بازی بعدی Ken Levine یک پروژه خلاقانه و بزرگ Immersive Sim خواهد بود

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
bioshock-infinite-1-580x334.jpg

طبق جدیدترین درخواست کاری T2 برای استدیوی Ghost Story Games اولین پروژه Ken Levine یک بازی خلاقانه و بزرگ در سبک Immersive Sim خواهد بود . طبق این درخواست استدیو به دنبال یک طراح روایت سینمایی برای یک پروژه خلاقانه و بزرگ Immersive Sim میگرده همچنین در لیست کاری به موتور Unreal 4 هم اشاره شده طبق گفته استدیو "هدف , ساخت یک بازی داستان محور همه جانبه برای افراد و عاشقان این سبک هستش" این اولین باری نیست Ghost Story Games برای سبک Immersive Sim در خواست کاری میده در واقع سال 2017 هم موقعیت شغلی با مضمون این سبک در استدیو شکل گرفته
The next game from the creator of BioShock is a “creatively ambitious” game like BioShock

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
بایوشاک ۴ ( در حال ساخته) بدون کن لوین فایده نداره
استودیوش بسته شده ها مطمئنی؟! :|:-" اگه بسازن اگه اصلا نگاه هم نباید بهش کرد چون T2 عملا شده EA حتی بدتر گنداشون روز به روز داره بیشتر میشه از mt که بگذریم مثلا wwe 2k20 با 4تا نقد متاش 41 از بس باگ داره و چرنده حتی ea کارش از اینا بهتره خدا به این فرانچایز و راکستار رحم کنه و همینطور استاد لوین :|

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
استودیوش بسته شده ها مطمئنی؟! :|:-" اگه بسازن اگه اصلا نگاه هم نباید بهش کرد چون T2 عملا شده EA حتی بدتر گنداشون روز به روز داره بیشتر میشه از mt که بگذریم مثلا wwe 2k20 با 4تا نقد متاش 41 از بس باگ داره و چرنده حتی ea کارش از اینا بهتره خدا به این فرانچایز و راکستار رحم کنه و همینطور استاد لوین :|
تو سایت گ/ی/م فا دیدم

• Smile
Reactions: JohnnySilverhand

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
ترجمه خبر غلط اندازه.از واژه بازی "بزرگ" استفاده نشده.گفتن "جاه طلبانه".قبلا گفته بودن که بازی از نظر تولیدی جمع و جورتره و واسه همین هم اون تیم منحل شد و تیم جدید تشکیل شد.

• Like
Reactions: kamyy

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,915
تا الان نمیدونستم ژانر Immersive sim چیه! که الان دیدم و سرچ کردم! تو بایوشاک با پایان چندگانه که براساس تصمیمهامون بود وجود داشت ولی تو Infinite آنچنان که باید به نظرم به معنای واقعی نبود (خود بازی شاهکار بود) و فقط تو اون dlc که تو محیط بایوشاک و شهر رپچر بود حس کردم
با امکانات نسل بعد قطعا لوین میتونه بازی خفنی تو این سبک بسازه

• Like
Reactions: only sony and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
تا الان نمیدونستم ژانر Immersive sim چیه! که الان دیدم و سرچ کردم! تو بایوشاک با پایان چندگانه که براساس تصمیمهامون بود وجود داشت ولی تو Infinite آنچنان که باید به نظرم به معنای واقعی نبود (خود بازی شاهکار بود) و فقط تو اون dlc که تو محیط بایوشاک و شهر رپچر بود حس کردم
با امکانات نسل بعد قطعا لوین میتونه بازی خفنی تو این سبک بسازه
دقیقا چیه ؟ چند پایانه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر