرعت شیرجه داری به گردتم نمیرسن .

3:چون دلت خنک میشه اینطوری میشی . منم بعضی وقتا اینطوری میشم.مخصوصا وقتی که اون شاخا رو میزنم .

4:خود بازی:d باید باهاشون پرواز کنی یا تو نبرد دقت کنی به حریفات و هواپیماهات
مثلا یه جنگنده ای مثل zero سلطان داگ فایته . طرف 100 درصد مغلوب میشه . ولی مشکل سرعت داره . جا میمونه . پس اگه گیر یکیش افتادی به جای دور خوردن فرار کن و تاب بده هواپیماتو . از نظر من توپ های 20 میلیمتری قوی دارن نسبت به کشورای دیگه .

آخرین ویرایش:

__SpeTsNaZ__

کاربر سایت
Jul 16, 2014
363
سلام بر همگی. اقا فردا ساعت 6:30 شروع گلداست . 400تا میدن . هر کی دوست داشت ساعت 6:15 صبح تو hanger اماده باشه که با چندتا از دوستان بریم :d

- - -ویرایش - - -

1:متاسفانه این مشکل هست . طرف زده هواپیمای یارو رو داغون کرده بد یه اماده خور میاد میزنه و امتیاز انداختن هواپیمارو میدن به اون. تو زدن دشمن باید سریع باشی . این تنها راهشه
2:این نشون میده منطقه رو زیر نظر نداری :(منم اوایل اینطور بودم . رفته رفته دستت میاد. همیشه باید هدفاتو انالیز کنی. مثلا اگه دیدی یه بدبخت بیچاره ای داره تک پرواز می کنه و رفیقشم تو 3 کیلومتریشه و اگه هواپیمات کند باشه ریسکه. بری سمتش . ولی اگه مثلا یه هواپیما داشتی مثل p-63 اره. من با هاش میرفتم بالا وقتی بمبرارو میزدم میرفتم بالا سر بیسشون . اگه بالا چیزی گیرم اومد که اومد اگه نیمد کله می کنم رو سر یکیشون و غافلگیرانه میزدمش . و چون سرعت شیرجه داری به گردتم نمیرسن .

3:چون دلت خنک میشه اینطوری میشی . منم بعضی وقتا اینطوری میشم.مخصوصا وقتی که اون شاخا رو میزنم .

4:خود بازی:d باید باهاشون پرواز کنی یا تو نبرد دقت کنی به حریفات و هواپیماهات
مثلا یه جنگنده ای مثل zero سلطان داگ فایته . طرف 100 درصد مغلوب میشه . ولی مشکل سرعت داره . جا میمونه . پس اگه گیر یکیش افتادی به جای دور خوردن فرار کن و تاب بده هواپیماتو . از نظر من توپ های 20 میلیمتری قوی دارن نسبت به کشورای دیگه .

اقا فقط من اینطوریم یا شما هام از این کارا میکنید؟!

اگر کسی بزنه بندازتم به محض رسپاون گوله میرم سراغش تانزنمش اروم نمیگیرم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر