بازی‌های بیشتر برای لانچ Wii U

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
Reggie11.jpg

تا به حال عناوین لانچ بزرگ و زیادی برای کنسول Wii U معرفی شدند، همین عنوان‌ها به تنهایی می‌توانند علامندان را به خرید این کنسول تشویق کنند، اما بگفته Reggie Fils-Aime عناوین بیشتری برای لانچ این کنسول معرفی خواهند شد.

آقای Reggie Fils-Aime رئیس نینتندو آمریکا در مصاحبه با IGN در مورد اظهار نگرانی راجع به طولانی شدن عرضه Wii U سخن گفت، وی توضیح داد:

این موضوع همانند یک شمشیر دو دم است، چون افرادی هستند که از طولانی شدن پروسه عرضه Wii U و عناوینش شکایت دارند، اما ما می‌خواهیم کامل‌ترین تصویر از بازی‌هایمان را در هنگام عرضه و چند ماه بعد از آن ارائه دهیم. پس برای همین ما روی زمان عرضه و عناوین لانچ تا 31 مارس تمرکز کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود که بازی‌های معرفی نشده زیادی برای کنسول Wii U وجود دارد که باید منتظر رونمایی از آن‌ها باشیم.

منبع

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به خاطر این میگم چیزی برا ارائه نداره که کل ایده جدید نینتندو برا کنسولش رو سونی فقط با اضافه کردن یه قابلیت cross-play بین ps3 و psv خلق کرد
عزیز من برادر من نینتندو از اون زمانی که wii رو داد می خواست یک کنسولی بزنه که دستش صفحه نمایش داشته باشه طرح هاش هم هست مال اون زمانی که معرفی نشده بود و فقط تایید شده بود طرحش مال نینتندو هست تازه اون کراس پلی تاخییر داره توی بعضی بازی ها و کسی دیوانه نیست بره پول بیشتر بده ویتا و ps3 بگیره
بازیهای لانچ تو همون پست اول هستند به جز Me3 و DS II و B:AC و FIFA 13 و AC III میشه بگی چه تجربه جدیدی رو wii u وجود داره که منو برا خریدش ذوق زده کنه
اره کلا لیست رو ندیدی انگار همون این همه بازی داره توپ می گن تکراری شما ac3 رو بازی کردی که می گی تجربه ی جدید نیست

---------- نوشته در 01:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 PM ارسال شده بود ----------

به شخصه اصلا کنسولای نینتندو رو قبول ندارم و هیچوقت منو جذب نکردن... Wii U هم کنسولی نیست ک زیاد عمر کنه و خیلی زود از رده خارج میشه... با اومدن کنسولای نسل بعد دو شرکت سونی و مایکرو دیگه هیچ حرفی برا گفتن نداره... Wii U رو فقط تا قبل ازینکه نسل بعد شروع بشه میشه بعنوان دستگرمی درنظر گرفت....
جان شما می ری کنسول می گیری مسئله ی ریاضی حل کنی یا کیف کنی و سرگرم بشی که می گی می شه به عنوان دستگاه سرگرمی در نظرش گرفت بعد اون وقت کنسول های نسل بعد دیگر هدفشون چی هست

آخرین ویرایش:

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
جان شما می ری کنسول می گیری مسئله ی ریاضی حل کنی یا کیف کنی و سرگرم بشی که می گی می شه به عنوان دستگاه سرگرمی در نظرش گرفت بعد اون وقت کنسول های نسل بعد دیگر هدفشون چی هست
اولا نگفتم سرگرمی، گفتم دستگرمی تا شروع نسل بعد
دوما اگه فقط بحث سرگرمی باشه با یدونه Nintendo DS هم سرگرمی...
سوما کنسولی که هنوز نیومده اینقدر سازنده-های بازی از سخت-افزارش ناله میکنن به نظرت چه آینده-ای در انتظارشه یا فوقش تا چند سال میتونه رو پا بمونه؟
البته هرکسی ی نظری داره و اونچه ک در واقعیت قرار اتفاق بیوفته هنوز مشخص نیست...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اولا نگفتم سرگرمی، گفتم دستگرمی تا شروع نسل بعد
دوما اگه فقط بحث سرگرمی باشه با یدونه Nintendo DS هم سرگرمی...
سوما کنسولی که هنوز نیومده اینقدر سازنده-های بازی از سخت-افزارش ناله میکنن به نظرت چه آینده-ای در انتظارشه یا فوقش تا چند سال میتونه رو پا بمونه؟
من. نمي دونم اين همه ادم گفتن قوي تر هسا از نسل حاضر حساب نمي شه بابت اون موضوع معذرت مي خوام ما بازي مي كنيم كه سرگرم بشيم حالا چه هاردكور و چه كژوال

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
برای بار دوم می گم، برو لانچ تایتل های Wii U رو ببین بعد بیا پست بده

اره کلا لیست رو ندیدی انگار همون این همه بازی داره توپ می گن تکراری شما ac3 رو بازی کردی که می گی تجربه ی جدید نیست

من ME3 و DS II و B:AC رو بازی کردم فیفا 13 رو هم میخوام برم بگیرم...AC III رو زمان لانچ با یک ساعت گیم پلی اضافه رو ps3 بازی خواهم کرد الان میتونی بگی موقع لانچ wii U من چه چیز جدیدی میتونم بازی کنم؟
لابد نینتندو برا شما 2 3 تا ماریو و زلدا تو لیست لانچش گذاشته که من نمیتونم ببینم

اصلا مگه روی WiiU بازی هم میاد؟؟؟!!! من که فکر می کردم یه کنسوله برای اینکه فن های 360 و PS3 مسخره اش کنن! بعد یه سری بازی آشغال و به درد نخور و درجه 3 مثل بازی های مسخره ای از جمله: ZombiU و Bayonetta 2 و NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge و LEGO City: Undercover و Rayman Legends
چی برا خودت میگی میری؟ میتونی یه قسمت از پستم رو نشون بدی که گفته باشم قرار نیست بازی خوب برا wii U بیاد؟
من میگم بین بازیای لانچ تایتل Wii U تجربه تازه ای وجود نداره...میدونی تجربه جدید یعنی چی؟ یعنی U:GA رو همزمان با لانچ پلتفرمش بخری و بازی کنی این میشه یه تجربه جدید , یه انگیزه برا خرید کنسول موقع لانچش

نمي دونم اين همه ادم گفتن قوي تر هسا از نسل حاضر
از لحاظ بصری یه مقدار قویتره ولی صحنه های سنگین و شلوغ رو خوب نمیتونه رندر کنه

عزیز من برادر من نینتندو از اون زمانی که wii رو داد می خواست یک کنسولی بزنه که دستش صفحه نمایش داشته باشه
من نگقتم ایده دوتا صفحه نمایش اولین بار سونی مطرح کرده
من میگم این کنسول مثل wii نمیتونه زمینه رو برای نوآوری فراهم کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر