بازیها و نرم افزارهای Mobile

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام دوستان یه سوال داشتم من وقتی بازی می خواهم رو گوشیم نصب کنم این ارور رو می ده
file currped می خواستم اگه کسی سر در می یاره لطفا منو راهنمایی کنه

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بهتر بود این تاپیک رو تو انجمن Mobile games میزدی.در ضمن اسم تاپیک رو هم اگه میتونی عوض کن چون هر کی عنوان تاپیک رو می بینه فکر می کنه در مورد نرم افزار های موبایل و خبر ها از این چیز هاست.

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
سلام رضا جون خوبی؟
این بازی توی اون سیدیه بود یا دانلود کردی؟بگو کمکت کنم.
مخلص هر چی بچه کرمونه هم هستیم!!

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
بازیهای جاوا نیز به صورت فایلهای sis نصب میشه و تفاوتی بینشون نیست

موفق باشید

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
تاپیک از انجمن گفتگوی آزاد به انجمن Handheld Consoles > Mobile Games منتقل شد ...
نام تاپیک هم به بازیها و نرم افزارهای Mobile تغییر یافت ...

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
علی البته من که میدونی کلا چیزی بارم نیست!ولی این sis ها رو گوشی های سیمبین مثه اینکه نصب میشه در صئرتی که رو گوشی هایی که سیستم عامل ندارن مثه 6230 نصب نمیشن و فقط بازیهای jar نصب میشن.البته اون قضیه سیمبین رو مطمئن نیستم ولی این 6230 رو... هم مطمئن نیستم!!شاید من نتونستم نصبش کنم!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام من راستش عبدالله 00 یا همون 6600 خریدم حالا می خواستم بازی نصب کنم بعد یه بازی هایی هست که پسوند class دارند می خواهم بدونم اینا رو چه جوری نصب کنم

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط mgs3:
سلام من راستش عبدالله 00 یا همون 6600 خریدم حالا می خواستم بازی نصب کنم بعد یه بازی هایی هست که پسوند class دارند می خواهم بدونم اینا رو چه جوری نصب کنم
ایول.شما که عاشق متال گیر هستی.وموبایلتم 6600.بزار یه سری تم بهت بدم.مال متال گیر هم 2 و 3.برو حالشو ببر.نصبشم خیلی راحته.فقط یه بلوتوس میخواد که باید از یکی بپیچونی.همین.من که این کارو کردم.از یکی بلوتوس پیچوندم :lol: :D .خیلی هم قشنگه.اگه خواستی بهت بدم.حجمشم خیلی کمه.راحت میتونی نصب کنی بدون مشکل.

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,542
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط mgs3:
سلام اره می خواهم چرا نخواهم ایول بده بیاد
چاکرتیم بابا.چشم.فردا شب بهت میدم.خوبه.در حال حاضر خونه خودمون تشریف ندارم.خونس.اطاعت.فردا بهت میدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر