بازی جدید Respwan تا سال 2015 نخواهد آمد!

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
طراح ارشد Respwan اقای macCaig توی یه مصاحبه اعلام کرد:
من در حال لذت بردن از کار خودم با Respwan هستم و خیلی متاسفم که نمیتونم تا سال 2015 نمیتونم بگم که روی چه بازی کار میکنیم!
این در حالیه که چند مدت پیش Respwan عکس ماتی رو سایتشون گذاشتن که نشان از یک Art Work از بازی جدیدشون بود!

respawn-entertainment.jpg

منبع

uncharted3

کاربر سایت
Nov 27, 2010
23
ای بابا !
بازیه اینا هم که رفت نسل بعد !
دیگه همه دارن میگن این نسلو تموم کنین دیگه ! ( شوخی )

به نظر من همه الکی و من مطمئنم که بازیشون تو e3 2012 معرفی میشه و در ماه اکتبر یا نوامبر 2012 منتشر میشه.
سری انچارتد با این همه امکانات بالا در 4 سال 2 تاش اومد و 3 ش هم 2 سال زمان میبره.
ولی اینا کارشون رو بعد از پروزه cod : modern warfare 2 شروع کردن و احمتالا الان حدود 1 سال هست که گیر ساخت پروزه شون هستن.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سال 2015؟!!!!!:-/
مگه می خوان آپولو هوا کنن.
البته با توجه به اینکه ناشر بازیشون EA هست، به احتمال خیلی زیاد این بازی که عنوان می کنن 2015 میاد، اواخر امسال شاید هم تا اواسط 2012 بیاد.:d

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
2015 !!!!!!!!!! باو بزارید ما این شوک 2012 را رد کنیم ببینیم زنده میمونیم یا نه :)) :d (شوخی میکنم ها خودم اعتقاد ندارم) ولی جدا خیلی دیره! مگه چی دارن میسازن که تا سال 2015 انتشارش که هیچی حتی نمیخوان چیزی هم نشون بدن!!
احتمالا طرف یا چیزی قبل این که این حرفو بزنه مصرف کرده! البته کلا عادت شده همه ادم های معروف تو گیم هر از چند گاهی یه چیز تاریخی میگن! :d

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
چرا کسی حدس نمی زنه که اینها در حال ساختن بازی برای نسل بعدی هستن ؟ شاید دارن روی یه موتور خفن کار می کنن که اینقدر ساخت بازی طول می کشــه غیر از این امکان نداره ساخت بازی بیش از 3 سال طول بکشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر