بازی‌سنتر، تولد پانزده سالگیت مبارک!

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
اون موقع هر هفته عصر ارتباط میخریدم با ولع میخوندم. یه مقاله خوب در مورد متال گیر چاپ کرده بود و منبع بازی دات بود بعد رفتم سایتش وعضو شدم اون موقع پیش دانشگاهی بودم.یکی دوسال بعد از عضویتم بود که گفتن بازی دات تعطیل میشه و بچه های اون سایت بیایید بازی سنتر.
فقط هنوز دوتا چیز برای من عجیب بود و هست.
یکی اصرار بعضیا به اسپویل نشدن و یکی فن بازی و یکی به دو کردن بیجا.حالا تو فرومهای سیاسی این چیزا درست و عادیه ولی برای بازی کامپیوتری؟

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
854
نام
Ahmad
من در حدود 33 سالگی عضو جمع شما شدم.خیلی دیر بود.البته خوشحالم تا الان که 40 سالمه همیشه سر میزنم به این مجموعه بارزش.سطح ادبیات و گفتگوها در فرومها بسیار بالاتر و در مجموع با کلاس تر از خیلی شبکه های اجتماعی محبوب هست.افتخار میکنم که از دوستان جوان تر که گاهی نصف من سن دارن،ادبیات و آگاهی رو در کلام میبینم که در جاهای دیگه به ندرت یافت میشه.درسته پیرم تو گیمرها،ولی همیشه سعی کردم دلم جوان باشه.مبارک باشه خلاصه.به امید روزهای بهتر برای بازی سنتر و دوستان عزیز همراه در این مجموعه<:-P=D>

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آقا خیلی خیلی مبارک باشه :x
این چند سال که در حق فروم ها یه مقدار کم لطفی شد با این اوضاع اقتصادی و همین طور بعد اومدن تلگرام، ولی امیدوارم باز هم اون دوران اوج رو بتونیم ببینیم هممون.

اگه بگم من تو بازیسنتر بزرگ شدم دروغ نگفتم
وقتی اولین بار سال ۲۰۱۲ اومدم اینجا ۱۳ سالم بود :D
خیلی روزای خوشی رو تو بازیسنتر داشتم
تولدت مبارک بازیسنتر جان

سلطان از این طرفا :D اشتباه نکنم بعد دوران طلایی چت باکس (:D) دیگه زیارت نکردم شما رو :D سورنا، kurt117، ایمان، عامو یونس، صابر و علی الخصوص ستون سبز بازیسنتر ( :-") بودن اون موقع بودن داخل چت باکس. :D
"آره نوبی ما رو دیدی بنداز سرو پایین"... آخ آخ یادش بخیر :D

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
آقا خیلی خیلی مبارک باشه :x
این چند سال که در حق فروم ها یه مقدار کم لطفی شد با این اوضاع اقتصادی و همین طور بعد اومدن تلگرام، ولی امیدوارم باز هم اون دوران اوج رو بتونیم ببینیم هممون.

سلطان از این طرفا :D اشتباه نکنم بعد دوران طلایی چت باکس (:D) دیگه زیارت نکردم شما رو :D سورنا، kurt117، ایمان، عامو یونس، صابر و علی الخصوص ستون سبز بازیسنتر ( :-") بودن اون موقع بودن داخل چت باکس. :D
"آره نوبی ما رو دیدی بنداز سرو پایین"... آخ آخ یادش بخیر :D
تو تلگرام چند بار با هم صحبت کردیم بابا :D اتفاقا با علی سورنا هنوز تو تلگرام در ارتباطیم ایمانم همینطور

یاد چت باکس و بن شدنای ناگهانیمون بخاطر شوخی کردن با یوزر نیم مهدی گوجیرا بخیر :D :D

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,275
نام
علیرضا
:Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave::Groupwave:

چه تو دنیای سنگین و بی رحم لست همراه الی باشی چه تو دنیای بسیار دور غرق داستان مرد دنیا دیده و خسته ای به نام جان باشی*
چه تو غرب وحشی بخوای به رستگاری برسی و چه تو شرق در حال تبدیل شدن به یه روح باشی*
چه در یونان و نورس در حال سلاخی خدایان باشی و چه درحال خواندن اشعار جنگ برای شروع حماسه یه دختر غیرعادی*
همه یه چیز مشترک داریم اونم بازی سنتر خودمونه!
ایناست که ما دوستشون داریم.
فرغون و غار فقط برای یه دو دقیقه خنده کنار این خاطرات و لذت هاست...

تولدت مبارک BC

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
خیلی خوبه و خیلی خوشحالم که این فروم هنوز پابرجاست. ما تی وی شو رو راه انداختیم ولی عمرش خیلی قد نداد بعدش هم نه تلگرام نه هیچ چیز دیگه ای تونست جاش رو برای من به شخصه بگیره. امیدوارم هیچ وقت این اتفاق برای بازیسنتر نیفته.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
تبریک میگم.
8 ساله هر روز سر میزنم(حتی وقتایی که بن بودم) :D
واسه مباحث هک PS3 عضو شدم اما الان همه بخشای انجمن غیر از بخش انیمه سر میزنم. اونم انشاالله وقتی انیمه باز شدم میرم سمتش:D

@mobile1199
@Dr. Ariamax
چت باکس واقعا عالی بود کاش حذف نمیشد:D
تصویری از مرحوم چت باکس اون موقع.واسه چت باکس Gold میخریدیم:D
172678

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر