بازی جدید Activision را حدس بزنید..!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,996
نام
محمد امین
mym.jpg

Activision امروز یک سایت را معرفی کرد با عنوان Murder Your Maker که یک عکس در آن قرار دارد و در زیر عکس تاریخ 11 دسامبر 2010 درج شده است که به نظر میرسد برای VGAs بازی جدید را معرفی خواهد کرد.
این عکس که از پشت یک فرد کچل را نشان میدهد که در جلوی او مدارکی بر روی دیوار نصب شده فقط نشان از یک بازی را میدهد..

منبع

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Politiciλn

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
منم تا مدارک روی دیوارو رنگ سفید و قرمز و مشکی دیدم زرتی یاد Prototype افتادم
گوش الکس که اصلا پیدا نبود
اصلا کسی ندید این سوپر بشر مو داره یا نداره همیشه کلاه سرش بود بعید نیست از اولم کچل بوده باشه

وقتي الكس براي اولين بار برميگرده خونش يك عكس با خواهرش داره كه مو داره. البته ممكنه بعد از آزمايشاتي كه روش انجام دادن موهاي سرش ريخته باشه.

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
prototype بابا prototype دیگه
با یکش خیلی حال کردم اگه اینم بیاد بیشتر هم حال خواهیم کرد:>

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
بدون خوندن منبع و هیچ توضیح و کامنتی (حتی کامنت های اینجا) و فقط با دیدن عکس یه Cod به ذهنم میرسه :D ولی چون BO هنوز داغه احتمالش کمه.

Dante May Cry

کاربر سایت
Apr 19, 2008
1,193
نام
مَهدی
هر چی باشه ، مطمئن باشید Prototype 2 نیست !
راستی وقتی میخوای عکس اون کچل رو save کنی ، اسم عکسش اینه :
bg_home.jpg

به نظرتون آیا bg میتونه یه سر نخ جدید از اسم این بازی جدید باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Galaxy-Member

کاربر سایت
Sep 18, 2010
66
بازي 2.5 ميليون فروخت ، اون وقت ميگي بد فروخته؟ امتيازهاي بازي متوسط بود ولي فروش هيولا. اتفاقا گوش و هيكل طرف به الكس ميخورده و همونطور كه گفتم لباسش و رنگ بندي تصوير (سرخ و مشكي) نويد Prototype ميده.

منظورت 2.5 ملیون نسخه هستش یا 2.5 ملیون دلار ؟

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
این مدارک منو شدیدا یاد سریال Flash forward انداخت! ولی من میگم 100% ایشون الکس ــه و بازی هم پرُتُتایپ ِ 2 خواهد بود!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر