شایعه بازی‌هایی که شرکت ماکروسافت قرار است در E3 نشان دهد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد
4fv01onckl0u63n5btn.jpg

درود.

طبق خبری که دقایقی پیش در سایت NeoGAF منتشر شد، عناوین زیر بازی‌هایی می‌باشند که شرکت ماکروسافت قرار است در 10 جون در کنفرانس E3 به همگان نشان دهد. همانطور که در تصویر بالا شاهد هستید کاربری در این سایت اذعان کرده است این عکس را از یکی از منابع آگاه خود بدست آورده است و ادعا می‌کند بازی‌هایی چون Halo 5, Quantum Break, Halo 5, Fable IV, Halo: Spartan Assault, Witcher 3 و Mirror's Edge 2 همگی در E3 و در کنفرانس ماکرو نشان داده خواهند شد و قرار ات برای کنسول Xbox one ساخته شوند.

و این در حالی می‌باشد که گفته می‌شود بازی Dead Rising 3 شرکت کپکام نیز به طور انحصاری برای Xbox one عرضه می‌شود. لیست بازی‌ها به شرح زیر است.

1. Halo 5
  2. Killer Instinct
  3. Banjo Kazooie 4
  4. Forza 5
  5. Quantum Break
  6. Halo: Spartan Assault
  7. Ryse
  8. Fable 4
  9. Crackdown 3
  10. Fortnine
  11. Dead Rising 3
  12. COD: Ghosts
  13. Battlefield 4
  14. Witcher 3
  15. Dying Light
  16. PREY 2
  17. Homefront 2
  18. Beyond Good & Evil 2
  19. Mirror's Edge 2
  20. Rainbow 6 PATRIOTS
  21. Brother in Arms
  22. League of Legends

amazon

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
آره مطمئنا با این لیست در E3 سونی را خواهد کشت LOL :|

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
بهتره بره تو بخش شایعات چون خبر رسمی نیست و عکس هم فیک میزنه :D اگه لیست بازی های E3 واقعا در این حد باشه که من سکته میکنم قطعا، پیشاپیش از دوستان حلالیت می طلبم :D هر چند قطعا اینم فیکه چون هر چی می گردم بازی کینکتی پیدا نمی کنم، تو 90 دقیقه هم نمیشه 30 تا بازی نشون داد :D

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
Mirror's Edge 2

چی میشه این لعنتی حقیقت داشته باشه ! .. یکی از بهترین های این نسل همین Mirror's Edge بود برای من .. :x

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
بیشتر شبیه wish list میمونه چون خیلی از بازیها رو فکر نمیکنم مایکرو بیاره تو کنفرانس.بعد dead rising3 انحصاری؟اگه درست باشه چرا capcom اینقدر شل کن سفت کن در میاره؟dead rising 1 انحصاری xbox بود.شماره دومش برا ps3 هم اومد.دوباره شماره سوم انحصاری؟بعد این وسط deep down احتمال انحصاری بودنش براps4 بیشتر میشه.بعد چرا دوتا halo?خب یکی یکی معرفی کنه.مثلا میاد میگه خب این halo:sa و این هم halo5?و یک مسله دیگه battlefield و call of duty تو یک کنفرانس؟خیلی بعیده.قصد ترول ندارم ولیاگه این لیست درست باشه بااین لیست سونی رو بکشه؟این که دوباره شد همون e3 های قبل باحضور 80% ترد پارتی ها.باز هم میگم اگه این لیست درست باشه که به شخصه فکر نمیکنم درست باشه(یعنی امیدوارم درست نباشه:d)

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
شایعه ای بیش نیست
چون 8 آی پی ـه جدید در این لیست دیده نمیشه :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
ولیاگه این لیست درست باشه بااین لیست سونی رو بکشه؟این که دوباره شد همون e3 های قبل باحضور 80% ترد پارتی ها.باز هم میگم اگه این لیست درست باشه که به شخصه فکر نمیکنم درست باشه
مشکل لیست اینه که مایکروسافت گفته 8 تا IP جدید تو E3 معرفی میکنه ولی ما تو این لیست فقط 3 تا بازی جدید می بینیم :D
Quantum Break
Ryse
Frontine
حالا اون 5 تای دیگه کجا رفتن معلوم نیست :D

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
اگه همچین لیستی باشه که از رویایی هم رویایی تر میشه. بعیده.شرکت رار چند سال یکبار یک بازی می سازه دو بازی مهم بیرون بده یا دو تا هیلو خیلی عجیبه.

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
مزه کار میدونین کجاست اینکه Mirror's Edge 2

یه تیزری چیزی رونمایی بشه ازش و بعد اینکه انحصاری x1 بشه

اون وقت حال خیلیا دیدنی میشه :D

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
مشکل لیست اینه که مایکروسافت گفته 8 تا IP جدید تو E3 معرفی میکنه ولی ما تو این لیست فقط 3 تا بازی جدید می بینیم :D
Quantum Break
Ryse
Frontine
حالا اون 5 تای دیگه کجا رفتن معلوم نیست :D
تاجایی که یادمه fortnite انحصاری pc بودا:-/.از انحصاری pc در اومد شد انحصاری xbox?حداقل مرحله مرحله برین جلو اول مولتیش کنین بعد انحصاری:d.جالبه که بازی black tusk هم نیست.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
لیست فوق العاده ای هست ، ولی به نظر ساختگی میرسه ! :D یه جورایی انگار طرف نشسته شایعات و احتمالات رو جمع بندی کرده و کنارش هم چند تا اسم اضافه کرده !
اسم اون بازی Rare رو هم نمیدونسته و به جاش Killer Instinct و Banjo رو گذاشته ! :D
یه مورد دیگه هم که باعث میشه به لیست شک کنم ، قرار گرفتن 5 تا بازی با تم تقریباً مشابه (FPS نظامی) هست :
Call of Duty
Battlefield
Rainbow Six
Brothers in Arms
Homefront

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تاجایی که یادمه fortnite انحصاری pc بودا:-/.از انحصاری pc در اومد شد انحصاری pc?حداقل مرحله مرحله برین جلو اول مولتیش کنین بعد انحصاری:d.جالبه که بازی black tusk هم نیست.
من کل IP های جدید لیست رو حساب کردم، از 22 تا بازی کلی 3 تاش جدید هست در حالیکه باید از 15 تا بازی انحصاری 8 تاش جدید باشه :D غیر از اینکه مایکروسافت خالی بسته باشه :D

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
بیشتر شبیه wish list میمونه چون خیلی از بازیها رو فکر نمیکنم مایکرو بیاره تو کنفرانس.بعد dead rising3 انحصاری؟اگه درست باشه چرا capcom اینقدر شل کن سفت کن در میاره؟dead rising 1 انحصاری xbox بود.شماره دومش برا ps3 هم اومد.دوباره شماره سوم انحصاری؟بعد این وسط deep down احتمال انحصاری بودنش براps4 بیشتر میشه.بعد چرا دوتا halo?خب یکی یکی معرفی کنه.مثلا میاد میگه خب این halo:sa و این هم halo5?و یک مسله دیگه battlefield و call of duty تو یک کنفرانس؟خیلی بعیده.قصد ترول ندارم ولیاگه این لیست درست باشه بااین لیست سونی رو بکشه؟این که دوباره شد همون e3 های قبل باحضور 80% ترد پارتی ها.باز هم میگم اگه این لیست درست باشه که به شخصه فکر نمیکنم درست باشه(یعنی امیدوارم درست نباشه:d)

در مورده HALO که فکر کنم سال 2009 E3 بود هم ODST گیم پلیش پخش شد هم آخر کنفرانس تیزری از Reach نمایش داشت.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر