بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اگه نقش آفريني بدت مي ياد، بهت پيشنهاد مي كنم اصلا نگيري. چون من هم از نقش آفريني بدم مي يومد بازي رو گرفتم حالم بهم خورد. البته يكم قابل تحمل بود.
مسئله اینجاست که به طرز عجیبی با این مس افکت حال کردم ولی نمیدونم جریان چیه بقیه نقش آفرینی ها بهم نمیسازه

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
مسئله اینجاست که به طرز عجیبی با این مس افکت حال کردم ولی نمیدونم جریان چیه بقیه نقش آفرینی ها بهم نمیسازه

چون اين بيشتر اكشن بود. من هم كمي خوشم اومد ولي ادامه ندادم. كلا از بازي هاي فضايي حالم بهم مي خوره!

---------- نوشته در 03:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:21 PM ارسال شده بود ----------

لیک شد ::

Le Tour de France

1. Reldate: 25/06/12 Filename: s-sltdf12.rxx
  2. Platform: XBOX360 Region: PAL
  3. Genre: Racing
M54Tg.jpg

آخه اين چه بازي كه مي سازنن؟! البته شايد هم خوب باشه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
کسی نمیدونه امروز spec ops توپخونه اوردن یا نه؟

---------- نوشته در 12:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:34 PM ارسال شده بود ----------

هیچکس نیست جواب مارو بده؟از دیروز دو سه بار پرسیدم
داداش پرسیدن نداره که آوردن دیگه معلومه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همه دوستان گلم در بازیسنتر, من سه ماهه از بازی دور بودم لپ کلام.
ولی خبر داشتم چه بازی هایی قرار بود بیاید که, الانم اومده اول توضیحی بدید درباره اخرین بازی ها از witcher2 به اینور,
بعد max 3 هم من از میانگینش نا امید شدم چون بازی باید روی قله باشد و بالای 90 ولی فکر کنم بخاطر نکات داستان بازی بعضی سایت ها کم لطفی کردند .prototype 2 چطور بود؟ واین که خیلی مدت بود تشنه بازی مثل homefront ولی با کیفیت تر بودم ایا specs به نظرتون نکات قوی داستانی داره؟ و نکات بر خلاف call of و battle داره؟ مرسی منو توجیح بکنید ببینم اول تابستونی افتضاحم خودم با چی سرگرم کنم.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,655
بازی P2 یه بازی خیلی سرگرم کننده است و گیم پلی خیلی لذت بخشی داره و خیلی کلا حال میده آچیومنتم خوب میده ولی داستانش فقط ضعیفه ولی درکل بازی خوبیه
بازی SPECS هم بازی متوسطیه و بچه ها از گیم پلیش تعریف کردن و گرافیکشم در حده متوسطه و در کل یه شوتر خوبیه که نمراتشم اومده امروز خیلی خوب بوده ولی انتظار داستان جالبی نداشته باش خودم فردا میخرمش و تو تاپیکش میگم چجوریاست قضییه داستانشم همون تروریستو این بحثاست در کل این بازیارو فقط برای گیم پلی و شوتره خوبش بازی کن چون داستان زیاد مهم نیست تو اینجور شوترای نظامی محض
ویچر 2 ام اگه حوصله بازی RPG داری و انگلیسیتم خوبه و واقعا علاقه داری بخر شک نکن از بهترین بازیای عمرت میشه
ME3 هم همینجوره قضیه اش و یکی از بزرگتریین بازی های امسال بوده تا الان
بنظرم اگه ریسینگ حال میکنی DIRT:showtime بگیر که حرف نداره و گیم پلی و گرافیکش عالیه ghost recon هم یادت نره که یه بازیه TPS تاکتیکال و مخفیانه است که همه جور سبک اکشنو داره و خیلی حال میکنی باهاش
یه نکته ام بگم کلا تو این دو سه ماهه بیخال هر چی گرافیک شو چون بازی با گرافیک اکشن نمیاد تو این 2 3 ماه و فقط با گیم پلی و جذابیتش حال کن
امیدوارم کمکت کرده باشم

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
428
نام
حامد
سلام.کسی بازی brave و lego batman2 رو گرفته بازی کنه؟چه جوریه بازیش؟اگر رایت برنر مکس این بازی ها رو نگیرم میتونم تو هارد نصبش کنم؟چون تو یه سایت نوشته بود قابل ک÷ی در هارد.ممنون میشم جواب بدید چون میخوام برم بخرم.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
سلام.کسی بازی brave و lego batman2 رو گرفته بازی کنه؟چه جوریه بازیش؟اگر رایت برنر مکس این بازی ها رو نگیرم میتونم تو هارد نصبش کنم؟چون تو یه سایت نوشته بود قابل ک÷ی در هارد.ممنون میشم جواب بدید چون میخوام برم بخرم.
لگو بتمن خوبه. اون يكي رو بازي نكردم. اگه مي خواي بريزي رو هارد بايد برنرمكس باشه!

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
میشه یکی بیاد یه توضیح طولانی در باره ی Lego Batman بده.
من از lego زیاد خوشم نمیاد میخوام ببینم این میتونه تجربه خوبی باشه؟؟

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی

حوصله توضیح طولانی ندارم اما اگر می خوای یه بازی لگویی امتحان کنی قطعا هر دو نسخه LEGO Harry Potter بهترین بازی های لگویی هستند.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
حوصله توضیح طولانی ندارم اما اگر می خوای یه بازی لگویی امتحان کنی قطعا هر دو نسخه LEGO Harry Potter بهترین بازی های لگویی هستند.

اتفا قا برعکس
تو این همه لگو که اومده هری پاتر از همه آبکی تره.حوصله آدم سر میره.یکی هم دزدان دریایی
بهترینشون بتمن و ایندیانا جونز هستند

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
اتفا قا برعکس
تو این همه لگو که اومده هری پاتر از همه آبکی تره.حوصله آدم سر میره.یکی هم دزدان دریایی
بهترینشون بتمن و ایندیانا جونز هستند

دقيقا هري پاتر خيلي خسته كننده بود. ولي خدايي همه ي بازيهاي لگو خوبن.
استاروارزش رو كسي بازي كرده؟؟؟

---------- نوشته در 09:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:05 PM ارسال شده بود ----------

شما نقد پرديس رو بخون!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر