بازی آنلاین و رایگان FIFA World

با سلام خدمت دوستان عزیز.امروز می خواستم بازی آنلاین FIFA World رو به شما معرفی کنم.دوستان این بازی دارای مد معروف FiFA Ultimate TEam میباشد که به صورت رایگان هست.راستی در ساخت این بازی فکر کنم از موتور بازی سازی Fifa 12 یا 13 استفاده شده.

مرجع تخصصی بازی FIFA WORLD تاسسیس شد. fifa-world-cup.zgig.ir

آموزش ها:
باز کردن پک: وقتی به شما پکی داده میشه شما باید بری اون بالا سمت راست نوشته "shop" روی اون کلیک کنید.بهد چند لحظه منتظر بمونید تا صفحه به صورت کامل بازی بشه.بعد برید در تب "my packs" هر پکی اونجا بود رو باز کنید {برای باز کردن هم می تونید از "open Pack" استفاده کنید} بعد برید روی تب "unaasigned" که تب آخری هم هست{که فکر کنم خودش ببره} و در آنجا روی دکمه "store all" استفاده کنید.الان محتویات داخل پک به باشگاه شما منتقل شده.
خریدن پک: برای خریدن پک اولا شما باید پول کافی داشته باشید.بعد از اینکه مطمعن شدید پول کافی دارید باز هم به تب "shop" در بالا سمت راست بروید و در آنجا پک مورد نظر رو خریداری کنید.وقتی پک رو خریدبرید در تب "my packs" هر پکی اونجا بود رو باز کنید {برای باز کردن هم می تونید از "open Pack" استفاده کنید} بعد برید روی تب "unaasigned" که تب آخری هم هست{که فکر کنم خودش ببره} و در آنجا روی دکمه "store all" استفاده کنید.الان محتویات داخل پک به باشگاه شما منتقل شده.
دوستان دو تا راهنمایی می خوام بکنم به تازه واردا برای پیشرفت:
1-دوستان اگه می خواید یه بازیکن خوب و سرعتی داشته باشید می تونید از alessio cerci که قیمتش 3000 یا 4000 بیشتر هم نیست استفاده کنید.
2-اگر هم می خواید چندتا بازی کن با هم بهتون برسه که می تونید پولتونو جمع کنید و یک پک گلد 5000 تایی بخرید.

موضوع:ورزشی
زمان انتشار: August 11 2013
رده سنی:E
شرکت سازنده:EA Canada
سایت رسمی بازی:https://www.easportsfifaworld.com

سیستم مورد نیاز
CPU with Intel Core2 Quad Q6600 @ 2.4GHz / Athlon II X4 600e @ 2.2GHz on Windows XP SP3 2GB / Windows Vista / Windows 7 4GB. 2 Gigabyte of RAM. DirectX 9.0c, Shader 3.0, GeForce 8800 GT / Radeon HD 3870. 3.96GB free hard disk space (1.96GB initial download). Broadband Internet 1Mbit/s download, 256kbit/s upload.

Nom of Offline Players: 1
Nom of Online Players: 1 (2 – Remote Opponent

دوستان چند عکس هم از تیم خودم داخل بازی می زارم
vj9dz3n2lfg3ecfrfe82.jpg
2be8p9m3vvqveejcsxj1.jpg
rmjrydvab70zmppcmee3.jpg
csq5sl6cm6lu79y74s9s.jpg
vwvpjugj8lr97t4i2wes.jpg

کسانی که بازی می کنن بگن که ما آیدی هاشون رو بزنیم.

آیدی دوستانی که بازی می کنند:

rosoneri9

avitaliux

Arminkooooo

Navidnb

loosifer1368

rezanajafi94

Miladosos

hamedh13

amirakbari00

SilentRage131

Erfan_Seven77

Vahidking75

Alone-GhOst-746

mhe2010

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
دوستان یه توضیح کلی در مورد بازی میگید تازه شروع کردم ولی از چیزیش سر در نمیارم ( البته هنوز باهاش ور نرفتم )
یه توضیح کلی بدید و اینکه وضعیت پینگ چطوری تو بازی ؟ من توی ps3 دارم fifa 14 بازی میکنم بدون کوچکترین لگی با امریکایی ها هم بازی کردم پینگم سبز بوده
و لگ یا مشکلی مثل تایم اوت هم نداشتم

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
دوستان یه توضیح کلی در مورد بازی میگید تازه شروع کردم ولی از چیزیش سر در نمیارم ( البته هنوز باهاش ور نرفتم )
یه توضیح کلی بدید و اینکه وضعیت پینگ چطوری تو بازی ؟ من توی ps3 دارم fifa 14 بازی میکنم بدون کوچکترین لگی با امریکایی ها هم بازی کردم پینگم سبز بوده
و لگ یا مشکلی مثل تایم اوت هم نداشتم

شایان جان شما آیدی تو نگفتی ها کلک:D
اگه شما fifa 14 بازی می کنی پس واردی به ultimate Team.دقیقا مثله همونه.Ea تصمیم گرفته یه Ultimate Team رایگان راه بندازه به ما یه حالی بده همین.بازی چیز پیچیده ای نیست.سر و ته بازی اینه که پول جمع می کنی و با پولت استادیوم و توپ و لباس و... می خری تا تیمت پیشرفت کنه.بازی از 10 division آنلاین و آفلاین تشکیل شده.این Division ها در واقع همون لیگ هست که هر Division دارای 10 بازی هست.خلاصه بازی همیه.بازی خیلللللللللللللللللللللی جذابی هم هست به طوری که من تا الان تو آمار اورجین 52 ساعت این رو بازی کردم.بازی شدیدا پیشنهاد میشه.شما هم منو ادد کن سوال داشتی بپرس.
ID:rosoneri9

آخرین ویرایش:

.:Arth@s:.

کاربر سایت
Oct 18, 2011
897
نام
محمد
شایان جان شما آیدی تو نگفتی ها کلک:D
اگه شما fifa 14 بازی می کنی پس واردی به ultimate Team.دقیقا مثله همونه.Ea تصمیم گرفته یه Ultimate Team رایگان راه بندازه به ما یه حالی بده همین.بازی چیز پیچیده ای نیست.سر و ته بازی اینه که پول جمع می کنی و با پولت استادیوم و توپ و لباس و... می خری تا تیمت پیشرفت کنه.بازی از 10 division آنلاین و آفلاین تشکیل شده.این Division ها در واقع همون لیگ هست که هر Division دارای 10 بازی هست.خلاصه بازی همیه.بازی خیلللللللللللللللللللللی جذابی هم هست به طوری که من تا الان تو آمار اورجین 52 ساعت این رو بازی کردم.بازی شدیدا پیشنهاد میشه.شما هم منو ادد کن سوال داشتی بپرس.
ID:rosoneri9
یعنی مدیریت ؟ خودت بازی نمیکنی ؟ D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر