بازیگران انتخابی GI برای فیلم Half-Life

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
halflife610.jpg

در نشتی که سران DICE در سال جاری برگزار کردند, بین Gabe Newell و J.J. Abrams کارگردان هالیوود صحبت هایی رد و بدل شد.
در طول این گفتگو, در مورد امکان ساخت فیلم های Half-Life و Portal بحث کردند. البته بدیهی است که فعلا هیچ برنامه ای ندارند و هنوز وضعیت مرحله پیش تولید فیلم ها هم مشخص نشده است. (این وضعیت ما را به این فکر انداخت که شخصیتهای انتخابی خود برای فیلم را به شما نشان دهیم.)

Gordon Freeman - Damian Lewis

gordon.jpg

Alyx Vance - Krisin Kreuk

alyx.jpg

Barney Calhoun - Kyle Chandler

barney.jpg

Eli Vance - Bill Cobbs

elivance.jpg

Dr. Isaac Kleiner - Dan Castellaneta

kleiner.jpg

Father Grigori - Dave Attell

grigori.jpg

Judith Mossman - Jane Seymour

11-

Dr. Breen - Dr. Breen

drbreen.jpg

G-Man - Stephen McHattie

gman.jpg

منبع

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اخه بستگی داره به کارگردان :D مثلا چه ایرادی داره اینجور فیلمها را بدن به پیتر جکسون بسازه ؟:D

پیتر جکسون البته یه گزینه ی فوق العادست:d، مشکل کارگردان نیست به نظر من چون میشه مثلا با انتخاب همین پیتر جکسون از کیفیت کار مطمئن شد، مشکل یه سناریوی درست و حسابی هست که معمولا نمیتونن از روی یه بازی یه سناریوی خوب در بیارن.
اگه اجازه ی دخل و تصرف توی داستانم به جکسون بدن میشه به کار مطمئن شد، مثل LOTR که جکسون همراه یکی دو تا نویسنده ی دیگه بر اساس رمان ارباب حلقه ها ساختنش. مشکل دیگه هم اینه که از نظر من ساخت فیلم از روی کتاب با ساخت فیلم از روی بازی فرق میکنه، میدونی چرا؟ البته این نظر منه ولی من معتقدم آدم وقتی یه رمانی رو مثل hary potter یا همین ارباب حلقه ها رو که میخونه یه دنیای خیالی رو تو ذهنش میسازه که تا وقتی که فیلمش ساخته نشه تنها یه تصور مجازی از حال و هوای قصه هست و بصورت بصری میتونه خیلی جذاب بشه اگه ساخته بشه مثل همون دو تا کتابی که گفتم، ولی وقتی تو یه دنیایی مثل دنیای HL رو توی چند نسخه میبینی به وضوح( نه اینکه بخونی و بصورت مجازی تصویرش کنی) و کاملا تفکراتت بر پایه ی دیده هات از بازی راجع به موضعش ساخته میشه، تجربه ی ساخت فیلم از روی اون میتونه تضاد ایجاد کنه بین دیده هات تو بازی و دیده هات از فیلمه بازی. مگر اینکه میزان تفاوت ها به حداقل برسه که خیلی خیلی سخته. نمیدونم منظورمو گرفتی یا نه:d ولی من اینطوری فکر میکنم:d.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر