بازیهای Rpg کنسول X360

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
كسي ميدونه اين اپيزود هايي كه براي Mass Effect اومده، خريدنيه يا نه؟ و چند پوينت و چند مگ هست.
خود بازيش آنلاين داره؟ چند ديسك هست؟

آخرین ویرایش:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
KING POO
این Hidden Boss کجاست ؟
:arrowd:
What you need: Need to be on disc 3, and to have defeated both Jumbo Poo and Corrosive Poo in the same region before he appears.

Location: Ancient Ruin Caverns near Talta (where you first landed after the original Land Shark scene.)

Recommended Minimum Level: 80 with really high shadows. 99's in more than 1 recommended.
Strengths and Weaknesses: Water. Plenty of waterus and Water sword do the trick. The double cast is
great for casting prerevive and then attacking. Use - Double Cast, Resurrection, Endure, Prerevive
.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود ب همه RPG بازهای عزیز 360 ای :D
اقایون بزنید اهنگهای شاد رو که از Infinite Undiscovery خبر دارم براتون:D. امروز Square-Enix جــون تائید کرد این بازی در تاریخ 2 سپتامبر بصورت انحصاری برای 360 عرضه جهانی میشه (یعنی فقط مختص جاپون نیست:D).
برای دیدن جدیدترین شاتها تشریف ببرید اینجا:D و برای دیدن جدیدترین تریلر تشریف بیارید اینجا:D.

پیروز ُ بهروز ُ RPG باز باشید

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ایول دیگه نباید منتظر نسخه انگلیسی باشیم تازه اولین شاهکار اسکوار تو این نسله خسته شدیم بس که این ساخته های ساگاگوچی رو بازی کردیم;)

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
ایول دیگه نباید منتظر نسخه انگلیسی باشیم تازه اولین شاهکار اسکوار تو این نسله خسته شدیم بس که این ساخته های ساگاگوچی رو بازی کردیم;)
جان ؟ خسته شدی از اینکه ساخته های ساکاگوچی بازی کردی ؟ :eek:
باید از خداتم باشه یکی مثل ساکاگوچی داره بازی میسازه ;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
بسیار خبر خوبی بود.
تریلر بازی که چندان چیزی از گیم پلی نشون نمیداد ولی تو همون چند صحنه بهش میخورد که گیم پلیی شبیه FF12 داشته باشه. اگه کسی اطلاعات بیشتری داره متشکر میشک ما رو هم بی نصیب نزاره.

#####################################################################
یه خبر هم من بدم :
ظاهرا SE در حال ایجاد تغییر و تحولاتی در استراتژیهای آینده خودشه. رئیس این شرکت اعلام کرده که اونها در حال بررسی گزینه های متفاوتی از جمله مشارکت مالی در پروژه هایی که توسط سایر شرکتها انجام میشه و یا پیوستن به یک اتحادیه متشکل از سایر شرکتها هستن. در این میان هم ظاهرا Ubi یکی از جدی ترین گزینه هاست
منبع

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
فکر کنم سبک مبارزاتش یه چیز مثل Eternal sonata باشه;)
برعکس من فکر میکنم درست در نقطه مقابل اون باشه و مثل FF XII باشه که خیلی راحت به اطراف می رفتی ، دو نشونش هم اینکه که دوربین قابل کنترل ـه و اینکه نقشه هم کنار صفحه بازی وجود داره.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خبری از هادی نیست ، محمدجواد مشغول انتخاب واحدّش است ، حسام و سینا هم مثل من درگیر امتحانات پایان سال هستند و همچنین است موقعیت علی با این تفاوت که در بـن هم به سر میبره ! :Dپس با این اوصاف اگر تاپیک هنوز در خواب ابتدای تابستان بسر برد زیاد تعجب نکنید.فقط بگم سوژه ی جدید Operation Darkness ِــه که یه استراتژی / RPG است بر مبنای Historical Facts .اینطور که نوشتند موفقیتش در اینه که توانسته یک جهان ( Universe ) جدید و غیر کلیشه ای رو همراه با گرافیک با کیفیتی به گیم یوزر های 360 عرضه کند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر