بازی جدید team ninja و کنجی اینفئونه:ninja gaiden z

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
بازی جدید team ninja-کنجی اینفئونه و spark unlimited معرفی شد.ninja gaiden z یا yaiba:ninja gaiden Z .یک بازی دارای سبک سل شید.
تریلر رسمی این بازی امروزدر tgs به نمایش درآمد که میتوانید آن را در سایت منبع یا youtube ببینید.
منبع:Ninja Gaiden Z gets cel-shaded zombie trailer, watch it here | VG247

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
بلاگمو که تایید نمیکنید، پست هام رو هم که پاک میکنید!:| این چه طرز برخورد با منه!:| :D

والا ما طرفداران NG به دلیل گندهای پی در پی اخیر حوصله صحبت کردن در مورد خود بازی رو که نداریم، تنها بحث شیرین گیر دادن به عناوین دیگه هست!:D

آریا پاک کردن صورت مساله همیشه گزینه مطمئن هست اما درست نه! اینکه به مخاطب بگیم فقط در یک دایره ای از بحث های مطلوب حق بحث کردن و نظر دادن داری یکم منطق آ...ی هست!:D نیست؟:D
صورت مسآله ای در کار نبوده !
دوستان نوشتن Ninja Gaiden یه زمانی رقیب اصلی God of War بود و حالا به این روز افتاده. بعد تو میای میگی God of War باید جلوی Ninja Gaiden لنگ بندازه و امتیازش فلانه و ...
خب وقتی همچین چیزی میگی که یه حرف غیرمنطقی هست ، باعث میشه کلآ خبر اصلی تاپیک فراموش بشه و دوباره چند صفحه بحث تکراری و قدیمی در مورد این دو تا پیش بیاد.
هم نسخه اول Ninja Gaiden فوق العاده بوده ، هم God of War ها. از نظر امتیاز هم من فرقی نمی بینم و توی متاکریتیک (که 99% اعضای سایت فقط به اون توجه میکنن) God of War I امتیازش 94 هست و Ninja Gaiden I هم امتیازش 91 هست. بعدش Ninja Gaiden Black اومده که تعداد امتیازهایی که گرفته یک سوم NG بوده (یعنی 57 تا از سایت ها و مجلاتی که به NG I امتیاز دادن ، دیگه به Black امتیازی ندادن) و دو تا Expansion Pack توش داشته و یه سری تغییرات و اضافات و 94 شده. پس حتی نسخه ای که 1.5 سال بعد از نسخه اصلی NG اومده هم از نظر امتیاز فرقی با GoW نداره.
میشه خیلی راحت بحث مربوط به Ninja Gaiden Vs God of War رو وارد یه تاپیک جدید کرد و توی بخش مقایسه در موردش صحبت کنین. ولی این بحث اصلآ به این تاپیک مرتبط نمیشه و دیگه ربطی به آزادی بیان و ... نداره ! :D
حالا هم لطفآ دیگه بحث رو ادامه ندین و اگه خیلی لازم هست ، توی تاپیک جدا در موردش بحث کنین که صحبت ها هم یه جا متمرکز باشه و بشه بهتر استفاده کرد.

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
بلاگمو که تایید نمیکنید، پست هام رو هم که پاک میکنید!:| این چه طرز برخورد با منه!:| :D

والا ما طرفداران NG به دلیل گندهای پی در پی اخیر حوصله صحبت کردن در مورد خود بازی رو که نداریم، تنها بحث شیرین گیر دادن به عناوین دیگه هست!:D

آریا پاک کردن صورت مساله همیشه گزینه مطمئن هست اما درست نه! اینکه به مخاطب بگیم فقط در یک دایره ای از بحث های مطلوب حق بحث کردن و نظر دادن داری یکم منطق آ...ی هست!:D نیست؟:D

پستت رو من پاک کردم، البته قبلش یه gif خوشگل آماده کرده بودم که بدم خدمتت ولی منصرف شدم :D جملات قصار نگو خلاصه :D

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,679
نام
امیر
"TNجون من این Ninja Gaidenرو ببوس بذار کنار "یکی این جمله رو به گوش مسئولین برسونه .
باتشکر; مسئولین رسیدگی کنن:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
از اونجایی که آریا گفت:
میشه خیلی راحت بحث مربوط به Ninja Gaiden Vs God of War رو وارد یه تاپیک جدید کرد و توی بخش مقایسه در موردش صحبت کنین
منم یه تاپیک براش زدم.دوستان برای بحث میتونند به این قسمت مراجعه کنن.
http://forum.bazicenter.com/thread68348/#post2238007

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
39965022078270105470.png
بعدا زامبی‌ها هم اجیر شده ارتش روسیه هستن حتما :D
این همه داستان، این همه نکته، چرا زامبی آخه؟:D

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
موندم چرا ژاپنيا تو اين نسل به جای ساخت آی پی جديد چسبيدن به بازی های اسم و رسم دار نسل قبل؟
درسته ادامه دادن آی پی موفق معقوله، ولی وقتی يه آی پی به گند كشيده می شه يا از لحاظ كيفی سقوط می كنه چرا بدترش می كنن؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
نمیدونم مشکل بعضی ها با Dead Rising چیه، چون این بازی برای من و خیلی های دیگه یه شاهکار بود (حدود 100 ساعت فقط DS 1 رو بازی کردم)
تو ایران فقط با این بازی مشکل دارند! :d (نمیدونم چرا اینو با RE مقایسه میکنند اینجا! :d). به هر حال نه تنها برای فن ها بلکه منتقدها هم مثل GI و GameSpot چندین سایت دیگه این بازی رو می پرستند.

شما که جز اکثر کسایی هستین که از این بازی خوشتون اومده (به گفته خودتون) بیا برای من توضیح بده این بازی چه چیز خاصی داشته؟

خب بچه ها یه تبر داریم. بذار سر این تبر 4 تا میخ بکاریم. حال نمیده؟ میذاریمش رو یه گیتار و میزنیم جماعت زامبی رو که عمدتا فلج هستن رو لت و پار می کنیم. بازم حال نمیده. اشکال نداره به یه موتور اضافه اش کنیم چه طوره. ماموریت مهمی در پیش داریم. باید وسط این جهنم (LOL ) بریم به دنبال دارو واسه زن و بچه. عجب ماموریت اپیکی. شخصیت رو که نگو خداس. آدم همینطوری می بینش فک نمیکنه یه شخصیت کامپیوتریه. صد رحمت به Donkey Kong . یه کم آدم می تونست باهاش ابراز همدردی کنه.

عاشق سیستم ذخیره اش بودم. می مردی مثل بازی های میکرو باید میرفتی از 1 ساعت قبلش شروع به بازی می کردی.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
شما که جز اکثر کسایی هستین که از این بازی خوشتون اومده (به گفته خودتون) بیا برای من توضیح بده این بازی چه چیز خاصی داشته؟

خب بچه ها یه تبر داریم. بذار سر این تبر 4 تا میخ بکاریم. حال نمیده؟ میذاریمش رو یه گیتار و میزنیم جماعت زامبی رو که عمدتا فلج هستن رو لت و پار می کنیم. بازم حال نمیده. اشکال نداره به یه موتور اضافه اش کنیم چه طوره. ماموریت مهمی در پیش داریم. باید وسط این جهنم (LOL ) بریم به دنبال دارو واسه زن و بچه. عجب ماموریت اپیکی. شخصیت رو که نگو خداس. آدم همینطوری می بینش فک نمیکنه یه شخصیت کامپیوتریه. صد رحمت به Donkey Kong . یه کم آدم می تونست باهاش ابراز همدردی کنه.
=))
اي داود بگم خدا چيكارت نكنه نصفه شبي كشتي مارو =))

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:05 PM ارسال شده بود ----------

اين بنده خداها چيكار كنن طرفدارا خواستن كه تو بازي زامبي باشه شما كه مي دونيد TN چقدر با طرفدارا مَچه:d

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
=))
اين بنده خداها چيكار كنن طرفدارا خواستن كه تو بازي زامبي باشه شما كه مي دونيد TN چقدر با طرفدارا مَچه:d

این طرفدارا دقیقا کیا هستن که من یه صحبتی باهاشون کنم؟

دیگه حالم از زامبی بهم میخوره.
Black Ops
Red dead
Ninja Gaiden
آخه اینا به کجاشون میخورده زامبی چپوندن توش. تو Max Payne هم زامبی می ذاشتن تعجب نمیکردم. پتانسیلش رو داشت :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317

عاشق سیستم ذخیره اش بودم. می مردی مثل بازی های میکرو باید میرفتی از 1 ساعت قبلش شروع به بازی می کردی.

نصف لذت بازی به سختیش بود. بازی شخصی سازی اسلحه فوق العاده ای داره...جو بازی هم خیلی فان هستش.کسی از این سری هم انتظاری شخصیت پردازی و داستان در حد اویل رو نداره...

یه شارینگان کم داره...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر