شایعه بازی بسیار زیبای Shenmue 1 و 2 Shenmue برای Wii پورت خواهند شد ؟!!

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام .

در اخرین شماره از مجله Swedish Gaming Magazine GameReactor که در ماه May نیز منتشر شد خبر یا بهتر بگیم ادعای جالبی به چشم میخورد . این مجله در یکی از خبر های خود اورده است که بازی بسیار بسیار زیبای Shenmue 1 و 2 Shenmue برای کنسول Wii پورت خواهد شد ! نسخه Wii این بازی شامل تمامی Mini-Game های جدید نیز خواهد شد !

خبری که منتشر شده است بدین شرح میباشد :

" سگا بازیهای کلاسیکی نظیر Bass Fishing و House of the Dead اخیرا برای کنسول Wii منتشر کرده است . اینبار نوبت Shenmue میباشد !!
اما خیال نکنید که این شماره جدیدی از این بازی خواهد بود . بلکه این بار دو نسخه شماره یک و دو این بازی به همراه امکانات فوق العاده ی Wiimote-minigames برای کنسول Wii منتشر خواهد شد !

به هر حال باید منتظر موند و دید که چه پیش خواهد امد :D .

shenmue.jpg

منبع

موفق باشید .
مهدی ...

starx

کاربر سایت
Feb 9, 2008
407
اگه این اتفاق بیوفته که عالی هست خود shenmue 1 در اصل بازی Sega Saturn بود که روی Dreamcast بازسازی شد اگه این بازی رو برای Wii بازسازی کنن من یه خاطرش یه Wii میخرم.
اگه خواستید می تونید تصاویر این بازی رو کنسول sega saturn از این لینک ببینید:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/18309.html

گرافیک بازی برای اون زمان فوق العاده بوده.

آخرین ویرایش:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
اصلاً اين Shenmue آخرته بازيه ..خيلی خاطرات خوشی ازش دارم باعث شد کنکورم تعطيل بشه... فقط جايی اعلام نشده نسخه انگليسی هستش يا همون ژاپنی؟؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
از وقتی wii اومده این بهترین خبریه که ازش شنیدم :p شاید خیلیارو واسه تجربه کردن این بازی وادار به خرید wii کنه

خود shenmue 1 در اصل بازی Sega Saturn بود
من تاحالا فکر میکردم مال دریمکسته ! این Sega Saturn بازم ازین بازیا داشت :eek:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا
من تاحالا فکر میکردم مال دریمکسته ! این Sega Saturn بازم ازین بازیا داشت :eek:
خوب Shenmue هیچ وقت برای Saturn نیومد. اون طور که گفته میشه کار روی بازی خیلی جلو رفته بود و به مراحل نهایی کار رسیده بودن و از نظر تکنیکی و گرافیکی هم فوق العاده بوده بازی ولی به خاطر شکستی که Saturn خورد بازی اصلآ به مرحله آماده سازی نهایی و فروش نرسید و بعدآ با تغییرات زیاد برای DreamCast اومد.

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
این بازی حرف نداشت
ولی تا آخر cd سه می رفتم بعد اونجا گیر
می کرد و سی دی 4 رو لود نمی کرد ( cd خراب بود )
هنوزم خیلی دوست دارم بقیش رو بازی کنم
یادش بخیر برای تمرین باید اون برگ هایی که از درخت می ریخت رو
با دو انگشت می گرفتیم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر