خبر رسمی بازی ترسناک «میکی ماوس» معرفی شد!

MJ_KING

عضو تحریریه
Sep 14, 2023
359
نام
محمد جواد جعفری
استودیو Nightmare Forge از یک بازی جدید از کاراکتر محبوب و کارتونی میکی ماوس رونمایی کرده که در ژانر ترسناک خواهد بود. بازی مذکور Infestation 88 نام دارد و امسال عرضه خواهد شد.

Infestation-88-300x168.jpeg

یک بازی بقا محور و co-op است که حداکثر تا 4 نفر می‌توانند آن را با یکدیگر تجربه کنند. شما در این بازی نقش ماموران نابودگری را دارید که برای حل کردن مشکل «حملات مرموز» هیولاها فراخوانده شده‌اید.

این بازی هم‌اکنون در استیم برای Wishlist کردن در دسترس قرار دارد. همچنین در صفحه استیم این بازی آمده: «این محصول توسط هیچ یک از مالکین میکی ماوس حمایت مالی یا هیچگونه تاییدی نشده و تماما مستقل است.»

دلیل این موضوع این است که طبق قوانین موجود، هر آفریده ادبی یا سرگرمی بعد از گذشت مدتی معین و فارغ از شخص یا اشخاصی که حقوق استفاده از آن را در اختیار دارند، تبدیل به اموال عمومی می‌شوند و هر شخصی آزاد خواهد بود تا هرگونه استفاده‌ای از این آفریده‌ها بکند.

شخصیت میکی ماوس هم دیروز بطور رسمی تبدیل به یکی از این اموال عمومی شد تا دیگر استودیو Nightmare Forge برای ساخت بازی ترسناک خود، نیازی به اجازه از دیزنی نداشته باشند.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
یعنی مثلاً طبق قانون mario و .... هم یه زمانی عمومی میشه ؟
یا فقط کمپانی‌هایی که اصالت آمریکایی دارن این قانون اون‌ها اعمال می‌شه؟
چون نینتندو ژاپنی هست

اگه اتفاق بیفته خیلی خوب میشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,612
نام
Mehrdad
به به،

عاشق میکی ماوس بودم، هنوزم البته هستم، نامردا دیگه بازی درست حسابی در موردش نساختن، اخرین اختصاصی که یادمه Castle of Illusion بود که رو PS3 زدم و هنوزم دارمش، چه بازی خوبی هم بود، تو دیزنی اینفینیتی 3 هم میشد باهاش بازی کرد، اما خیلی خوبه که بازی اختصاصی براش بسازن، بیاد ببینیم چیه،

یه زمانی دیدن کارتون هاش در کنار بقیه کارتون های دیزنی کار صبح و شبم بود، دوران وی اچ اس، در کنار کارتون هاشم یک سری ویدئو بود از مراسم های سالانه Parade دیزنی که رسما عاشقشون بودم، هر نسخه اش مخصوص یک سال بود و معمولا عین کارتون ها 90 دقیقه، که به جای کارتون، تمرکز داشت رو جشن های خیابونی دیزنی تو دیزنی لند و همچین جاهایی، یادش بخیر خلاصه... پر از ایکان های دیزنی، هم کرکتر هم لوکیشن ها، واقعا عاشقشون بودم...

این بازی جدید و تیزر عکس پست هم ادم رو یاد اپیزود Plane Crazy میندازه...

plane crazy.gif

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
2qf1c4.png
تن والت دیزنی تو قبر داره میلرزه، حداقل باید یه بند و تبصره بگذارن که هر زباله ای تو هر ژانری رو با روکش یه ip محبوب ندن(مثل اون بلاد آمد هانی که از وینی د پو فیلم ترسناک در آوردن )

یعنی مثلاً طبق قانون mario و .... هم یه زمانی عمومی میشه ؟
یا فقط کمپانی‌هایی که اصالت آمریکایی دارن این قانون اون‌ها اعمال می‌شه؟
چون نینتندو ژاپنی هست

اگه اتفاق بیفته خیلی خوب میشه
کجاش خوب میشه 😁 تا بحال که چیز خوبی از این قانون در نیامده.
پ.ن: یه سرچ زدم انگار قانونش برای چیزهای که بین ۱۹۲۴ تا ۱۹۷۸ خلق شدن معتبر هست.

IMG_۲۰۲۴۰۱۰۲_۱۷۱۹۳۳.jpg
پ.ن۲: رو چیزی که بالا گفتم یکم شک کردم اما حداقل باید ۹۵ سال از انتشار یک اثر بگذره تا پابلیک بشه
پ.ن۳: انگار در مورد ویکی موس هم فقط محتوای که ۹۵ ساله شده شامل مالکیت عمومی میشه
کلا قانون تو همه کشورها دو پهلو هست گویا

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
به به،

عاشق میکی ماوس بودم، هنوزم البته هستم، نامردا دیگه بازی درست حسابی در موردش نساختن، اخرین اختصاصی که یادمه Castle of Illusion بود که رو PS3 زدم و هنوزم دارمش، چه بازی خوبی هم بود، تو دیزنی اینفینیتی 3 هم میشد باهاش بازی کرد، اما خیلی خوبه که بازی اختصاصی براش بسازن، بیاد ببینیم چیه،

یه زمانی دیدن کارتون هاش در کنار بقیه کارتون های دیزنی کار صبح و شبم بود، دوران وی اچ اس، در کنار کارتون هاشم یک سری ویدئو بود از مراسم های سالانه Parade دیزنی که رسما عاشقشون بودم، هر نسخه اش مخصوص یک سال بود و معمولا عین کارتون ها 90 دقیقه، که به جای کارتون، تمرکز داشت رو جشن های خیابونی دیزنی تو دیزنی لند و همچین جاهایی، یادش بخیر خلاصه... پر از ایکان های دیزنی، هم کرکتر هم لوکیشن ها، واقعا عاشقشون بودم...

این بازی جدید و تیزر عکس پست هم ادم رو یاد اپیزود Plane Crazy میندازه...

View attachment 323883

هم Castle of Illusion بازی خوبی بود
روی گوشی اندرویدی خیلی ها بازی کردن
مثل ما 😁
هم Epic Mickey بازی خاصی بود هم نسخه ۱ هم ۲

یادمه بازی‌های میکی موس روی میکرو و سگا بود به خصوص نسخه سگا خیلی می‌دیدیم حال می‌کردیم
کارتون‌های میکی موس هم جای خودش

يه چيزى مثل ميكى ماوس واقعا مسخره س كه بخواد اموال عمومى بشه!
تعريف كننده هويت ديزنى محسوب ميشه عملا.

آمریکا با ایران فرق می‌کنه یه سری آثار معنوی دارن
مثلاً یه آهنگی به نام اگر اشتباه نکنم رنگین کمان از کریمیت از سری ماپت ثبت ملی شده
جز آثار ملی دیگه حساب میشه یه برنامه موزیکال عروسکی

کجاش خوب میشه 😁 تا بحال که چیز خوبی از این قانون در نیامده.
پ.ن: یه سرچ زدم انگار قانونش برای چیزهای که بین ۱۹۲۴ تا ۱۹۷۸ خلق شدن معتبر هست.

View attachment 323891
پ.ن۲: رو چیزی که بالا گفتم یکم شک کردم اما حداقل باید ۹۵ سال از انتشار یک اثر بگذره تا پابلیک بشه
پ.ن۳: انگار در مورد ویکی موس هم فقط محتوای که ۹۵ ساله شده شامل مالکیت عمومی میشه
کلا قانون تو همه کشورها دو پهلو هست گویا

پس چه بهتر ماریو برای ۱۹۷۷ 😁
یهووو هوررااا
پس امیدوار باشیم 😍

اتفاقا خیلی هم خوبه دیگه لازم نیست به خاطر تجربه بازی دوست داشتنی ip ماریو
برم این همه خرج کنسول فوق ضعیف نیتندو کنم
نینتندو در اصل چندتا ip که خودش داره و خیلی عالین رو گروگان گرفته و مردم رو مجبور می‌کنه که بخاطر چنتا گیم سخت‌افزار خاص و عجیب و ضعیف خودشو بخرن
راحت رو پلی استیشن یا ایکس باکس میاد مثلاً
☺️😁

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
هم Castle of Illusion بازی خوبی بود
روی گوشی اندرویدی خیلی ها بازی کردن
مثل ما 😁
هم Epic Mickey بازی خاصی بود هم نسخه ۱ هم ۲

یادمه بازی‌های میکی موس روی میکرو و سگا بود به خصوص نسخه سگا خیلی می‌دیدیم حال می‌کردیم
کارتون‌های میکی موس هم جای خودش

آمریکا با ایران فرق می‌کنه یه سری آثار معنوی دارن
مثلاً یه آهنگی به نام اگر اشتباه نکنم رنگین کمان از کریمیت از سری ماپت ثبت ملی شده
جز آثار ملی دیگه حساب میشه یه برنامه موزیکال عروسکی

پس چه بهتر ماریو برای ۱۹۷۷ 😁
یهووو هوررااا
پس امیدوار باشیم 😍

اتفاقا خیلی هم خوبه دیگه لازم نیست به خاطر تجربه بازی دوست داشتنی ip ماریو
برم این همه خرج کنسول فوق ضعیف نیتندو کنم
نینتندو در اصل چندتا ip که خودش داره و خیلی عالین رو گروگان گرفته و مردم رو مجبور می‌کنه که بخاطر چنتا گیم سخت‌افزار خاص و عجیب و ضعیف خودشو بخرن
راحت رو پلی استیشن یا ایکس باکس میاد مثلاً
☺️😁
ماریو ۱۹۸۱ هست البته هر چند توی ویرایش پست نوشتم به اون موضوع شک دارم اما طبق چیزای که دیدم برای سوپر ماریو بروز ۱ سال ۲۰۸۲ مالکیت عمومی میخوره.
پ.ن: یه جا بد مخالفم باهات اونم اینه که مثلاً اودیسه بخاطر کاراکتر ماریو گیم تاپ نشده بلکه بخاطر گیم پلی و ... لذت بخش هست. حالا الآنم کلی بازی فن مید میشه گیر آورد که دو هزار هم نمی ارزن.
مگه اینکه بگیم مثلاً سونی(یا یه استودیو درست و حسابی) بیاد ماریو بسازه که خب چرا باید این کار رو بکنه.
از اون سمت حتی با وجود کپی رایت یه استودیو می‌تونه با الهام از او بشه یا گلکسی بیاد یه بازی توپ بده فقط اسم ماریو یا شکل ظاهریش رو ندارن.
خود ماریو (بازی dk) در اصل ملوان زبل بوده یا استارکرافت قرار بوده تو دنیای استاروارز باشه.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
ماریو ۱۹۸۱ هست البته هر چند توی ویرایش پست نوشتم به اون موضوع شک دارم اما طبق چیزای که دیدم برای سوپر ماریو بروز ۱ سال ۲۰۸۲ مالکیت عمومی میخوره.
پ.ن: یه جا بد مخالفم باهات اونم اینه که مثلاً اودیسه بخاطر کاراکتر ماریو گیم تاپ نشده بلکه بخاطر گیم پلی و ... لذت بخش هست. حالا الآنم کلی بازی فن مید میشه گیر آورد که دو هزار هم نمی ارزن.
مگه اینکه بگیم مثلاً سونی(یا یه استودیو درست و حسابی) بیاد ماریو بسازه که خب چرا باید این کار رو بکنه.
از اون سمت حتی با وجود کپی رایت یه استودیو می‌تونه با الهام از او بشه یا گلکسی بیاد یه بازی توپ بده فقط اسم ماریو یا شکل ظاهریش رو ندارن.
خود ماریو (بازی dk) در اصل ملوان زبل بوده یا استارکرافت قرار بوده تو دنیای استاروارز باشه.

ماریو یا بهتر بگم جامپ من
از ۱۹۷۷ بود تازه مطمئن نیستم شاید قبل از اون هم بوده باشه
ولی خب دیگه قیافش با کاراکتر امروزی فرق داشته
اکشن فیگور و ابزارهای تبلیغاتی و غیره از این کاراکتر تو بازار دنیا هنوز هست اگه سرچ کنی

این برای ۱۹۷۸ ه

did_this_toy_predict_the_future_mario_doll_from_1979_%E2%80%94_steemit_7rxz.jpeg

حالا هر کمپانی که داره تو آمریکا فعالیت می‌کنه و نون آمریکا رو می‌خوره باید به قوانین آمریکا هم احترام بذاره
قوانین آمریکا رو قبول کرده که شعبه آمریکا داره
آمریکا دلش بخواد می‌تونه همین الان تبدیل کنه به مالکیت عمومی تمام مردم آمریکا

من باهات مخالفم
همین نسخه جدید ماریو که ماریو واندر اسم داره
اگر یه کمپانی دیگه همین رو عرضه میکرد
انقدر سر و صدا نمی‌کرد و انقدر فروش نمی‌رفت
نینتندو بیشتر داره پول اسمش رو می‌خوره

سونی چرا این کارو بکنه؟ همین چند سال پیش یه بازی اگر اشتباه نکنم تو استور پلی استیشن اومد شبیه ماریو بود فوری نینتندو رفت شکایت کرد از استورش کشید بیرون
درجا بازیو حذف کردن

خیلی از سایت‌هایی که رام بازی برای دانلود بودن نینتندو ازشون شکایت کرد که جمع شدن و توقیف شدن

Ip ماریو الکی به این اعتباری که الان داره نرسید
نینتندو کلی نسخه از ماریو برای کامپیوتر ، برای ibm , برای شارپ ، برای چندین کنسول بازی و .... داد برای سال ها متمادی
وقتی به محبوبیت رسید فوری دیگه متوقف کرد گفت باید بیاد کنسول من رو بخرید

همون داستان Philips CDi نوشتم یادته
یه بخش از اون مصاحبه اشاره کرده بود که وقتی من تو سگا بودم کمپانی سگا مالکیت dk کونگ رو به دست آورده بود از نینتندو

چندین و چند نسخه کامپیوتر ماریو باعث معروفیت اون مثلاً در آمریکا شد دیگه چون کامپیوتر چیز مدرنی بود مردم آمریکا داشتن نه مثلاً کشورهای ضعیف آسیایی

در کل بحث‌ها رو بذاریم کنار من خوشحال میشم دوران انحصاری تموم بشه برای هر کنسولی
یه کنسول بخریم همه بازی‌ها روش باشه
مجبور نشیم برای ۲ تا بازی برم ایکس باکس بخرم
برای ۳ تا بازی برم پلی استیشن بخرم

برای ۴ تا بازی برم نینتندو بخرم
نه روی گنج نشستیم نه اینکه می‌خواهیم کنسول کلکسیون کنیم
حتماً دیدی من بارها گفتم کنسولی رو به خاطر انحصاری نمی‌خرم من به خاطر بازی‌های مولتیش می‌خرم
به خاطر سه چهار تا بازی انحصاری که نمیرم این همه پول بدم

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
ماریو یا بهتر بگم جامپ من
از ۱۹۷۷ بود تازه مطمئن نیستم شاید قبل از اون هم بوده باشه
ولی خب دیگه قیافش با کاراکتر امروزی فرق داشته
اکشن فیگور و ابزارهای تبلیغاتی و غیره از این کاراکتر تو بازار دنیا هنوز هست اگه سرچ کنی

این برای ۱۹۷۸ ه

did_this_toy_predict_the_future_mario_doll_from_1979_%E2%80%94_steemit_7rxz.jpeg

حالا هر کمپانی که داره تو آمریکا فعالیت می‌کنه و نون آمریکا رو می‌خوره باید به قوانین آمریکا هم احترام بذاره
قوانین آمریکا رو قبول کرده که شعبه آمریکا داره
آمریکا دلش بخواد می‌تونه همین الان تبدیل کنه به مالکیت عمومی تمام مردم آمریکا

من باهات مخالفم
همین نسخه جدید ماریو که ماریو واندر اسم داره
اگر یه کمپانی دیگه همین رو عرضه میکرد
انقدر سر و صدا نمی‌کرد و انقدر فروش نمی‌رفت
نینتندو بیشتر داره پول اسمش رو می‌خوره

سونی چرا این کارو بکنه؟ همین چند سال پیش یه بازی اگر اشتباه نکنم تو استور پلی استیشن اومد شبیه ماریو بود فوری نینتندو رفت شکایت کرد از استورش کشید بیرون
درجا بازیو حذف کردن

خیلی از سایت‌هایی که رام بازی برای دانلود بودن نینتندو ازشون شکایت کرد که جمع شدن و توقیف شدن

Ip ماریو الکی به این اعتباری که الان داره نرسید
نینتندو کلی نسخه از ماریو برای کامپیوتر ، برای ibm , برای شارپ ، برای چندین کنسول بازی و .... داد برای سال ها متمادی
وقتی به محبوبیت رسید فوری دیگه متوقف کرد گفت باید بیاد کنسول من رو بخرید

همون داستان Philips CDi نوشتم یادته
یه بخش از اون مصاحبه اشاره کرده بود که وقتی من تو سگا بودم کمپانی سگا مالکیت dk کونگ رو به دست آورده بود از نینتندو

چندین و چند نسخه کامپیوتر ماریو باعث معروفیت اون مثلاً در آمریکا شد دیگه چون کامپیوتر چیز مدرنی بود مردم آمریکا داشتن نه مثلاً کشورهای ضعیف آسیایی

در کل بحث‌ها رو بذاریم کنار من خوشحال میشم دوران انحصاری تموم بشه برای هر کنسولی
یه کنسول بخریم همه بازی‌ها روش باشه
مجبور نشیم برای ۲ تا بازی برم ایکس باکس بخرم
برای ۳ تا بازی برم پلی استیشن بخرم

برای ۴ تا بازی برم نینتندو بخرم
نه روی گنج نشستیم نه اینکه می‌خواهیم کنسول کلکسیون کنیم
حتماً دیدی من بارها گفتم سولی رو به خاطر انحصاری نمی‌خرم من به خاطر بازی‌های مولتیش می‌خرم
به خاطر سه چهار تا بازی انحصاری که نمیرم این همه پول بدم
این عکسی که گذاشتی چه جالبه انگار تو ردیت یه چیزی دربارش هست که متاسفانه 🐘 شکن من یاری نمیکنه الان ☹️
آینده ای که میگی میرسه البته نه به خاطر منقضی شدن مالکیت کاراکترها، بلکه خیلی زودتر با فراگیر شدن کلاود کینگ فقط امیدوارم تا اون وقت اوضاع اینجا معمولی شده باشه.
پ.ن: گیر من با اینکه مثلاً ماریو توی ۲۰۷۲ یا ۲۰۷۶ پابلیک دومین بشه نیست. بیشتر اینکه یه بدبختی بیاد یه کاراکتر یا دنیا رو خلق کنه بعد یه سری بیان (معمولاً با گرایش های چپول غلیظ) تر بزنن تو خلقتش تو مهم هست حالا چه ماریو چه gow چه می‌کنی موس چه وینی د پو و چه سفید برفی... (با آزادی بیان مخالف نیستم (هر چند چپول ها هر جا دستشون رسیده اول همین موضوع رو کنسل کردن) ولی میگم اگر شما داستان دیگه داری دنیای خودت رو بساز )

پ.ن۲: ماریو واندر به این با حالی چطور دلت میاد ☹️
پ.ن۳: اتفاقاً وقتی یکی میاد ریپ آف میزنه تو اکثر مواقع چیزی از خودش نداره که به اون محصول اضافه کنه، حتی از حفظ کیفیت اون محصول هم عاجز هستند. فقط از همون اسم یا شباهت می‌خوام برای فروش استفاده کنن این چند سال هم از این نوع دیدیم اتفاقاً دو تاش بازیهای بودن که از tlouوgow اسکی رفتن و کیفیتشون هم تو دیوار بود. از اون ور کلی لیندی داشتیم حالا یا با ایده بکر یا با الهام از بازیهای دیگه که ترکوندندهیچکی هم نیامد بهشون گیر بده(مثلاً نینتندو نیامد به وارگرو گیر بده یا سونی جلوی کیک استارتر بازی مشابه پاتاپون رو نگرفت.

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
این عکسی که گذاشتی چه جالبه انگار تو ردیت یه چیزی دربارش هست که متاسفانه 🐘 شکن من یاری نمیکنه الان ☹️
آینده ای که میگی میرسه البته نه به خاطر منقضی شدن مالکیت کاراکترها، بلکه خیلی زودتر با فراگیر شدن کلاود کینگ فقط امیدوارم تا اون وقت اوضاع اینجا معمولی شده باشه.
پ.ن: گیر من با اینکه مثلاً ماریو توی ۲۰۷۲ یا ۲۰۷۶ پابلیک دومین بشه نیست. بیشتر اینکه یه بدبختی بیاد یه کاراکتر یا دنیا رو خلق کنه بعد یه سری بیان (معمولاً با گرایش های چپول غلیظ) تر بزنن تو خلقتش تو مهم هست حالا چه ماریو چه gow چه می‌کنی موس چه وینی د پو و چه سفید برفی... (با آزادی بیان مخالف نیستم (هر چند چپول ها هر جا دستشون رسیده اول همین موضوع رو کنسل کردن) ولی میگم اگر شما داستان دیگه داری دنیای خودت رو بساز )

پ.ن۲: ماریو واندر به این با حالی چطور دلت میاد ☹️
پ.ن۳: اتفاقاً وقتی یکی میاد ریپ آف میزنه تو اکثر مواقع چیزی از خودش نداره که به اون محصول اضافه کنه، حتی از حفظ کیفیت اون محصول هم عاجز هستند. فقط از همون اسم یا شباهت می‌خوام برای فروش استفاده کنن این چند سال هم از این نوع دیدیم اتفاقاً دو تاش بازیهای بودن که از tlouوgow اسکی رفتن و کیفیتشون هم تو دیوار بود. از اون ور کلی لیندی داشتیم حالا یا با ایده بکر یا با الهام از بازیهای دیگه که ترکوندندهیچکی هم نیامد بهشون گیر بده(مثلاً نینتندو نیامد به وارگرو گیر بده یا سونی جلوی کیک استارتر بازی مشابه پاتاپون رو نگرفت.

اگر از این می‌ترسی که مثلاً ماریو یا هر ip دیگه از اون خط تکراری بیش از ۴۰ ساله عمرشون خارج بشن

اینجا 3 تا نکته مهمه
نکته اول دیگه یه مسیرو وقتی یه چیزیو گرفتی دستت مثلاً دنیای قارچی قرار نیست بیش از ۴۰ سال ادامه بدی دیگه هر چیزی هم حدی داره
فقط میشه تکرار مکررات

نکته دوم ، دوران بازی‌های 2d خیلی وقته تموم شده
تو گوگل سرچ کن ps2 2d game
چند تا بازی فقط تو این سبک می‌بینی از اون زمان یعنی نسل ۶ یعنی ۱۹۹۸ که نسل ۶ شروع شد
دنیا بازی ها 2d تموم شد حدودا
این سبک بازی‌ها برای زمانی هم بود که کنسول‌ها ضعیف بودند توانایی رندر تصاویر و محیط 3d نداشتن مثل میکرو و سگا

نکته سوم اینجاست که مگه خود نینتندو کلی انیمیشن نساخته از ماریو ، تو یکیش که اسلحه داره کلاً و ....
یا اون کارت‌های معرفی ماریو توسط نیتندو رسماً چاپ شده ماریو‌‌ وسترن نشون داده
و ...
حالا خوبه کلی عکس و گیف تو اون یکی تاپیک برات گذاشته بودم خودتم خونده بودی لایک کرده بودی

یه نکته‌ای از قانون زندگی اینه که یا تغییر می‌کنی یا مجبورت می‌کنن تغییر کنی
پس بهتره یا در اوج خداحافظی کنی یا با زمان پیش بری
الان دیگه معمولاً کسی از چراغ موشی استفاده نمی‌کنه زمان خودش خوب بود
الان دیگه زمان 1978 یعنی ۴۶ سال پیش نیست

دوران اینکه فقط بپر بپر کنی و قارچ بخوری تموم شده

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,782
چه فشاری روی دیزنی وارد شده. البته قاعدتن باید آمادگیشو میداشتن....
میکی ماوس هم رفت کنار دست اون پرنسس که تیم برتن خلق کرد.
فکر کنم برای همیشه از آثار دیزنی و دیزنی ورلد و... حذف بشه

• Like

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
چه فشاری روی دیزنی وارد شده. البته قاعدتن باید آمادگیشو میداشتن....
میکی ماوس هم رفت کنار دست اون پرنسس که تیم برتن خلق کرد.
فکر کنم برای همیشه از آثار دیزنی و دیزنی ورلد و... حذف بشه

فرق کشورهای پیشرفته همینه دیگه مثلاً ما تو کشور خودمون یه مثال بخوایم بزنیم که خیلی ساده باشه و همه دیده باشن
همین کلاه قرمزی این همه سال بود
این می‌گفت مال منه اون می‌گفت مال منه
یهو ناپدید شد و گذاشته شد کنار
ما هر سال نگاه می‌کردیم و لذت می‌بردیم و چقدر خندیدیم
همین داستان خیلی اتفاق افتاده

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
اگر از این می‌ترسی که مثلاً ماریو یا هر ip دیگه از اون خط تکراری بیش از ۴۰ ساله عمرشون خارج بشن
حالا چرا میزنی احسان ☹️
بیا بحث نینتندو رو بگذاریم کنار چون از بحث اصلی منحرف میشیم.(در کل تا حدود ۶۰ سال دیگه موضوعیتی هم نداره)
مسأله سر فاتحه خوندن به خلاقیت یه نفر (یا تیم) برا دیده شدن هست. تو همین مورد میکی یه درصد بگیر ببین چنتا پروژه درست. امروز معرفی شد چنتا زباله
وگر نه خود دیزنی کلی انیمیشن از محتوی تحت مالکیت عمومی (داستان های برادران گریم) ساخته که خیلی هم خوب هستن (خود برادران گریم هم که داستان های محلی رو گرفتن ...)

• Like

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
حالا چرا میزنی احسان ☹️
بیا بحث نینتندو رو بگذاریم کنار چون از بحث اصلی منحرف میشیم.(در کل تا حدود ۶۰ سال دیگه موضوعیتی هم نداره)
مسأله سر فاتحه خوندن به خلاقیت یه نفر (یا تیم) برا دیده شدن هست. تو همین مورد میکی یه درصد بگیر ببین چنتا پروژه درست. امروز معرفی شد چنتا زباله
وگر نه خود دیزنی کلی انیمیشن از محتوی تحت مالکیت عمومی (داستان های برادران گریم) ساخته که خیلی هم خوب هستن (خود برادران گریم هم که داستان های محلی رو گرفتن ...)

تا ۶۰ سال دیگه که زنده نیستم من یکی فکر نکنم زنده باشم همین الان سنمون بالاست تو دهه ۳۰ زندگی هستیم ☺️

این اتفاقیه که میفته چه قبول کنیم چه نکنیم
مثل کاپیتان آمریکا

images

این طول زمان و پیشرفت و انتقال ساخت همین فیلم به گروه‌های دیگه و غیره باعث پیشرفت مثلاً این فیلم شد
باید آدم‌های جدید و استعدادهای جدید و جوان ادامه مسیر رو برن
تو همه چی همینه

اگر روند ساخت سپرده بودن به یک کمپانی خاص و ثابت و یک نفر خاص و ثابت برای ۶۰ سال به فرض محال ، هیچ پروژه ای پیشرفت نمی‌کرد

یه جوری که نگرانی از بازی بد شدن
خوب بد بشه کسی نمیخره
مردم و کمپانی ها هم پول پیدا که نکردن ، دلشون برای پولشون میسوزه
و باید سود کنن
پس روی پروژه خوب سرمایه گزاری میکنن

• Like
Reactions: mr-game&watch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر