بازی‌کست BaziCast

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
کَست بازی کست کیان ؟ خودت و کسری ؟ :-"

میدونم بخوام تاپیک رو بخوام بگذارم تو امضام ارور 7 خط رو میده ، پس تلاش هم نمیکنم :| :d

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خیلی خوبه آقای طالبیان. فقط اسم تیم این پروژه رو بگید

یه پیشنهاد: اگر تصویری بذارید خیلی بهتره

ممنون
به زودی اسم کسانی که به صورت ثابت در پادکست هستند رو اعلام می کنم، اینم در نظر داشته باشید که هر چند هفته یه مهمون هم خواهیم داشت

امکان کار تصویری هم چون هزینه بالایی داره فعلا وجود نداره اما در آینده شاید براش برنامه ای داشته باشیم

ست بازی کست کیان ؟ خودت و کسری ؟ :-"

میدونم بخوام تاپیک رو بخوام بگذارم تو امضام ارور 7 خط رو میده ، پس تلاش هم نمیکنم :| :d
از روی امضای من کپی کن دکتر :D

تو این چند ساله این همه پست دادی هنوز یاد نگرفتی چه جوری لینک بزاری :| :D

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
ایده بسیار خوبیه خصوصاً بعد از تعطیلی سریالی مجلات گیم که اعصاب همه رو بهم ریخته. نظر شخصی من اینه که انتشار به موقع بازی کست خیلی مهم تر از اینه که بخواید یه فایل صوتی هفتگی رو پر کنید از جلوه های صوتی مختلف و روش الکی وقت بذارید. حتی الامکان از اساتید فعال در این زمینه (مثل یاشار ذوالفقاریان، سهیل منصوری و...) یا به صورت پای ثابت یا مهمان استفاده کنید. قبل از اتفاقات مهم صنعت گیم مثل انتشار یه بازی خاص یا قبل از نمایشگاه های معتبر هم میتونید بحث های تحلیلی و چالشی داشته باشید. اگه امکان مشارکت برای مخاطب ها رو هم فراهم کنید خیلی عالی میشه مثلاً یه سوال به صورت هفتگی مطرح بشه و بچه ها نظرات خودشونو به صورت صوتی براتون بفرستن و شما تو پادکست بگنجونید

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از روی امضای من کپی کن دکتر :D

تو این چند ساله این همه پست دادی هنوز یاد نگرفتی چه جوری لینک بزاری :| :D

استاد دارم میگم یه خط نوشته اضافه کنم ارور میده که امضات بیشتر از 7 خطه ، بحث بلد بودن و نبودن نیست :| :d
==================
ادیت : الآن گذاشتم ارور نداد #:-s

آخرین ویرایش:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
سعی کنید هر جلسه از تحلیلتون حالت خشک و جدی نداشته باشه .​

مطمئنا به این شکل کار نخواهیم کرد. مرسی از نظرتون

خب اعضای ثابت پادکست هم مشخص شدند. وظیفه ضبط و پخش پادکست به صورت هفتگی بر عهده خودم و کسری کریمی طار خواهد بود.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
وظیفه ضبط و پخش پادکست به صورت هفتگی بر عهده خودم، کسری کریمی طار و امیر گلخانی خواهد بود.
حالا یه غلطی کردم اون دفعه گفتم صداش خوبه ها 8-| :D
موفق باشید :D

R@OUF

کاربر سایت
Aug 15, 2014
260
نام
رئوف
احتمال زیاد بخاطر حضور بعضی از اعضای تحریریه بازی رایانه(=(() دانلود میکنم:x
اگه میشه یدفعه آقای رضا چشمی رو به عنوان مهمون بیارین.
ایشالا موفق باشین:x

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
خیلی هم عالی:x
فقط چطوری ضبط میکنین منظورم خبرارو میگین عین اخبار عایا؟l-)
موفق باشید
اصول پادکست های گیم به این شکل هست که چند نفر درباره اخبار و بازی های منتشر شده در هفته اخیر بحث می کنن. در اصل قرار نیست اخبار هر کدوم خونده بشن بلکه قراره یه کلیتی ازشون گفته بشه و در ادامه نفرات حاضر دربارش بحث کنن. در مورد بازی ها هم به همین شکل هست

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
450
نام
حسین
آقای طلابیان حتما سعی کنید طنز رو هم در این پادکست قرار بدید تا خشک نباشه. حتما نقد و بررسی باشه . اونم نقدای شما و کسری و امیر که عالین:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر