بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
Skyrim و Dishonored چرا XGD3 هستن پس؟
اونا که خوبه! ریمن نسخه PC کمتر از 3 گیگ بود ولی ایکس باکس XGD3!
Ridgeracer نسخه پی سی 1.5 گیگ بود نسخه ایکس باکس XGD3!
نه ربطی به حجم نداره ربط داره به این که ناشر در لحظه نشر بازی مزاجش چه طوری باشه!:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اونا که خوبه! ریمن نسخه PC کمتر از 3 گیگ بود ولی ایکس باکس XGD3!
Ridgeracer نسخه پی سی 1.5 گیگ بود نسخه ایکس باکس XGD3!
نه ربطی به حجم نداره ربط داره به این که ناشر در لحظه نشر بازی مزاجش چه طوری باشه!:d

خواستم حرف دوستمونو تکذیب کنم :D
Ridge Racer که رو 360 هم حجمش پایین بود.1.9 گیگ :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,907
دوستان :D من که توضیح داد قشنگ اون فایلی که روی هارد شما نصب میشه با اونی که سازنده روی دیسک استفاده میکنه یکی نیست. اگه اینجوری بود یه بازی که روی dvd حجمش 8 گیگ بود وقتی نصب میشد هم 8 گیگ جا می گرفت و همه بازی ها مثل هم میشدن. ولی مثلا همون اسکایریم یا دیس آنرد به علت اینکه سازندش فایل های بازی رو فشرده میکنه نصب نهاییش روی هارد فضای کمتری میگیره.

یه مثال بزنم همین Painkiller اخری که اومد xgd2 هم هست نصب می کنید 2 گیگ بیشتر جا نمی گیره روی هارد ولی خودش حدود 6 گیگ حجم داره روی دیسک. به ناشر هیچ ربطی نداره اونجا واسشون مهم نیست که xgd3 باشه یا 2 چون قیمتش مثل اینجا کپی بازار نیست که فرق بکنه. مایکروسافت این 1 گیگ رو فقط واسه این اضافه کرد که خیلی بازی ها به خاطر همین مقدار حجم بی جهت 2 دیسک میشدن

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,202
نام
سامان
دوستان :D من که توضیح داد قشنگ اون فایلی که روی هارد شما نصب میشه با اونی که سازنده روی دیسک استفاده میکنه یکی نیست. اگه اینجوری بود یه بازی که روی dvd حجمش 8 گیگ بود وقتی نصب میشد هم 8 گیگ جا می گرفت و همه بازی ها مثل هم میشدن. ولی مثلا همون اسکایریم یا دیس آنرد به علت اینکه سازندش فایل های بازی رو فشرده میکنه نصب نهاییش روی هارد فضای کمتری میگیره.

یه مثال بزنم همین Painkiller اخری که اومد xgd2 هم هست نصب می کنید 2 گیگ بیشتر جا نمی گیره روی هارد ولی خودش حدود 6 گیگ حجم داره روی دیسک. به ناشر هیچ ربطی نداره اونجا واسشون مهم نیست که xgd3 باشه یا 2 چون قیمتش مثل اینجا کپی بازار نیست که فرق بکنه. مایکروسافت این 1 گیگ رو فقط واسه این اضافه کرد که خیلی بازی ها به خاطر همین مقدار حجم بی جهت 2 دیسک میشدن

اینو وقتی میشه قبول کرد که بازیای ۹۷٪ ناقص میبودن XGD3 هم برای جلوگیری از کپی شدن بازیا ساخته شد ..!!

۱ گیگ ؟؟؟؟!!! کلن ۱۸۰ مگ اضافه تر داره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,907
اینو وقتی میشه قبول کرد که بازیای ۹۷٪ ناقص میبودن XGD3 هم برای جلوگیری از کپی شدن بازیا ساخته شد ..!!

۱ گیگ ؟؟؟؟!!! کلن ۱۸۰ مگ اضافه تر داره !!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

میشه بگی چه ربطی داره اصلا 97 به 100 ؟ خیر اصلا xgd3 برای جلوگیری از کپی شدن بازی ساخته نشد. این اولش دوم اینکه 1 گیگ اضافه میکنه میتونی خبرهای قدیمیش رو هم بگردی پیدا کنی بخونی که اصلا این مایکروسافت این کارو واسه همین کرد نه واسه 180 مگ! اپدیت LT3 خیلی قبل اینکه دیسک های جدید بیاد اومده بود.

اصلا بازی های 97 درصد ناقص نیستن فقط وقتی نصب میشن روی هارد وسط بازی میندازه بیرون یا کلا از رو دیسک نمیخونه و یه سری بازی ها هم کلا نسخه 97ش کار نمی کنه. تنها فرق نسخه 100 با 97 نصب شدن کامل رو هارد و امنیتش روی لایوه.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
میشه بگی چه ربطی داره اصلا 97 به 100 ؟ خیر اصلا xgd3 برای جلوگیری از کپی شدن بازی ساخته نشد. این اولش دوم اینکه 1 گیگ اضافه میکنه میتونی خبرهای قدیمیش رو هم بگردی پیدا کنی بخونی که اصلا این مایکروسافت این کارو واسه همین کرد نه واسه 180 مگ! اپدیت LT3 خیلی قبل اینکه دیسک های جدید بیاد اومده بود.

اصلا بازی های 97 درصد ناقص نیستن فقط وقتی نصب میشن روی هارد وسط بازی میندازه بیرون یا کلا از رو دیسک نمیخونه و یه سری بازی ها هم کلا نسخه 97ش کار نمی کنه. تنها فرق نسخه 100 با 97 نصب شدن کامل رو هارد و امنیتش روی لایوه.
شما درست میگی XGD3 قبل از آپدیت LT3 اومد نمونش G.O.F3 , A.C.Revelation, Batman.A.C و اینکه XGD3 بودن یه بازی هم مربوط به حجم میشه و هم شرکت سازنده ولی یادمه یه تاپیک تو فروم ها هست که توش قفل XGD3 عنوان شده بود و مثلا مایکروسافت خواسته با این کار هم یه به سازنده ها بده هم یه حالی به اونایی که کپی بازی می کنن (از اون نظر:d)

اون حرفتون هم که بولد کردم رو کلا باهاش مخالفم چون اصلا اینطور نیست و امکان نداره اگه شما با روش پخش موزیک بازی 97% رو اجرا کنی وسط بازی بندازه بیرون (به غیر M.O.H جدیده اونم وقتی دوباره میرفتی از ادامش مشکی نداشت)
درود من هر چی بازی دان کردم xgd3 هستش..اینارو میشه همشو 97% رایت کرد؟ 97% ها رو هارد نصب میشن؟

تمام XGD3ها رو میشه 97% رایت کرد و 97% ها روی هارد نصب میشن ولی باید با روش پخش موزیک اجراشون کنی

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
چند روز پیش یک بازی گرفتم سالم بود ، امروز رفتم دوباره بازی کنم میگه دیسک رو بیرون دستگاه بیار ! با یک دستمال مرطوب تمیزش کردم دوباره گذاشتم رفت تو بازی ولی همون اول کار میگه بازی رو دوباره دانلود کن ! یکبار دیگه اینکارو کردم درست شد !
مشکل از دیسک بازیه ؟ توی بازی Lost Planet هم برای اولین بار به این مشکل برخوردم.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
چند روز پیش یک بازی گرفتم سالم بود ، امروز رفتم دوباره بازی کنم میگه دیسک رو بیرون دستگاه بیار ! با یک دستمال مرطوب تمیزش کردم دوباره گذاشتم رفت تو بازی ولی همون اول کار میگه بازی رو دوباره دانلود کن ! یکبار دیگه اینکارو کردم درست شد !
مشکل از دیسک بازیه ؟ توی بازی Lost Planet هم برای اولین بار به این مشکل برخوردم.
با چند تا از بازی های دیگه هم امتحان کن. اگه با اونا هم این مشکل رو داشتی. لنز درایوت ضعیف شده
836513_2lxe53l.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر