بازی جدید Criterion مشخص شد Need For Speed: Hot Pursuit

• Thread starter Thread starter Ooops
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Ooops

کاربر سایت
عرض خاصی نیست. کل خبر تو عنوان هست. نسخه ی جدید Hot Pursuit بازی جدید از سری NFS هست که توسط Criterion در دست ساخته و احتمالا شمارش معکوس سایت Criterion هم به نمایش همین بازی در E3 اشاره داره!
این عکس:

hmmrmjp.png

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: soroushq
بدون شک اوج سری NFS واقعا با عنوانی مثل Hot Pursuit 2 بود که حقیقتا برای من یک تجربه Epic بود ! Location ها - تعقیب و گریزی که با Cop ها با اون AI فوق العاده که داشتند موچود بود- افکتهای واقعا خارق العاده مثل چرخش 360 دوربین یا آتشی که تا نیم مایل جلوتر رو نشان میداد با اون همه هیجان و درگیری که موجود بود حقیقتا آریا حق داره که بگه آرزوش برآورده شده !! البته و صد البته همه اینها خاطرات بود و باید دید که Criterion میتونه این خاطرات رو زنده کنه !

بدون شک اوج سری NFS واقعا با عنوانی مثل Hot Pursuit 2 بود که حقیقتا برای من یک تجربه Epic بود ! Location ها - تعقیب و گریزی که با Cop ها با اون AI فوق العاده که داشتند موچود بود- افکتهای واقعا خارق العاده مثل چرخش 360 دوربین یا آتشی که تا نیم مایل جلوتر رو نشان میداد با اون همه هیجان و درگیری که موجود بود حقیقتا آریا حق داره که بگه آرزوش برآورده شده !! البته و صد البته همه اینها خاطرات بود و باید دید که Criterion میتونه این خاطرات رو زنده کنه !
هنوز Intro ـی بازی توی ذهنمه :دی
اگه اشتباه نکنم همین بازی اولین NFS ای بود که نیترو رو معرفی کرد ! البته فقط پلیس ها داشتن :دی یادمه رفقا اومده بودن منزل بنده با هم HP2 میزدیم , انقدر این نیترو رو مسخره کردن که از بازی زده شدم ! یه سال بعدش همین نیترو تبدیل شد به مهم ترین عنصر Underground !
یادش بخیر همین نسخه PS2 یه Ferrari داشت که کاکپیت براش طراحی کرده بودن ! :دی
آهنگای بازی هم واقعآ زیبا بود. محیط ها و صدای گوینده و ...
عجب بازی ای بود ...

از اون زمان NFS خیلی عوض شده. رفت تو کار اسپرت و فراری ها از تو بازی حدف شدن. بازی رفت تو شهر و تو پیست. چیزمیزای تزییناتی اضافه شدن. ولی یادش به خیر. فکر نکنم بتونه مثل سابق شه حداقل در مورد فراری یا چیزای تزییناتی.

ما که پول خریدن لمبورگینی رو نداریم.
لااقل دلمونو خوش کنیم به لمبورگینی سواری تو NFS.
فقط یه Lamborghini Reventon با یه دونه Murcielago بزارن دیگه هیچی از NFS نمیخوام.:p

چرا باید شبیه برن اوت بشه ؟ دلیل نداره یه شرکتی که یه بازی رو منتشر کرد همه بازی های بعدیش رو عین همون عرضه کنه ....
به نظرم اگر داستان نداشته باشه شبیه Burnout میشه یا حداقل اونو تداعی میکنه
پ.ن : حالا الان همه داشتن میگفتن شبیه برن اوت میشه ها .... :biggrin1:
امیدوارم Criterion به حرف شما گوش نکنه و بازی اصلآ داستان نداشته باشه :دی (مثل Hot Pursuit های قدیم)
اخه نمیدونم چرا داستان نباشه اصلا حال نمیده !
شاید HP های قدیم حال میداد ولی الان نمیدونم چرااصلا حال نمیده بدون داستان :biggrin1:
ببین من دو تا تقسیم بندی کردم برای خودم تو بازی های ارکد ریسینگ :
بازی های ارکد که خالی بندی توشون کمه : مثل موست وانتد و ...
بازی های ارکد که خالی بندیشون بیشتره : مثل B:P - S/S و ....
به نظرم حداقل یک داستان کوچولو تو دسته اول باید باشه حداقل در این نسل چون دسته دوم ادم رو با گیم پلی سریع و کاملا نفس گیر اجازه فکر به داستان به ادم نمیدن اما دست اول به نظرم یه یک ته مایه ای احتیاج داره
اگر شبیه برن اوت بشه که خب داستان هم نداشته باشه مشکلی نیست ولی مشکل اینجاست که دیگه NFS نیست
اگر هم تو دسته 1 باشه و داستان نداشته باشه کسل کننده میشه

به نظرم اگر داستان نداشته باشه شبیه Burnout میشه یا حداقل اونو تداعی میکنه
پ.ن : حالا الان همه داشتن میگفتن شبیه برن اوت میشه ها .... :biggrin1:

اخه نمیدونم چرا داستان نباشه اصلا حال نمیده !
شاید HP های قدیم حال میداد ولی الان نمیدونم چرااصلا حال نمیده بدون داستان :biggrin1:
ببین من دو تا تقسیم بندی کردم برای خودم تو بازی های ارکد ریسینگ :
بازی های ارکد که خالی بندی توشون کمه : مثل موست وانتد و ...
بازی های ارکد که خالی بندیشون بیشتره : مثل B:P - S/S و ....
به نظرم حداقل یک داستان کوچولو تو دسته اول باید باشه حداقل در این نسل چون دسته دوم ادم رو با گیم پلی سریع و کاملا نفس گیر اجازه فکر به داستان به ادم نمیدن اما دست اول به نظرم یه یک ته مایه ای احتیاج داره
اگر شبیه برن اوت بشه که خب داستان هم نداشته باشه مشکلی نیست ولی مشکل اینجاست که دیگه NFS نیست
اگر هم تو دسته 1 باشه و داستان نداشته باشه کسل کننده میشه
من اتفاقا دیروز دوباره HP 2 رو روی pc نصب کردم ... هنوزم عین قدیم حال میده ...باور کن .
فقط یه AI درست حسابی برای بازی بذارن و همون جو HP رو حفظ کنن مطمئنا بازی شاهکار میشه ....

یادمه سومین بازی ای که برای ps1 خریدم NFS HP بود.فکر کنم هزار ساعت هم بیشتر بازیش کردم.خیلی ازش خاطره دارم.حتی خرابی های سیدیش هم یادمه.تو اون مرحله برفیه گیر میکرد گاهی.
چه قدر سریع گذشت.12 سال شده الان.
164.gif

امیدوارم این بتونه خاطره سری قدیمی رو برام زنده کنه.

فقط یه AI درست حسابی برای بازی بذارن و همون جو HP رو حفظ کنن مطمئنا بازی شاهکار میشه ....
اره خب ! اگر بتونن جو اون بازی رو حفظ کنن خوب میشه ! البته اگر بتونن ... :biggrin1:

اره خب ! اگر بتونن جو اون بازی رو حفظ کنن خوب میشه ! البته اگر بتونن ... :biggrin1:
آخه حفظ کردن جو بازی خیلی کاری نداره که ! علاوه بر اتومبیل های نحبوب سری باید جاده های پر پیچ و خم در دل طبیعت و یک سری پلیس با AI بالا و البته یه سری حریف درست حسابی دست و پا کنند .... That's what it is ! (البته داستان هم نداشته باشه )
اگه نتونن اینا رو هم براورده کنن بهتره اصلا بازی نسازن !

فقط امیدوارم توی فکر ساخت شیفت 2 هم باشن
اگه مثل COD کار کنن خیلی خوب میشه
هر سال یه NFS یکی سیمولیشن یکی آرکید
EA که بازی sim نداره بهتره اون بازی رو جدا به نام Shift عرضه کنه- (البته چون از اسم NFS خود بخود پول در میاد ،اینکار از EAبعیده!!!)

الان هرچی فکر میکنم بازی از اندرگراند به بعد خراب شد نه از پرواستریت:p
NFS از Underground به بعد درجا زد , از Most Wanted به بعد افتاد تو سراشیبی و نهایتا تو نقطه ی ای به اسم پرو استریت نابود شد!

ایول اقا تریلرشو دیدیم کللللللی حال کردیم . خیلی قشنگ بود .
ما که پول خریدن لمبورگینی رو نداریم.
لااقل دلمونو خوش کنیم به لمبورگینی سواری تو NFS.
فقط یه Lamborghini Reventon با یه دونه Murcielago بزارن دیگه هیچی از NFS نمیخوام.:p
تو همین تریلر دقیقا جفتشون هستن ! حالا اون یه طرف ، بوگاتی ویرون پلیس رو بچسب !:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or