بازی‌کست BaziCast

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
الان میشه یکی از کسرا و محمد بیان توضیح بدن دقیقا چی جوری برنده رو انتخاب میکنن؟
اگر به شکل اون دوستی که اون بالا هست حساب کنین(اختلاف با متا) اون کسی که تعداد بازی کمتری رو حدس میزنه برنده میشه قطعا
باید اولویت با اونایی باشه که تعداد حدساشون زیاده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
الان میشه یکی از کسرا و محمد بیان توضیح بدن دقیقا چی جوری برنده رو انتخاب میکنن؟
اگر به شکل اون دوستی که اون بالا هست حساب کنین(اختلاف با متا) اون کسی که تعداد بازی کمتری رو حدس میزنه برنده میشه قطعا
باید اولویت با اونایی باشه که تعداد حدساشون زیاده

ما چیزی به اسم امتیاز منفی نداریم ، در نتیجه اگه کسی زودتر حدس زده و نمراتش هم نزدیک بوده به نمره اصلی (نه اینکه 2 نمره اختلاف داشته باشه) ، طبعا امتیاز بیشتری کسب می کنه. اگه یک نفری امتیاز پیش بینیش دقیقا با امتیاز متا یکی باشه ، به شدت رنکش میره بالا.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
تاکنون aaa666 و sajjad ++ با دو حدث دقیق اول
و
Sorcerer 17, Nariiman, M.A.K LIGHT, Skychaser, siavash MH, LORD SKY, Masoud ghost, Gintoki با یک حدث دقیق در رده ی بعدی اند.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,864
نام
Sajjad
و
Sorcerer 17, Nariiman, M.A.K LIGHT, Skychaser, siavash MH, LORD SKY, Masoud ghost, Gintoki با یک حدث دقیق در رده ی بعدی اند.
دو تا پیش بینی دقیق ایشون برای Halo و AC هست که قبل از انتشار پادکست نمراتشون مشخص شد:D جایزه مال خودمه:D

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دو تا پیش بینی دقیق ایشون برای Halo و AC هست که قبل از انتشار پادکست نمراتشون مشخص شد:D جایزه مال خودمه:D

دکتر سجاد بیا برو. هنوز خیلی بازی دیگه مونده:d

- - -ویرایش - - -

و

محمد و کسری، تصمیم ندارید خودتون ترتیب رتبه های بچه ها را اعلام کنید ببینیم کی چه کارست؟ :d
درضمن کسری گفت که اختلاف متا باید کمتر از دو باشه.
یعنی الان من که برا nfs چهار نمره با متا تفاوت دارم هیچ امتیازی نمیگیرم و اون کسی هم که متای بالا 80 حدث زده هیچ امتیازی نمیگیره؟
خواهشا یه توضیح بدید چی به چیه.

آخرین ویرایش:

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا

فکرشو نمیکردم اینقدر استقبال بشه فک کنم خود محمد و کسری هم انتظار اینو نداشتن من
هم که حدسم اصلا خوب نیست به هر جهت جایزه نوش جون برنده

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
دکتر سجاد بیا برو. هنوز خیلی بازی دیگه مونده:d

- - -ویرایش - - -

محمد و کسری، تصمیم ندارید خودتون ترتیب رتبه های بچه ها را اعلام کنید ببینیم کی چه کارست؟ :d
درضمن کسری گفت که اختلاف متا باید کمتر از دو باشه.
یعنی الان من که برا nfs چهار نمره با متا تفاوت دارم هیچ امتیازی نمیگیرم و اون کسی هم که متای بالا 80 حدث زده هیچ امتیازی نمیگیره؟
خواهشا یه توضیح بدید چی به چیه.

منظورم از دو نمره به 10 بود نه به 100. مثلا یکی پیش بینی کرده متا nfs میشه 90 بعد شده 70. منظورم این بود. دوستان خیالتون راحت باشه ما سیستم امتیاز دهیمون از این سیستم من دراوردی نیست. هر وقت قرار شد رتبه ها رو بذاریم ؛ یه توضیح مفصل هم درباشون میدیم تا برای کسی سوتفاهم پیش نیاد.

Amir Gholami

کاربر سایت
Jul 6, 2015
16
مسابقه خیلی خوب باحالیه حرکت جالبی بود من ک خوشم اومد اما یه مشکل داره اینکه ای کاش مثلا تو قسمت سوم یا دوم شروع میشد تا فاصله بیفته.الان ک مسابقه اعلام شده اکثر بازی ها متاشون اومده و بل فرض کسی ک امروز فهمیده و میخواست شرکت کنه دیگه نمیتونه.این نظر من بود.بازم دمه اقا کسری و محمد گرم با این برنامه خفنشون

Sent from my SM-G530H using Tapatalk

Arash555

کاربر سایت
Sep 21, 2015
43
سلام
ببخشید بازی کست تا حالا برنامه ای درباره داستان و ارتباط بازی های Ico و shadow of the colossus و the last guardian داشته ؟ چون من قسمت های اول رو گوش نکردم .
(اگه نداشته حتما تو برنامتون بزارین.:-bd)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اقا من نظرم تغییر کرد.به طور پابلیک نمراتم را میگم.بدون هیچگونه تغییر در اینده:d
محمد خواهشا اون پ.خ من را ندید بگیر :d
Call of Duty: Black Ops 3 - 82
Need for Speed -74
Fall-Out 4 - 95
Rise of Tomb Rider - 90
Starwars: Battlefront - 84
Just Cause 3 - 85
Rainbow Six: Siege - 83
Starcraft II: Legacy of the Void - 88
هیلو ۸۵ و سندیکا ۷۶
ویرایش فقط همینا بود

اگه میشه نمرات را تغییر داد،من نمره بتلفرانت را میدم 74