بازی ایرانی: خط من

ELISAN

کاربر سایت
Apr 9, 2008
396
نام
مهدی فنائی

MY LINE : THE GAME

خلاصه داستان بازی: عرفان (خواننده ایرانی) به همراه دوستانش، خشایار و افرا تصمیم می گیرند به ایران بیایند. همه چیز عالی است تا اینکه در نزدیکی تهران، هواپیمای آنها بر اثر حادثه ای، در جنگلی ناشناخته سقوط میکند... هنگامی که عرفان به هوش می آید، خود را در کنار لاشه هواپیما می بیند. در حالیکه هیچ جنازه ای در اطراف آن نیست!
حال عرفان باید به دنبال دوستانش بگردد و راز این حادثه را کشف نماید. اتفاقاتی عجیب و ترسناک در انتظار اوست...

توضیحات: بازی خط من، یک بازی 2 بعدی ایرانی در سبک پلتفرم - اکشن است با موضوعات ترسناک و معمایی. در صورتی که شما بتوانید بازی اصلی را تمام کنید، قسمت "جایزه" ی بازی فعال می شود که در آن خواهید توانست به سبک بازیهایی همچون "گیتار هیرو" یکی از ترانه های عرفان را بازی کنید! تمام قسمتهای این بازی توسط استودیوی بازی سازی فنائی و در عرض کمتر از 3 ماه ساخته شده است.

وب سایت سازنده بازی: www.Fanaei.com

Download : 8 M​

آخرین ویرایش:

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
من بازی رو دانلود کردم و در عرض یه ساعت تمومش کردم و باید بگم اصلا ناامید نشدم و فهمیدم که اگه کسی بخواد بازی خوب درست کنه، میتونه.حتی با امکانات کم.
انصافا با اینکه مینی گیم بود، توسط یه نفر ساخته شده بود و از همه مهمتر ایرانی بود، ولی عالی بود. البته داستان بازی با اینکه ایده ی جالبی داره، ولی یکم عناصرو نامربوط به هم ربط میده.از پایان بازی هم بهتره نگم که اینقدر عصبانیم کرد که نزدیک بود فحش بدم!{لوش نمیدم، خودتون بازی کنید} البته همونطور که اشاره کردم، بازی خیلی کوتاهه و چون این بازی از بخشهای مختلف مثل اکشن، تعقیب و گریز و پلتفرمر تشکیل شده، بنابراین از همه ی این عناصر، مقدار کمی وجود داره و بازیباز رو سیراب نمیکنه. وقتی بازی رو تموم کنید هم قسمت گیتارهیرویی بازی باز میشه که به من خیلی چسبید.
در آخر میگم این بازی 100% ارزش دانلودکردن رو داره.ولی قسمت گریز از لیزر یکم اعصاب خردکنه که در این بخش، من پیشنهاد میکنم حالت اسلحه رو با فشردن دکمه ی 4، به روی رگبار قرار دهید.کمکی خواستید، در خدمتیم.
نمره: 18 از 20{ب توجه به ایرانی بودن}

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
مهدی جان بازی رو دانلود کردم، بازی بسیار جالب بودش بخصوص اون قسمت ** که حسابی به خودم خندیدم

RPG'er جان توصیه میکنم بازی سرزمین رویا شماره یک رو هم بازی کنید، بازی خوش ساختی هستش.
توی فروم سایت فنایی هستش برای دانلود.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
مهدی جان بازی رو دانلود کردم، بازی بسیار جالب بودش بخصوص اون قسمت ** که حسابی به خودم خندیدم

RPG'er جان توصیه میکنم بازی سرزمین رویا شماره یک رو هم بازی کنید، بازی خوش ساختی هستش.
توی فروم سایت فنایی هستش برای دانلود.
خیلی ممنون. حتما سرزمین رویا رو هم چک میکنم. راستی چرا توی قسمت ** به خودتون خندیدید؟:confused:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
منم با اجازتون دانلود کردم و تمومش کردم.فقط میتونم بگم عالی بود.مخصوصا طنزش.:cheesygri
فقط یه چیزایی به ذهنم رسید:
اون نقش منفی انگار با گوجه زده بودن تو چشمش:cheesygri
پرواز آخر هلیکوپتر هم منو بد یاد آخر contra انداخت.ایول که خودت هم این کاره ای;)
به خدا از همون اولش هم میدونستم که عرفان خواب بود.
تیتراژ آخرش هم که گل سر سبد بازی بود.
انشاالله بازی های بعدی رو ازت ببینیم.
موفق باشی.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
خیلی ممنون. حتما سرزمین رویا رو هم چک میکنم. راستی چرا توی قسمت ** به خودتون خندیدید؟:confused:

این همون پسوردی هستش که باعث مرگ اون دوتا دوستش میشه.
میگه وقتی که پسورد رو بلد نیستی چرا وارد میکنی.

هیجان زده بودم یک چیزی وارد کردم همینطوری، بعد اون پیغام بالا رو داد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

بعد از اولین اتاقی که توش تابلو آلودگی هوا رو میبینیم, متاسفانه این error message رو بازی داد:

ERROR in
action number 1
of Draw Event
for object o_Torch_and_lamp:

Trying to use non-existing surface.

تا همینجاش هم بسیار بازی خوبی بود, تبریک!

Harry Potter

کاربر سایت
Nov 25, 2005
834
عالی بود،دمت گرم :biggrin1:
از این حالت طنزی که توی دیالوگ ها استفاده کردی خیلی لذت بردم،به خصوص موقع وارد کردن رمز... :biggrin1:

میگم این بازی کاملا خطی هست؟ یا اینکه پایان های مختلف داره؟

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام.
بازیتون عالی بود فقط افت فریم ریت داشت به طوری که بازی غیرقابل انجامه. مشکل تصادم هم خیلی خیلی زیاد داشت. یک پولیش کوچولو بازی رو بهتر میکنه. مخصوصا استفاده از ماسکهای تصادم بهتر. این نظر منه.

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
من بازی رو ریختم !

بازی جالبی بود .. خیلی دوست داشتم که منم تا اخرش برم !

اما هر دفعه که از یک جا رد می شدم .. یه ارور میداد برای save بازی که ignore رو میزدم درست میشد ... اما هر دفعه که می مردم از اول بازی می یومد.. منم قاط زدم بازی رو پاک کردم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر