بازی‌های بیشتر برای لانچ Wii U

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
Reggie11.jpg

تا به حال عناوین لانچ بزرگ و زیادی برای کنسول Wii U معرفی شدند، همین عنوان‌ها به تنهایی می‌توانند علامندان را به خرید این کنسول تشویق کنند، اما بگفته Reggie Fils-Aime عناوین بیشتری برای لانچ این کنسول معرفی خواهند شد.

آقای Reggie Fils-Aime رئیس نینتندو آمریکا در مصاحبه با IGN در مورد اظهار نگرانی راجع به طولانی شدن عرضه Wii U سخن گفت، وی توضیح داد:

این موضوع همانند یک شمشیر دو دم است، چون افرادی هستند که از طولانی شدن پروسه عرضه Wii U و عناوینش شکایت دارند، اما ما می‌خواهیم کامل‌ترین تصویر از بازی‌هایمان را در هنگام عرضه و چند ماه بعد از آن ارائه دهیم. پس برای همین ما روی زمان عرضه و عناوین لانچ تا 31 مارس تمرکز کرده‌ایم.

وی در ادامه افزود که بازی‌های معرفی نشده زیادی برای کنسول Wii U وجود دارد که باید منتظر رونمایی از آن‌ها باشیم.

منبع

dark shooter

کاربر سایت
Sep 6, 2011
56
نام
امیر
نینتندو برنامه‌های جالبی برای Wii U داره، بازی‌های هاردکور زیادی هم براش تدارک دیده ولی به هر حال احساس می‌کنم این کنسول مثل Wii موفق نمی‌شه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به این میگن ساپورت خوب تعداد بازی های لانچش که خیلی خوبه حالا زیادتر هم که بشه دیگه چی میشه
البته بازی هاش مطمئناً بالای 200 تومن میشه چون بالای 50 دلاره
امروز فیفا 13 ps3 قیمت کردم گفت 230 تومن:d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
لیست کامل لانچ تایتل های Wii U :

505 GamesFunky Barn – Launch Window*
2K Sports
NBA 2K13 – Launch Window
Activision Publishing, Inc.
Call of Duty: Black Ops II – Nov. 18
Skylanders Giants – Nov. 18
TRANSFORMERS PRIME – Nov. 18
Wipeout 3 – Nov. 18
007™ Legends – Launch Window
Cabela’s Dangerous Hunts 2013 – Launch Window
Rapala Pro Bass Fishing – Launch Window
Broken Rules
Chasing Aurora – November
Pwnee Studios
Cloudberry Kingdom – November
D3Publisher
Rise of the Guardians: The Video Game – Launch Window
Ben 10 Omniverse – Launch Window
Family Party: 30 Great Games Obstacle Arcade – Launch Window
Disney Interactive
Disney Epic Mickey 2: The Power of Two – Nov. 18
Electronic Arts
FIFA Soccer 13 – Nov. 18
Madden NFL 13 – November
Mass Effect 3 – Launch Window
Frozenbyte
Trine 2: Director’s Cut – November
Gaijin Games
Runner2: Future Legend of Rhythm Alien – January

WayForward

Mighty Switch Force HD – November
NAMCO BANDAI Games America Inc.
TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 Wii U Edition – Nov. 18
TANK! TANK! TANK! – November
Nintendo
New Super Mario Bros. U – Nov. 18
NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge – Nov. 18
Nintendo Land – Nov. 18
SiNG PARTY – Nov. 18
Game & Wario – Launch Window
LEGO City: Undercover – Launch Window
Pikmin 3 – Launch Window
Wii Fit U – Launch Window
The Wonderful 101 – Launch Window
SEGA
Sonic & All-Stars Racing Transformed – Nov. 18
Aliens: Colonial Marines – Launch Window
Shin’en
Nano Assault Neo – November

Tecmo Koei America Corporation

WARRIORS OROCHI 3 Hyper – Nov. 18
THQ
Darksiders II – Nov. 18
JEOPARDY! – Launch Window
Wheel of Fortune – Launch Window
Tomorrow Corporation
Little Inferno – November
Two Tribes
Toki Tori 2 – November
Ubisoft
Assassin’s Creed III – Nov. 18
ESPN Sports Connection – Nov. 18
Just Dance 4 – Nov. 18
Rabbids Land – Nov. 18
Your Shape: Fitness Evolved 2013 – Nov. 18
ZombiU – Nov. 18
Marvel Avengers: Battle for Earth – Launch Window
Rayman Legends – Launch Window
Warner Bros. Interactive Entertainment
Scribblenauts Unlimited – Nov. 18
Game Party Champions – Nov. 18

Batman: Arkham City Armored Edition – Nov. 18

http://www.vg247.com/2012/09/26/nintendo-announce-full-list-of-wii-u-launch-titles/

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
بله فهمیدم اما پیش فروشش که تا الان عالی بوده گیم استاپ هم همش رو پیش فروش کرد رفت
همیشه یه سری آدم هستند که عاشق کجت های جدیدا و میرن میخرن اونارو...پیش فروش و فروش اولیه ویتا رو نگاه کنید هم خیلی خوب بوده اما بعدش چی؟بخصوص که کنسولها باید نستمر فروش خوبی داشته باشند...
در هر حال تا وقتی بیاد و یک ماه بگذره نمیشه در موردش نظر داد.....

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
همیشه یه سری آدم هستند که عاشق کجت های جدیدا و میرن میخرن اونارو...پیش فروش و فروش اولیه ویتا رو نگاه کنید هم خیلی خوب بوده اما بعدش چی؟بخصوص که کنسولها باید نستمر فروش خوبی داشته باشند...
در هر حال تا وقتی بیاد و یک ماه بگذره نمیشه در موردش نظر داد.....
عزیز من پیش فروش این ها طوری بوده که یعنی تمام کردن فعلا
گیم استاپ فعلا هرچی داشته پیش فروش کرده و چندتای دیگه یعنی شما بری برای خرید اون روز می گن اقا قبلا خریدی اگر نخریده باشی می گن نداریم از همین الان می شه فهمید چقدرموفق می شه

---------- نوشته در 10:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 PM ارسال شده بود ----------

نقل قول از نیمای عزیز
wii-sold-out-640.jpg

GameStop اعلام کرده که پیش فروش Wii U به اتمام رسیده و این کنسول فعلا در این فروشگاه در هر دو نسخه Sold Out شده و فعلا تا اطلاع ثانوی پیش فروشی در کار نیست ... گفته میشه فروشگاه های WALMART نیز پیش فروش را متوقف کرده ... برخی از فرصت استفاده کرده و بازار سیاه تشکیل داده که مثلا شخصی wii u خود رو که
مدل Deluxe بوده و آنرا 349 دلار پیش خرید کرده ، در سایت حراجی eBay به قیمت 900 دلار برای فروش گذاشته .... کلا بازار Wii U در آمریکا داغ داغ هست و با توجه به
استقبال زیاد احتمالا مشکل کمبود این کنسول در ماه نوامبر حتمی شود ...
به خاطر بازی های فوق العاده ی لانچش هست

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
به خاطر بازی های فوق العاده ی لانچش هست
یه 3 4 تا بازی خوب برا لانچ کنسول هست اما بازیهایی هستن که روی دو کنسول 360 و ps3 هم وجود دارند چند ماه هم از عرضه ـشون میگذره
اگر من نوعی هم تا حالا B:AC رو تجربه نکرده باشم ترجیح میدم اونو رو یه 360 یا Ps3 تجربش کنم که از مضامین انحصاری این دو و سیلی از بازیهای مشترکشون که رو WU وجود نداره بهرمند بشم
از این استقبال تعجب میکنم ولی واقعا برای نینتندو متاسفم که هیچ چیز جدیدی روی کنسولش برا ارائه نداره

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
یه 3 4 تا بازی خوب برا لانچ کنسول هست اما بازیهایی هستن که روی دو کنسول 360 و ps3 هم وجود دارند چند ماه هم از عرضه ـشون میگذره
اگر من نوعی هم تا حالا B:AC رو تجربه نکرده باشم ترجیح میدم اونو رو یه 360 یا Ps3 تجربش کنم که از مضامین انحصاری این دو و سیلی از بازیهای مشترکشون که رو WU وجود نداره بهرمند بشم
از این استقبال تعجب میکنم ولی واقعا برای نینتندو متاسفم که هیچ چیز جدیدی روی کنسولش برا ارائه نداره

:)) =))

یعنی من واقعا نمی دونم این حرف رو از کجا در آوردی زدی، یک سر به لیست بازی های منتشر شده بزن، خودت میای پستت رو پاک می کنی
منم واقعا متاسفم که بعضی ها چششون رو روی واقعیت بستند و به تعصبات بی پایه و اساس خودشون پایبندند

SPYzone

کاربر سایت
Jul 23, 2009
132
:)) =))

یعنی من واقعا نمی دونم این حرف رو از کجا در آوردی زدی، یک سر به لیست بازی های منتشر شده بزن، خودت میای پستت رو پاک می کنی
منم واقعا متاسفم که بعضی ها چششون رو روی واقعیت بستند و به تعصبات بی پایه و اساس خودشون پایبندند
بازیهای لانچ تو همون پست اول هستند به جز Me3 و DS II و B:AC و FIFA 13 و AC III میشه بگی چه تجربه جدیدی رو wii u وجود داره که منو برا خریدش ذوق زده کنه؟ لابد Ben 10 ها؟
به خاطر این میگم چیزی برا ارائه نداره که کل ایده جدید نینتندو برا کنسولش رو سونی فقط با اضافه کردن یه قابلیت cross-play بین ps3 و psv خلق کرد
الان شما که تعصب نداری میشه بگی Wii u در مقابل نوآوری هایی که wii داشت چه حرفی برا گفتن داره؟ نینتندو تا الان با نوآوری هاش یه راهی کاملا متفاوت از مایکرو و سونی پیش گرفته بود اما . . .

ash!ash

کاربر سایت
Jun 13, 2012
237
بازیهای لانچ تو همون پست اول هستند به جز Me3 و DS II و B:AC و FIFA 13 و AC III میشه بگی چه تجربه جدیدی رو wii u وجود داره که منو برا خریدش ذوق زده کنه؟ لابد Ben 10 ها؟
به خاطر این میگم چیزی برا ارائه نداره که کل ایده جدید نینتندو برا کنسولش رو سونی فقط با اضافه کردن یه قابلیت cross-play بین ps3 و psv خلق کرد
الان شما که تعصب نداری میشه بگی Wii u در مقابل نوآوری هایی که wii داشت چه حرفی برا گفتن داره؟ نینتندو تا الان با نوآوری هاش یه راهی کاملا متفاوت از مایکرو و سونی پیش گرفته بود اما . . .
برای بار دوم می گم، برو لانچ تایتل های Wii U رو ببین بعد بیا پست بده ;)

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
اصلا مگه روی WiiU بازی هم میاد؟؟؟!!! من که فکر می کردم یه کنسوله برای اینکه فن های 360 و PS3 مسخره اش کنن! بعد یه سری بازی آشغال و به درد نخور و درجه 3 مثل بازی های مسخره ای از جمله: ZombiU و Bayonetta 2 و NINJA GAIDEN 3: Razor’s Edge و LEGO City: Undercover و Rayman Legends و ... و یه مشت آشغال مولتی پلتفرم مثل ME3 و B:AC و Metro Last Light و DS2 و FIFA 13 و CoD: BO2 و ... (خسته شدم از بس اسم آشغال نوشتم) داره. واقعا بازی هاش همه برای نوب ها هستن و یه مشت بازی مسخره و آشغال داره میده بیرون. اصلا چه کاریه به این محصول بی ارزش فکر کرد!

به شخصه اصلا کنسولای نینتندو رو قبول ندارم و هیچوقت منو جذب نکردن... Wii U هم کنسولی نیست ک زیاد عمر کنه و خیلی زود از رده خارج میشه... با اومدن کنسولای نسل بعد دو شرکت سونی و مایکرو دیگه هیچ حرفی برا گفتن نداره... Wii U رو فقط تا قبل ازینکه نسل بعد شروع بشه میشه بعنوان دستگرمی درنظر گرفت....
دقیقا مثل Wii که پدر MS و Sony رو در آورد و پرفروش ترین کنسول این نسل شد دیگه نه!
و اما پرتقال!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
به شخصه اصلا کنسولای نینتندو رو قبول ندارم و هیچوقت منو جذب نکردن... Wii U هم کنسولی نیست ک زیاد عمر کنه و خیلی زود از رده خارج میشه... با اومدن کنسولای نسل بعد دو شرکت سونی و مایکرو دیگه هیچ حرفی برا گفتن نداره... Wii U رو فقط تا قبل ازینکه نسل بعد شروع بشه میشه بعنوان دستگرمی درنظر گرفت....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر