بازی جدید استودیو Ninja Theory با نام Bleeding Edge

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی

اولین تریلر از بازی جدید Ninja Theory با نام Bleeding Edge توسط یک بلاگر در فضای اینترنت منتشر شد. قرار بود از این بازی در E3 امسال رونمایی شود اما تریلرش زودتر از E3 لو رفته است.
بازی Bleeding Edge در سبک مبارزه‌ای آنلاین است و کاربران در دو گروه چهار نفره به رقابت با یکدیگر می‌پردازند سال گذشته مایکروسافت استودیوی Ninja Theory را خریداری کرد تا توانش در رقابت با انحصاری های سونی را افزایش دهد.

Bleeding Edge is new game from Hellblade developer Ninja Theory

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
مایکروسافت فاتحه این استودیو رو هم خوند!
Ninja theory آن لاین بسازه دیگه نوبرشه.
سونی فن نیستم الکی نگید سونی فنه، اما منتظر یه بازی سینگل خفن از این استودیو بودم.
آره خداييش
همين كه كلا آنلاينه خيلي ضد حال بزرگي بود

• Like
Reactions: Adidas95

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
سونی فن نیستم الکی نگید سونی فنه، اما منتظر یه بازی سینگل خفن از این استودیو بودم.
یعنی NT طی یک سال تونسته یه بازی درست کنه که نه تنها به مرحله نمایش بلکه به مرحله تست آلفا برای پلیرها هم برسه و در واقع قابل بازی باشه؟ واقعا دستشون درد نکنه، اتفاقا این قضیه نشون میده چقدر هنرمند هستن lol :D این بازی از چند سال قبل در دست ساخت بوده، ربطی به مایکروسافت نداره.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
یعنی NT طی یک سال تونسته یه بازی درست کنه که نه تنها به مرحله نمایش بلکه به مرحله تست آلفا برای پلیرها هم برسه و در واقع قابل بازی باشه؟ واقعا دستشون درد نکنه، اتفاقا این قضیه نشون میده چقدر هنرمند هستن lol :D این بازی از چند سال قبل در دست ساخت بوده، ربطی به مایکروسافت نداره.
در هنرمند بودن و خاص بودن NT شكي نيس من از طرفداراي دو آتيشه ي كاراشونم ولي انتظارم ازشون خيلي بالاتر بود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
در هنرمند بودن و خاص بودن NT شكي نيس من از طرفداراي دو آتيشه ي كاراشونم ولي انتظارم ازشون خيلي بالاتر بود
حالا هر چی هستن این بازی رو خیلی وقت هست دارن میسازن و ارتباطی به مایکروسافت نداره، در واقع یه بازی مفتی (!) نصیب مایکروسافت شده همین :D هر چند من هم دلم نمیخواست بازیشون آنلاین باشه ولی خب این تصمیم خود استودیو بوده، اونم مدت ها قبل از خریداری شدن توسط مایکروسافت.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
داش چه ربطی به مایکروسافت داره؟ بازی قبل خرید ماکروسافت درحال ساخت بوده و ربطی به خریده شدنش نداره
البته شکی در این نیست که منم دوس داشتم ی بازی سینگل محور خوشگل بسازن و الان نامید شدم :D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
هنوز اطلاعات بازی NT مشخص نشده با یدونه تریلر بی کیفیت آف اسکرین پرونده بازی رو بستین ،حداقل بزارین معرفی بشه ببینیم چیه دقیقا شاید خوب باشه یا حداقل قابل قبول باشه
اگه بازي خوبي هم باشه كه احتمالشم زياده ، بحث ما آنلاين بودن بازيه كه ضدحال بزرگيه

• Like
Reactions: Adidas95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر