بازی تحت وب imperia با گرافیک خوب و گیم پلی عالی

این بازی آنلاین رو به همه طرفداران بازیهای استراتژی پیشنهاد می کنم
از مزیتهای این بازی میشه به وقتی بودنش اشاره کرد مثلاً بعد از 3 ماه تموم میشه و دباره از اول شروع میشه یعنی برنده مشخص میشه برخلاف tribalwars که بعد از مدتی به شدت وقت گیر میشه و کنترل کردن Village ها رو سخت می کن
من تو Realm 4 هستم تو این بازی هر کس تو منطقه اطراف خودش مناطق جنگلی دریایی کوهستانی و مناطق مختلف برای تصرف داره که هر کدوم خصوصیات خاص خودشون رو دارن ، مشکل کمبود هدف نداره :cheesygri 25تا ناحیه است که البته یکیش خودمونیم
feqrnn.jpg

اگه روی هر کدوم از اعداد کلیک کنید منظره و توضیحاتشون رو نشون می ده
این بازی تو رای گیری بازیهای آنلاین معمولاً اوله و تعجب می کنم که چرا هیچ کس پیداش نکرده بود :eek:
اینم 2 نمای دیگه از بازی
34j3vkg.jpg

2nhq3at.jpg

اینم آدرسش:
http://www.imperiaonline.org/
یک نکته جالب دیگه هم این که هر کی با هر IP از هرکشوری بیاد معلوم میشه
تو نقشه فقط پرچم نفرات برتر نشون داده میشه
oh8g3a.jpg

آخرین ویرایش:

sahand_mc

کاربر سایت
Dec 23, 2007
161
نام
sahand
تو tribalwars و ikariam باز میشد شهرو دید فهمید چه خبره این چجوریه ؟
نقشه ای چیزی نیست تو بازی ؟

بازیه دیگه تو کلاس tribalwars و ikariam میشناسی؟ بریم بازی کنیم هوای همو داشته باشیم؟

alimachal

کاربر سایت
May 7, 2008
44
تو tribalwars و ikariam باز میشد شهرو دید فهمید چه خبره این چجوریه ؟
نقشه ای چیزی نیست تو بازی ؟

بازیه دیگه تو کلاس tribalwars و ikariam میشناسی؟ بریم بازی کنیم هوای همو داشته باشیم؟
travian.com هم هستش که بین tw , imperia است یعنی گرافیکیتر از tw هست و تموم شدنی هم هست ولی یه مشکل داره این که یکی یه ذره از تو قویتر باشه و بهت حمله کنه کل آدمای روی زمین هم کمکت کنن تو رو به خاک سیاه می نشونه چون غذای نظامیهایی که تو شهرت باشن رو خودت باید تامین کنی بازی هم تمومی داره حدوداً 3،4 ماه طول می کشه
من به یه جایی رسیده بودم که با حدود 200 تا سرباز می خواستم حمله کنم به طبیعت وحشی:evil: ولی فرداش اومدم دیدم یه نامرد با دو سه تا حمله همۀ نیروهامو کشته بعد هم با Ram چندتا حمله کرد همه ساختمون های غذاسازم رو ترکوند :(( شهرم فقط چوب و آهن وخاک تولید می کرد ولی خودم نمی تونستم چیزی بسازم چون غذا نداشتم

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
travian.com هم هستش که بین tw , imperia است یعنی گرافیکیتر از tw هست و تموم شدنی هم هست ولی یه مشکل داره این که یکی یه ذره از تو قویتر باشه و بهت حمله کنه کل آدمای روی زمین هم کمکت کنن تو رو به خاک سیاه می نشونه چون غذای نظامیهایی که تو شهرت باشن رو خودت باید تامین کنی بازی هم تمومی داره حدوداً 3،4 ماه طول می کشه
من به یه جایی رسیده بودم که با حدود 200 تا سرباز می خواستم حمله کنم به طبیعت وحشی:evil: ولی فرداش اومدم دیدم یه نامرد با دو سه تا حمله همۀ نیروهامو کشته بعد هم با Ram چندتا حمله کرد همه ساختمون های غذاسازم رو ترکوند :(( شهرم فقط چوب و آهن وخاک تولید می کرد ولی خودم نمی تونستم چیزی بسازم چون غذا نداشتم

اي ول برو كه دارمت
علی تو یکی هرجا بری میام دنبالت چون میدونم الکی جائی نمیری؛
کم کم میخوام قید سایت مزخرف erepublik رو بزنم؛
با اون ادمین مفت خور , نژاد پرستش
راستی منم توی فروم www.goftemann.com معرفی میکنم

lordhsc

کاربر سایت
Apr 10, 2010
1
دوستان سلام خسته نباشيد
مي خوام يك بازي جديد استراتژيك آنلاين رو بهتون معرفي كنم
BigWar
بازي جنگ بزرگ

wol_error.gif
برای مشاهده تصویر در ابعاد واقعی اینجا را کلیک کنید.
1.jpg

تا حالا شده تصور كني اين همه بازي كه تا حالا انجام دادي كاش يه جايزه اي مي دادند؟
اگه يه همچنين خيالي تو سرت بوده زود باش بيا و ثبت نام كن
چون اينجا به برنده ها جايزه مي دن

شما مي تونيد با پيروزي در اين بازي برنده سكه تمام بهار آزادي بشيد!

"جنگ بزرگ" یک بازی تحت وب می باشد که در آن شما با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی می کنید و کار خود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع می نمايید.

* نیازی به دانلود نیست، به صورت آنلاین قابل بازی کردن میباشد.
* شما با بازیکنان دیگر در دنياي گذشتگان و پيشينيان به طور همزمان بازی می کنید.
* دهکده بسازید، جنگ کنید یا با همسایگان خود تجارت نمايید.
* دهكده شياطين را فتح كنيد و فاتح دنيا شويد.

DAWN OF WAR

کاربر سایت
Jul 27, 2011
26
نام
آذرخش
منم استاد بازی تحت شبکم من:همین بازی معرفی کردین باخان-گانگستر-جنگ فضایی-و3تایه دیگه عضو هستم خواستین بهم پیقام بدین لینک بدم:)

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
باید خیلی حوصله داشته باشی !!!بازیش یکم خسته کننده است ولی بعد از کمی که خوب بازی مکنیم همه چی درست میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر