بازی ایرانی " اگر من کوچک بودم"

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,878
نام
صابر
53207289302977301597.jpg

درود

خوب اینبار شرکت TG دست به ساخت بازی زده که مراحل ساخت خود را به اتمام رسانده و در صف مجوز برای انتشار هست. هنوز ناشر قطعی برای این بازی در نظر گرفته نشده است. این بازی یک بازی دو بعدی بسیار زیبا و جالب که میتونه ساعت ها سر گرم کننده باشه .ساخت این بازی را چند تن از دوستان خودم به عهده گرفتن . بنده هم گفتم اینجا معرفی کنم تا دوستان با بازی جدید این شرکت آشنا بشن. گیم بازی بسیار غنی شده و جالب به نظر میاد . همچنین یک تریلر به من داده شده که براتون آپش کردم و در زیر میتونید ببینید. دوستان هم از بازی توقع گرافیک رو نداشته باشن ، این بازی بیشتر روی گیم پلی تمرکز داشته است.

Download trailer3 m2t

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
Your Traffic download today has been finished Upgrade your account to unlimited download daily
این ارور رو میده میشه برسی کنی
در کف تریلرم ببینم چطوریه

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
ترافیکت ترکیده

Sent from my ST15i using Tapatalk 2
نه باو ترافیک دارم و بهشم میرسه و زیادی میکنه ولی نمیدونم اشکال کار کجائه
توضیحات بازی از منابع فارسی:
این بازی درباره پسری به نام آرش هست که وقتی پدر مادرش اون رو تو خونه تنها میزارن شب کوچیک شده و وقتی صبح پا میشه با دنیای جدیدی رو به رو میشه. گروه سازنده بازی قبلا modای با نامIranian Guard نیز ساخته اند.

آخرین ویرایش:

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
Your Traffic download today has been finished Upgrade your account to unlimited download daily
این ارور رو میده میشه برسی کنی
در کف تریلرم ببینم چطوریه
خوب این تابلوهست دیگه !
میگه ترافیک دانلودتون از این سایت به پایان رسیده اکانتتون رو به پرمیوم اپگرید کنید تا نامحدود دانلود کنید !
این سایت ها یه محدودیتی تو دانلود در روز قرار میدن

meTees

کاربر سایت
Feb 17, 2012
56
نام
matee
اگه امکانش هست یه جاب دیگه اپلودش کن. با اینترنت 20MBit هم 13KB در ثانیه بیشتر سرعت نمیده نمیدونم چرا؟؟ احتمالا سایت لهی است. ممنونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر