بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
مرسی. پس حتما می خرمش. راستی میشه این 4 سوالم جواب بدی؟

بازیش صحنه داره؟ گیم پلیش عالیه؟ نصب اجباری داره؟ چن ساعت گیم پلی داره؟ گیم پلیش فقط کشف جرمه یا تیر اندازی و ادونچز و ... هم داره؟
صحنه خاصی نداره بازی ، گیم پلی هم بیشتر همون کشف جرم و بازجویی که از چهره طرف باید تشخیص بدی ببینی دروغ میگه یا راست ، با اینکه بازیش یه مقدار طولانیه ولی خیلی حال میده ، سبک خاص خودشو داره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
GRID Autosport لیک شد.

100891b.jpg

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,885
کلاً همه‌ی قسمتای بازی این عنوان در خفا میان:Dامیدیم بهشون نیست!

اخریه FoC رو نمیدونم بازی کردی یا نه ولی یکی از بهترین ها بود تو سری. این یکی به نظر میاد سازندش عوض شده هم این نسخه رو واسه فیلمش ساختن واسه همین فکر نکنم در حد قبلی باشه

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه مشکلی پیش اومده
داشتم ویچر2 رو بازی میکردم رسید به جایی که باید دیسک 2 رو بذارم .
دیسک 2 رو گذاشتم بعد دوباره پیغام داد که دیسک 2 رو بذارید ! هرچی صبر کردم اتفاقی نیوفتاد گفتم دیسک خرابه ... رفتم یه دیسک 2 خریدم نشد بازم همون وضع .
حتی بصورت برعکسم عمل کردم یعنی اول دیسک2 رو گذاشتم که بگه دیسک 1 رو اینسرت کنید وقتی هم اینکارو کردم بازم هیچی نشد . ( بازیمم نصب نیست چون برنر نیست )
چیکار کنم ؟ مشکل از کجائه ؟
ویرایش : فکر کنم مشکل از لنز درایومه ... دیگه دیسک یک و دو رو هم اجرا نمیکنه...

آخرین ویرایش:

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
دوستان یه مشکلی پیش اومده
داشتم ویچر2 رو بازی میکردم رسید به جایی که باید دیسک 2 رو بذارم .
دیسک 2 رو گذاشتم بعد دوباره پیغام داد که دیسک 2 رو بذارید ! هرچی صبر کردم اتفاقی نیوفتاد گفتم دیسک خرابه ... رفتم یه دیسک 2 خریدم نشد بازم همون وضع .
حتی بصورت برعکسم عمل کردم یعنی اول دیسک2 رو گذاشتم که بگه دیسک 1 رو اینسرت کنید وقتی هم اینکارو کردم بازم هیچی نشد . ( بازیمم نصب نیست چون برنر نیست )
چیکار کنم ؟ مشکل از کجائه ؟
ویرایش : فکر کنم مشکل از لنز درایومه ... دیگه دیسک یک و دو رو هم اجرا نمیکنه...

احتمال داره که مشکل از مدیا ID دیسک شما باشه . بازی ویچر دو سری ریلیز شد . سری اول فقط ریجنش فقط پال بوده و سری دوم ریجن PAL/NTSC J بوده.

این دو تا هرکدوم مدیا ID مخصوص خودشون رو دارند . بخاطر همین شما نمیتونی مثلا از دیسک اول نسخه پال استفاده کنی و در ادامه از دیسک دوم نسخه پال و جی .

شاید هم دیسک شما یکی نسخه پال و اون یکی نسخه پال و جی باشه.

البته اینها فقط حدس و گمان هست. شما با نرم افزار ABGX دیسک ها رو چک کن ببین یکی هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر