بازیهای 360خود را از روی هارد اجرا کنید

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
فکر نکنم بشه با این وسیله به Xlive رفت. چون سریع می ترکونن و بن میکنن.

لایو که فعلا نمیشه وحید ولی اونم در دست احداثه! :d

Work in progress:
* Loading games from NFS and Samba shares*
* Xbox Live support
* Backup original Xbox 360 games to USB hard drive

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
این دستگاه یک Embedded System کامل هست. یعنی یک کامپیوتر کوچک با تمامی امکانات (رم و CPU و ...) که روی اون سیستم عامل لینوکس نصبه و درایو 360 شبیه سازی می شه.
محاله با قیمت زیر 100 دلار عرضه بشه یا حتی بعداً به اون قیمت ها برسه. چون هزینه تمام شده براش زیاده. با دانگل PS3 که فقط یک میکروکنترلر ساده بود فرق داره.
البته این کار رو می شه از طریق PC معمولی هم انجام داد. اگه روش کارش و برنامه های داخلش استخراج بشه که می شه.
ولی اون طوری هم یک PC باید بچسبونید به کنسول که از رو اون اجرا کنه!!
بلاخره خیلیها هم لپ تاپ دارن،حتی شاید هزینه ی زیادش باعث بشه مردم کنسولشون رو نزدیک PC َون داشته باشن:D

ولی افت قیمت خواهد داشت. بهتر از اورج خریدن برای مردمه:D

پ.ن:خان داداش - 130 دلار فعلا پیادشو تا در مورد j-tag برات توضیح بدم:D

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
به نظر من ماکرو حدالمقدور با اپدیتای اجباری اینو از کار میندازه.حتی راضیه فریمور بیاد اما این کار نکنه چون حداقل هارداش فروش میره.
یه سوال برام پیش اومده:این دستگاه رو چه جور کابل ساتاش رو میکنن تو کنسول یعنی باید قاب و بدنه فلزی رو سوراخ کرد تا کابل ساتا رو برد تو؟

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
لایو که فعلا نمیشه وحید ولی اونم در دست احداثه! :d

Work in progress:
* Loading games from NFS and Samba shares*
* Xbox Live support
* Backup original Xbox 360 games to USB hard drive
پس نمیشه باهاش رفت Xlive.
واسه من که فرقی نداره. چون فعلا بی کنسولم. :d
ولی رو این کنسول مایکرو کارهای زیادی داره میشه که به نفع 360 بازهای کپی خور هست.

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
دوستان مثل اینکه یه چیز دیگه مثل همین توی ماه ژون می خواد بیاد به اسم XODE - X360 Optical Drive Emulator که ظاهرا قیمتش نصف x360key هست و کاراییش هم بهتره و اینکه از همون ابتدای عرضه اسلیم رو ساپورت می کنه .

منبع : http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EFpuEFlpVEkJGivVCh.php

Team WODE Announces XODE - X360 Optical Drive Emulator
>> From wodejukebox.org:
X360KEY is coming... ETA end of june...

we can only say this: "XBOX OPTICAL DRIVE EMULATOR aka XODE" is coming... For now we can not release specific information or images, which would benefit x360key...
after seeing the features and prices x360key we can say that:

1- Fortunately x360key follows the "old" approach of Wode... XODE instead introduces a new way of working really original... we will surprise you.
2- XODE will work on XBOX SLIM since its launch with a 100% support of AP25.
3-Half price then a X360KEY in production!!! thanks the new "original" concept of point 1...

We plan to release a first proof of working at middle/end of may with a nice video working on a X360 SLIM console... and a detailed review near the release of X360KEY... Production will be ready on JULY.

We advise all to wait before place BIG pre-orders from WIIKEY/X360KEY team, it is wise to don't risk too much... after not tell us that there were not warned...

PS: we found time also to update WODE platform, finally the WEB interface is almost ready, we plan to release this feature next week.

PPSS: official website of XODE is www.xodejukebox.com ;) soon online...
Official Site: http://www.xodejukebox.com

آخرین ویرایش:

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
دوستان مثل اینکه یه چیز دیگه مثل همین توی ماه ژون می خواد بیاد به اسم XODE - X360 Optical Drive Emulator که ظاهرا قیمتش نصف x360key هست و کاراییش هم بهتره و اینکه از همون ابتدای عرضه اسلیم رو ساپورت می کنه .

منبع : http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EFpuEFlpVEkJGivVCh.php

Team WODE Announces XODE - X360 Optical Drive Emulator
>> From wodejukebox.org:
Official Site: http://www.xodejukebox.com

اینم که چیزی از پشتیبانی لایو نگفته... باز اون یکی یه قول هایی داده...
.
سایت اصلیشون رو نتونستم باز کنم٬ کسی تونسته؟!

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
به نظر من ماکرو حدالمقدور با اپدیتای اجباری اینو از کار میندازه.حتی راضیه فریمور بیاد اما این کار نکنه چون حداقل هارداش فروش میره.
یه سوال برام پیش اومده:این دستگاه رو چه جور کابل ساتاش رو میکنن تو کنسول یعنی باید قاب و بدنه فلزی رو سوراخ کرد تا کابل ساتا رو برد تو؟

من هم دقیقا به همین فکر میکردم !
روش اتصال به چه شکل هست ؟و چرا سازنده از USB برای اتصال استفاده نکرده و عملا یه چیز گیج کننده ساخته !
در کل این دستگاه فعلا اصلا به صرفه نیست !چون هم قیمتش بالاست هم مسلما نیاز به هارد هست !حالا اگر 120 دلار بدی این رو بخری در کنارش باید یه هار هم بگیری که دیگه هیچ !!!!البته من کاملا داستان رو نفهمیدم اگر این دستگاه به کابل ساتای هارد وصل بشه تکلیف هارد کنسول چه میشه ؟البته مشخص هست که سازنده فکر هم جاشو کرده ولی من درست نفهمیدم که به چه شکل کار میکنه !
میشه امید داشت که این برنامه حتی تبدیل بشه به یه فرمور و بشه روی هارد دستگاه ریخت و مثل پی اس 3 بازیها رو در قالب یک فرمور از روی هارد اجرا کرده طوری که اصلا نیازی به این دستگاه نباشه !دست بالای دست هم زیاده !
با این تصور من فکر میکن عمر این نسل کنسولها هم به زودی به پایان برسه چون سوءاستفاده از اونها بسیار زیاد شده !هر چند که این موارد به نفع ماکر همست و فروش سخت افزاری این کنسول عالی میشه اما ضرر هم برای ماکرو داره !
همینک این دستگاه هم برای فروش گذاشته شده و میشه خریدش !خیلی جالبه :
http://www.ozmodchips.com/x360key-xbox-360-key-solderless-usb-loader-p-362.html

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من هم دقیقا به همین فکر میکردم !
روش اتصال به چه شکل هست ؟و چرا سازنده از USB برای اتصال استفاده نکرده و عملا یه چیز گیج کننده ساخته !
در کل این دستگاه فعلا اصلا به صرفه نیست !چون هم قیمتش بالاست هم مسلما نیاز به هارد هست !حالا اگر 120 دلار بدی این رو بخری در کنارش باید یه هار هم بگیری که دیگه هیچ !!!!البته من کاملا داستان رو نفهمیدم اگر این دستگاه به کابل ساتای هارد وصل بشه تکلیف هارد کنسول چه میشه ؟البته مشخص هست که سازنده فکر هم جاشو کرده ولی من درست نفهمیدم که به چه شکل کار میکنه !
میشه امید داشت که این برنامه حتی تبدیل بشه به یه فرمور و بشه روی هارد دستگاه ریخت و مثل پی اس 3 بازیها رو در قالب یک فرمور از روی هارد اجرا کرده طوری که اصلا نیازی به این دستگاه نباشه !دست بالای دست هم زیاده !
با این تصور من فکر میکن عمر این نسل کنسولها هم به زودی به پایان برسه چون سوءاستفاده از اونها بسیار زیاد شده !هر چند که این موارد به نفع ماکر همست و فروش سخت افزاری این کنسول عالی میشه اما ضرر هم برای ماکرو داره !
همینک این دستگاه هم برای فروش گذاشته شده و میشه خریدش !خیلی جالبه :
http://www.ozmodchips.com/x360key-xbox-360-key-solderless-usb-loader-p-362.html
بهر حال هر چیزی که به USB وصل بشه باید از قبل به عنوان یه دیوایس براش تعریف شده باشه!از اونجایی که هکر ها نمیتونن چنین غلطی بکنن(به غیر از J tag ها)پس یه سسیم به داخل کنسول میکشند:D

بااا گیر ندید دیگه،همینم خوبه. بستتتونه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر