بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
میشه یاد بدی که چطور از اون نقشه در هم اینو در اوردی؟
بابا کسی بلده بگه چطوری نقشه خوب از قسمت user skin درمیاد که بشه طرح بدم بش؟:d
من وقتی رو چوبدستی میزنم و میرم توی اون پوشه مذکور چندتا فایل هست با فرمت tga که میره تو فتوشاب . ولی از بس در همه نمیشه کاریش کرد

- - -ویرایش - - -

خودم جواب خودمو پیدا کردم . :d

آخرین ویرایش:

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
آقا کمک ورژن گیم من 1.39 هست و سرعت dl م محدود شده بین 10 تا 20 (توسط مخا****ing برات) حالا این آپدیت 1.4 گیگی رو نمیتونم بگیرم. چی کار کنم؟

ace_ghost9

کاربر سایت
May 14, 2014
7
دوستان سلام
من بازی کردمش خیلی با حاله
فقط شما بازی میکنین رو چه مدی بازی میکنین؟
من بازی کردم خبری از تانک های دشمن نبود
واقعا زدن دشمن سخته
رو کدوم سرور؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یکی بیاد بگه با Tiger باید چطوری بازی کرد؟فقط دارم میمیرم با این تانک.

Tiger خصوصا" TIGER 2 يكي بهترين تانك هاي زمان خودش بود ! اين تانك كابوس نيروهاي زرهي دشمن بود اما مثل خيلي ديگه از تجهيزات پيشرفته المان در اخر جنگ ساخته و وارد خط مقدم شد ! فكر كنم سر جمع 200-300 تا هم ازش ندادن به نيروهاي زره ايي ! به دليل وجود شيب هاي خاص و زره پيشرفته اش شكارش براي دشمن خيلي سخت بوده البته دو نوع داره يكي رو پورشه ساخته بهش مي گن مد P يكي رو هم گمونم HENSCHEL ساخته بود كه بهش مي گفتن سري H ! اون سري P خيلي بهتر از سري H ه

حالا شما با تايگر 1 داري چه مدلي بازي مي كني ؟
ببين با تانك كار كردن زمين تا اسمون فرق داره ! اصولا" بايد به استتار و جلو نرفتن عادت كني ! مگر يهو بخواين با يه لشكر تانك حمله بكنين كه اگر تيم مقابل براتون كمپ كرده باشه روزگارتون سياهه

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75
Tiger گانش خیلی خوبه.ولی بقیه پارامترهاش جالب نیستن.
زرهش اونقدر هام قوی نیست.مخصوصا زره برجکش.کلا نمیدونم چرا تانک های آلمان زره برجکشون ضعیفتر از زره بدنه هست.در صورتی که باید برعکس باشه.
سرعت چرخش برجک و سرعت حرکت توپ در راستای عمودی افتضاح!اگر در حال حرکت باشی و بخوایی وایسی و هدفی رو بزنی قشنگ چند ثانیه طول میکشه تا اسکوپ بیاد رو هدف.که همین چند ثانیه مساوی نابود شدنه.
مدام حلقه برجکش آسیب میبینه و برجک دیگه نمیچرخه.باید هی وایسی برجک تعمیر کنی.
در ضمن تمام آپگریدهاش رو هم گرفتم ولی تفاوت محسوسی نکرد.

imtamir

کاربر سایت
Apr 12, 2007
101
نام
امیررضا
Tiger رو من در WoT بازی کردم. اونجا بخاطر دقت زیاد توپش بهتره از دور اسنایپ کرد. نقطه حساس تانکها رو از راه دور با دقت زیاد میشه زد. کاری که با تانکهای روسی هیچوقت نمیشه کرد. هیچوقت نباید باهاش Brawl کرد. بهتر هم هست زاویه دار وایستاد موقع شلیک که اگر حمله کردن به ما قطر زره در برابر حمله بیشتر بشه.

- - -ویرایش - - -

از رفقا کسی در Ground Forces از هواپیما استفاده کرده. در یک نقشه دیدم که بازیکنها با IL و استوکا بازی میکردن ولی وقتی من انتخاب میکردمشون نمیشد وارد بازی شد. آیا موقت غیرفعال شده؟ باتوپ 23 میل IL2 میخوام ببینم چیکار میشه کرد با تانکها!

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
من که فعلا برای بخش تانک ها دارم با روسیه بازی میکنم. این تانک های level پایین روسیه افتضاحن البته به جز T-28 . بقیه همشون کند، زره ضعیف، باگ های متعدد و در یک کلمه افتضاح. اگه میدونستم این طوریه با آلمان بازی میکردم.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
زرهش اونقدر هام قوی نیست.مخصوصا زره برجکش.کلا نمیدونم چرا تانک های آلمان زره برجکشون ضعیفتر از زره بدنه هست.در صورتی که باید برعکس باشه.
سرعت چرخش برجک و سرعت حرکت توپ در راستای عمودی افتضاح!اگر در حال حرکت باشی و بخوایی وایسی و هدفی رو بزنی قشنگ چند ثانیه طول میکشه تا اسکوپ بیاد رو هدف.که همین چند ثانیه مساوی نابود شدنه.

كلا" اكثريت تانك ها زره برجك شون ضعيفه ! شما نميتوني انتظار داشته باشي براي يه قسمت كوچيك زره 150 ميلي متري بذارن كه ! اگر اينو داري مي گي در مورد يه سري تانك هاي امريكايي يه سرچي بزن ! يه تعدادي شون اصلا" زره برجك نداشتن يا يه شليك تانك ضعيف هم مي تركيدن !
اون طول كشيدن چرخش turret و برجك هم عاديه :|
بايد سبك بازي ايت رو عوض كني

من که فعلا برای بخش تانک ها دارم با روسیه بازی میکنم. این تانک های level پایین روسیه افتضاحن البته به جز T-28 . بقیه همشون کند، زره ضعیف، باگ های متعدد و در یک کلمه افتضاح. اگه میدونستم این طوریه با آلمان بازی میکردم.

بر اساس تجربه ام توي WoT بهت مي گم صبر كن :|
اگر IS 3 و IS 7 توي بازي باشه اون ها توپ هاي قوي ايي دارن كه توي WoT من يكي فقط فحش شون ميدادم :|
مثل توپ 37 ميلي P 63 يا YAK 9T رو مخ بودن :|

imtamir

کاربر سایت
Apr 12, 2007
101
نام
امیررضا
»ن تازه T28 رو باز کردم. پس بهتر از بقیه ست. امروز بازی میکنم باهاش. این WoT جلوی این مثل کارتون میمونه! حیف 8-9 هزار بازی که با Wot کردم! البته اونموقع Ground Forces نبودهنوز.

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105

بهترین حالت واسه موقعی که روبروت دشمن هست این حالت هست :
84942962303172585246.jpg

چون اینطوری گلوله به سختی به Armor تانک نفوذ میکنه .
سرعت چرخش برجک افتضاح ؟ عزیز من انتظار داری 360 درجه رو واست توی 2 ثانیه بچرخه ؟
با تایگر به راحتی میتونی فاصله های بالای 800 متر رو بزنی بعد میگی سرعت حرکت گلوله کمه ؟
وقتی مثلا داری با 30 کیلومتر در ساعت حرکت میکنی انتظار داری تانک 60 تنی به محض اینکه ترمز کردی ثابت وایسه ؟

تایگر یکی از بهترین تانک هاست توی Tier 3 تنها رقیبش هم T34-85 هست وگرنه بقیه حریف تایگر نمیشن ( البته اگر درست بازی کنی )
بعد از تایگر Panzer IV/70 بهترین Tank Destroyer ـه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر