بازی اول شخص Shoot N Kill

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
خوب بود حیف که دراش باز نمی شد کنترل تفنگ هم سخته فقط حیف درا باز نمی شد جدیدترین نسخه رو هم گرفتم و کاشکی مراحل رو قفل می کردی مثلا با تموم کردن مرحله دو بشه سه رو بازی کرد

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
خوب بود حیف که دراش باز نمی شد کنترل تفنگ هم سخته فقط حیف درا باز نمی شد جدیدترین نسخه رو هم گرفتم و کاشکی مراحل رو قفل می کردی مثلا با تموم کردن مرحله دو بشه سه رو بازی کرد
سلام.
اولا که ممنون که بازی کردیش
دوما که واقعا شرمنده شما و سایر دوستانی هستم که این مشکل در واسشون پیش اومده. دلیل این مشکل این هست که من از یه پلاگین مدلسازی داخل یونیتی استفاده کردم که اینجوری باعث ایجاد مشکل میشه یک بار اون در باز میشه یک بار قفل میمونه.
بازم ممنون. امیدوارم توی بازی های بعد چیز بهتری رو عرضه کنم :)

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
سلام.
اولا که ممنون که بازی کردیش
دوما که واقعا شرمنده شما و سایر دوستانی هستم که این مشکل در واسشون پیش اومده. دلیل این مشکل این هست که من از یه پلاگین مدلسازی داخل یونیتی استفاده کردم که اینجوری باعث ایجاد مشکل میشه یک بار اون در باز میشه یک بار قفل میمونه.
بازم ممنون. امیدوارم توی بازی های بعد چیز بهتری رو عرضه کنم :)
بازی واقعا مشکلی نداشت این مشکل درا حل نمیشه حالا ما بتونیم ادامه مراحلم بریم؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
[MENTION=47532]amira[/MENTION]fifa
والا من همه تلاشم رو میکنم تا چند روز آینده بتونم مشکل قفل شدن درها رو درست کنم. البته مرحله 4 و 5 کلا در ندارن :d اونا رو بدون مشکل میتونی بازی کنی.

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
به نظرم این جور بازیا خیلی باحالن...ولی مثل بازیهای مدرن قابلیت زوم کردن رو هم بگذار....در هر مرحله یک سلاح سرد اضافه کن....نارنجک هم باشه خوب میشه...گرافیک بازی رو دوست داشتم بازی 60 فریمه؟خروجی 1080 میده؟راستی ورژن PC بده چون بازیهای fps اصلا رو گوشی خوب کنترل نمیشه و باعث میشه بازی لذت کمتری رو به گیمر منتقل کنه اگه هم که گیمپد هم ساپورت کنه خیلی بهتره...کی آماده میشه؟مجانیه یا خریدنی؟
در انتها خسته نباشی ولی موفق باشی:d:bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر