بازیهای xbox360 که برای ps3 نمیاد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
حق دارید اگه منم 360داشتم(فرض محال)اونوقت تو سرps3میزدم طبیعیه.
الان wii هم اومده ، میشه بگی چرا تو سر wii نمیزنیم ؟؟؟؟
با وجودی که فروش خیلی بیشتری از PS3 هم داشته.
پس لطفا این حرف مسخره رو هی تکرار نکنین.
این شماین که تعصب دارین نه ما.این تاپیک هم جای این حرفها نیست اگه از این تاپیک خوشت نمیاد میتونی مثل خیلی های دیگه بیخیال باشی و خودتو بزنی به اون راه !

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
حتی تو سر ps3 هم نمیزنیم مگه دیوانه ایم اقا نمیخواستم این حرف رو بزنم ولی واقعا اگه بگیم ps3 کنسول خوبی نیست چرت و پرت گفتیم(با عرض پوزش) بالاخره این کنسول هم یه سری قابلیت ها داره که کنسول های دیگه ندارن و در مورد اون دوستمون هم که گفته بود 360 مجانی هم بدن قبول نمیکنه در درجه اول بگم که حتما پیش یه روان شناس برو در درجه بعد اینکه شما اصلا بازی کردن رو بزاری کنار بهتره یعنی تو واقعا میخوای تا سال بعد صبر کنی که ps3 کپی شه و تا اون موقع هم سماق بمکی و از 360 بد بگی!! مگه چند تا بازی مثل GOW oblivion GRAW و... میاد؟ به نظر من کسی که یه همچین بازیهایی رو بزاره کنار و در انتظار یه کنسولی بمونه که هنوز بازیهاش معلوم نیست چیه...... ولش کن نمیگم ولی خب مهم نیست شما از 360 بد بگو ما با بازیاش حال میکنیم

Mafia_For_Ever

کاربر سایت
Nov 8, 2006
186
نام
Mr.Charisma
اگر روزی بازی MGS 4 برای xbox360 بیاد . اونوقت 360 رو باید طلا گرفت

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اگر روزی بازی MGS 4 برای xbox360 بیاد . اونوقت 360 رو باید طلا گرفت
انشالا که میاد ولی احتمالا با تاخیر. واقعا ای کاش این بازی واسه 360 هم بیاد تا دیگه این طرفدارای PS3 هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
انشالا که میاد ولی احتمالا با تاخیر. واقعا ای کاش این بازی واسه 360 هم بیاد
اخ که خدا از دهان شما ها بشنوه . بیاد با تاخیر بیاد :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1: فقط بزار بیاد هر وقت که دلش خواست بیاد . :love: :love: :love: :love: :love: :love:
اگه بیاد { که به امید خدا میاد فقط زمان میبره تا بازی رو پرت کنن } دیگه چی میشه
به امید ان روز .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
خداییش 1سال پیش 360همین شرایط امروزشو داشت؟
در شرایط مشابه یعنی 1 سال پیش 360 وضعش از Ps3 بهتر بود;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
الان wii هم اومده ، میشه بگی چرا تو سر wii نمیزنیم ؟؟؟؟
با وجودی که فروش خیلی بیشتری از PS3 هم داشته.
پس لطفا این حرف مسخره رو هی تکرار نکنین.
این شماین که تعصب دارین نه ما.این تاپیک هم جای این حرفها نیست اگه از این تاپیک خوشت نمیاد میتونی مثل خیلی های دیگه بیخیال باشی و خودتو بزنی به اون راه !

اصولا تو مقایسه کنسولهای نسل جدید همه 360 رو باps3مقایسه میکنن
خیلیا Wiiرو حساب نمیکنن همه فنای 360علیهps3و بر عکس.اینطور نیست؟
بهرحال من یکبار بخاطر شلوغ کردن تاپیک عذر خواهی کردم
ولی بعضیا ول کن نیستن.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حتی تو سر ps3 هم نمیزنیم مگه دیوانه ایم اقا نمیخواستم این حرف رو بزنم ولی واقعا اگه بگیم ps3 کنسول خوبی نیست چرت و پرت گفتیم(با عرض پوزش) بالاخره این کنسول هم یه سری قابلیت ها داره که کنسول های دیگه ندارن و در مورد اون دوستمون هم که گفته بود 360 مجانی هم بدن قبول نمیکنه در درجه اول بگم که حتما پیش یه روان شناس برو در درجه بعد اینکه شما اصلا بازی کردن رو بزاری کنار بهتره یعنی تو واقعا میخوای تا سال بعد صبر کنی که ps3 کپی شه و تا اون موقع هم سماق بمکی و از 360 بد بگی!! مگه چند تا بازی مثل GOW oblivion GRAW و... میاد؟ به نظر من کسی که یه همچین بازیهایی رو بزاره کنار و در انتظار یه کنسولی بمونه که هنوز بازیهاش معلوم نیست چیه...... ولش کن نمیگم ولی خب مهم نیست شما از 360 بد بگو ما با بازیاش حال میکنیم

دستتون درد نکنه ما روانیم شدیم.مرسی
من گفتم انقد از ps3چپ و راست بد نگید
من کی از360بد گفتم
من یه عکس مربوط به داغ شدن360گذاشتم به ثانیه نکشید حذفش کردن
چرا عکسای این تاپیک حذف نمیشه؟(زیاد حرف زدم فکر کنم پستام پاک شه)http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=326&page=2
ما اگه مثل دمپایی تو بخش360بیایم بگیم کنسول مزخرف
به خاک و خون کشیده میشیم

من که بارها گفتم با360هاتون حال کنید و خوش باشید
من دوست دارم صبر کنم تاps3بیاد که معلومم نیست بازیهاش چیه
حالا بنظر شما هرچی هستم از لطف شماست

آخرین ویرایش:

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
انشالا که میاد ولی احتمالا با تاخیر. واقعا ای کاش این بازی واسه 360 هم بیاد تا دیگه این طرفدارای PS3 هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشن.

ما کی حرف زدیم
تا بوده انتقاد ازps3بوده

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
خیلی چیزا فقط با گذشت زمان معلوم میشه
نه با کارشناسی من و شما
بازم برای شلوغ کردن تاپیک و به بیراهه بردن موضوع. ببخشید;)

good luck

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
دستتون درد نکنه ما روانیم شدیم.مرسی
من گفتم انقد از ps3چپ و راست بد نگید
من کی از360بد گفتم
من یه عکس مربوط به داغ شدن360گذاشتم به ثانیه نکشید حذفش کردن
چرا عکسای این تاپیک حذف نمیشه؟(زیاد حرف زدم فکر کنم پستام پاک شه)http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=326&page=2
ما اگه مثل دمپایی تو بخش360بیایم بگیم کنسول مزخرف
به خاک و خون کشیده میشیم

من که بارها گفتم با360هاتون حال کنید و خوش باشید
من دوست دارم صبر کنم تاps3بیاد که معلومم نیست بازیهاش چیه
حالا بنظر شما هرچی هستم از لطف شماست

بحث اینه شما گیمر هستی یا نه اگه هستی پس چه جوری میتونی یه سری از بهترین بازیها رو که شاید هم دیگه تکرار نشن به راحتی کنار بزاری مساله اینه عین این میمونه من بیام بگم که من خیلی خوب فوتبال بازی میکنم ولی این دروازه خالی و این پنالتی رو گل نمیکنم به جاش منتظر میمونم یه موقعیت دیگه واسم پیش بیاد

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
خیلی چیزا فقط با گذشت زمان معلوم میشه
نه با کارشناسی من و شما
بازم برای شلوغ کردن تاپیک و به بیراهه بردن موضوع. ببخشید;)

good luck

به نظر من این کار شلوغ کردن تاپیک نیست فقط مشکل شما اینه که بعضی موقع ها بی منطق حرف میزنی همین

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
قانون شماره 5) لطفاً در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید ولی اگر مدتی از زمان ارسال پست گذشته بود و یا مطلب مهم بود آن را جداگانه ارسال کنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر