بازی‌کست BaziCast

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
با تشکر از شما دو عزیز که توی این روزگار سخت با این پادکست اتون به بچه ها انرژی مثبت میدید، یک سره تا اخر دیدم:D
خیلی فرمت تصویری خوبه...مخصوصا شوخی ها و جو فان پادکست بیشتر نمایان میکنه مخصوصا از سمت آقای طالبیان:D
فقط اگه ممکنه بعضی موقع ها یکمی هم در مورد بازی هایی که عرضه شدن یا این چند وقته بازی کردید حرف بزنید، حالا نه صرفا بخاطر نقد فقط یک نظر اولیه یا نظر کلی خودتون باشه، حالا اصلا هم نمیخواد جدید باشه ولی بیشتر بخاطر این میگم که یک تنوعی به پادکست داده باشید و صرفا اخبار نباشه:D
امیدوارم پادکست بعدی رو به مختصات دو کنسول نسل بعدی و همینطور معرفی PS5 بازخورد ها اش اختصاص بدید.
اگه این فصل یا فصل آینده(ایشالا که باشه:D) اقای چشمی (@rezvideo) هم به عنوان مهمان بتونید در پادکست بیارید خیلی عالی میشه.

آخرین ویرایش:

ferod

کاربر سایت
Apr 7, 2008
419
سلام اول از همه سال نو رو به شما دو دوست عزیز تبریک میگم
واقعا ممنون بابت پادکست مثل همیشه عالی و با کیفیت
من عاشق این جو فان پادکست هستم (اون تیکه مادر سم و دن خدا بود :)))
خیلی خوبه که تصویری هم شده و امیدوارم دوستانی که ویدیویی نگاه میکنن لذت ببرن ولی در کل من فرمت صوتی رو ترجیح میدم چون همیشه آخر شب و قبل خواب پادکست رو گوش میکنم اینطوری خیلی برام لذت بخش تره
بنظر من بیخیال مسابقه بشین چون مطالبی که میگید با کیفیت هستش و باعث میشه ما اطلاعاتمون بیشتر بشه برا همین من ترجیح میدم کل زمان پادکست مربوط بشه به بحث های مد نظرتون
در پایان آرزوی سلامتی میکنم براتون مواظب خودتون باشید

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
ممنون بابت پادکست واقعا بعد از این مدت چسبید :x. اگر امکانش هست در یکی از قسمت های بعدی در رابطه با مشکلات گیمر بودن در سنین بالا وراه حل های اون هم صحبت کنید فکر کنم معضل خیلی هامون هست.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
ممنون بابت پادکست واقعا بعد از این مدت چسبید :x. اگر امکانش هست در یکی از قسمت های بعدی در رابطه با مشکلات گیمر بودن در سنین بالا وراه حل های اون هم صحبت کنید فکر کنم معضل خیلی هامون هست.
داداش شغل و شخصیت مستقل داشته باش تا ۶۰ سالگی گیم بزن . کسی نمیاد بگه بالا چشت ابرو

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
داداش شغل و شخصیت مستقل داشته باش تا ۶۰ سالگی گیم بزن . کسی نمیاد بگه بالا چشت ابرو
اینکه کسی نمیاد بگه بالای چشت ابرو که حداقل تو ایران از محالاته در هر صورت تمسخر ، نصیحت و... وجود خواهد داشت. حالا هرچی سنت بره بالا یا موقعیت تغییر کنه مثلا ازدواج، پدر شدن، شغلی که اجتماع ازش توقعات عجیب غریب داره و ... اوضاع بدتر میشه. اتفاقا اگر شغل نداشته باشی که مشکلی نداری وقتی شغل داری مشکل بالانس رشد کردن و زندگی کردن پیش میاد. مشکل زمان پیش میاد. مگر اینکه منظورت از شخصیت مستقل مجرد بودن تو خونه مجردی هست که در اون صورت از نظر وقت مشکلی نیست ولی بازم مشکل برقراری تعادل بین سرگرمی و رشد شغلی-فردی هست.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
بسیار از دیدن مجدد چهره شما و صحبت های آقا نیما خوشحال شدم و یاد دوران خوش بازی رایانه افتادم. امیدوارم دعوت از مهمانان سرشناس باز هم ادامه داشته باشه.
یک سوال حاشیه ای هم بپرسم : در زمان حیات بازی رایانه شایعات زیادی در خصوص اینکه نویسندگان با هم مشکل دارن و هرکدوم در یک اکیپ خاص هستن به گوش میرسید. مثلاً gang آقای "ک.ک" که آقایان "ح.د" و "س.م" داخلش بودن. آیا تایید میفرمایید؟ و مثلاً اگر درخواست کنیم یکی از اون عزیزان رو به عنوان مهمان دعوت کنید آیا امکانش وجود داره؟

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بسیار از دیدن مجدد چهره شما و صحبت های آقا نیما خوشحال شدم و یاد دوران خوش بازی رایانه افتادم. امیدوارم دعوت از مهمانان سرشناس باز هم ادامه داشته باشه.
یک سوال حاشیه ای هم بپرسم : در زمان حیات بازی رایانه شایعات زیادی در خصوص اینکه نویسندگان با هم مشکل دارن و هرکدوم در یک اکیپ خاص هستن به گوش میرسید. مثلاً gang آقای "ک.ک" که آقایان "ح.د" و "س.م" داخلش بودن. آیا تایید میفرمایید؟ و مثلاً اگر درخواست کنیم یکی از اون عزیزان رو به عنوان مهمان دعوت کنید آیا امکانش وجود داره؟

نه راستش اصلا چیزی به اسم گنگ اینا ما نداشتیم ؛ حالا مشخصا بعضی ها با بعضی ها صمیمی بودن و با بعضی ها نه ولی گنگ نداشتیم اون هم به این علت که ما کلا سالی یکبار همگی دور هم جمع می شدیم که اونم اخر سال بود بابت ناهار اخر سال - یادش بخیر واقعا - و عکس یادگاری. مابقی 12 ماه هر کسی کاری داشت خودش میرفت دفتر پیش وحید. البته ماجراهای سایت و فروم باعث دلخوری خیلی ها شد ولی ارتباطی به گنگ نداشت و بیشتر از سر بی تجربگی بود.
حالا شما درخواستت رو بکن ما تلاشمون رو می کنیم :D

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
قسمت دوم بسیار عالی بود، بنظرم چون یه هدفی در نظر گرفته بودین تو بحث سخت افزار و نتیجتاً بیان هم شد اصلاً boring نبود و کامل به اندازه بود. اطلاعاتمون زیاد شد تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر