بازی با 2 psp راهنممایی کنید

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
یه سوال من 2 تا psp دارم و میخوام شبکه بازی کنم نمیشه یعنی هر چی سرچ می کنم اون یکی رو گیر نمی اره
لنش روشن از طریقGame Sharing هر کاری می کنم نمیشه باید چیکارش کنم

windom

کاربر سایت
Apr 18, 2010
22
سلام
من می خواستم بعد از هک پی اس پی تمام بازی ها را روی این کنسول بازی کنم ولی بجز فرمت .cso نمی تونم فرمت دیگری را با دستگاه ران کنم مخصوصا iso که هر چی بازی واسه دانلود هست الان با همین iso هستش وقتی iso رو هم باز می کنم چیزی شبیه فایل cso در فایل مربوط دیده نمی شه

سوال من اینجاست که اگر این فایل ها رو گرفتم چجوری به شکل بازی و فایل cso درش بیارم یا همون فایل iso رو یجوری بازی کنم ..

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
یه سوال من 2 تا psp دارم و میخوام شبکه بازی کنم نمیشه یعنی هر چی سرچ می کنم اون یکی رو گیر نمی اره
لنش روشن از طریقGame Sharing هر کاری می کنم نمیشه باید چیکارش کنم
والله اون موقع که ما بازی میکردیم میرفتیم تو خود بازی از اون جا مولتی پلیر رو میزدیم راحت همدیگرو پیدا میکردیم
از گیم شیرینگ نرو

سلام
من می خواستم بعد از هک پی اس پی تمام بازی ها را روی این کنسول بازی کنم ولی بجز فرمت .cso نمی تونم فرمت دیگری را با دستگاه ران کنم مخصوصا iso که هر چی بازی واسه دانلود هست الان با همین iso هستش وقتی iso رو هم باز می کنم چیزی شبیه فایل cso در فایل مربوط دیده نمی شه

سوال من اینجاست که اگر این فایل ها رو گرفتم چجوری به شکل بازی و فایل cso درش بیارم یا همون فایل iso رو یجوری بازی کنم ..
یه سرچ بزنی میتونی تبدیل کننده iso به cso رو پیدا کنی
من خودم برنامش رو داشتم الان اصلا یادم نیست چی بود اگه یادم اومد برات میزارم

windom

کاربر سایت
Apr 18, 2010
22
با سلام دوباره
من موقعی که بازی های iso رو به فرمت psp کانورت می کنم یه همچین اروری میده کهشا نمی تونید این رو اجرا کنید
دلیلش چیه از مبدلمه که مبدلم اینه Yacc و چند تا بازی با همین مبدل سالم اومدن بالا
از اینکه فایلم خرابه که این ارور رو واسه چند تا بازی داده ....؟؟ مشکل کجاست :confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر