بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بچها یه خواهش :جوابمو بدی شرمنهده اگه بد جایی مینویسم
این بازی هایی که میگم کدوماشون و ال تی 2 اجرا میشن
مورتال کومبت جدیده که تازه اومده
دیرت 3 جدیده
سول کالیبر5
متال گیر اچ دی
راستی از میشه فهمید بازی چه نوع ال تی میخواد
بازم ممنون
مورتل کمبات رو ال تی 2 اجرا میشه
سول کالیبر 5 و متال گیر با پچ ال تی 2 اجرا میشه(البته تمام فروشگاه هایی که من میشناسم با پچ ال تی 3 بازی رو میفروشن)
در مورد سوال آخر بازی ال تی نمیخواد بلکه کنسول ال تی میخواد چون بازی های xgd3 هم میتونن با ال تی 2 رایت بشن و هم با ال تی 3

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
مورتل کمبات رو ال تی 2 اجرا میشه
سول کالیبر 5 و متال گیر با پچ ال تی 2 اجرا میشه(البته تمام فروشگاه هایی که من میشناسم با پچ ال تی 3 بازی رو میفروشن)
در مورد سوال آخر بازی ال تی نمیخواد بلکه کنسول ال تی میخواد چون بازی های xgd3 هم میتونن با ال تی 2 رایت بشن و هم با ال تی 3

ممنون
فقط دیرت رو جا انداختی
میدونم بازی ال تی نمیخواد و دستگاه میخواد ولی اینقدر با عجله نوشتم حواسم پرت شد منظورم این بود که سایتی جایی هست بشه فهمید که بازی مثلا با پچ رو ال تی2 اجرا میشه یا نه؟؟؟

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
ممنون
فقط دیرت رو جا انداختی
میدونم بازی ال تی نمیخواد و دستگاه میخواد ولی اینقدر با عجله نوشتم حواسم پرت شد منظورم این بود که سایتی جایی هست بشه فهمید که بازی مثلا با پچ رو ال تی2 اجرا میشه یا نه؟؟؟
ABGX.net

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
بچها یه خواهش :جوابمو بدی شرمنهده اگه بد جایی مینویسم
این بازی هایی که میگم کدوماشون و ال تی 2 اجرا میشن
مورتال کومبت جدیده که تازه اومده
دیرت 3 جدیده
سول کالیبر5
متال گیر اچ دی
راستی از میشه فهمید بازی چه نوع ال تی میخواد
بازم ممنون

همه اجرا میشن به شرطی که پچ شده باشن. البته مورتال کامبت نیز به پچ نداره. این بازی های توی بازار اجرا نمیشن. از حجم دیسک میشه فهمید. زیرشو نیگاه کن اگر تا خرخره پر بود (7.96GB) یعنی XGD3 هست و روی LT2 اجرا نمیشه. در ضمن یه کم روی جمله بندیت کار کن!

---------- نوشته در 05:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:49 PM ارسال شده بود ----------

اول از بازی ایمیج گرفتم با برنامه اشامپو چون نروم با فرمت ایزو نمی گرفت بعد مراحل رو رو برنامه xbc انجام دادم البته برنامه درسترو باهاش پچ کردم پایین برنامهOperation Completed داد بعد همون ایمیجو با نرو زدم اول نزد گفت حجمش دی وی دی بالاست udf رایت کنی زدم نگرفت بعد با فرمت nero disc span udf زدم گرفت بعدشم که گذاشتم پیام داد dvd اورجینالو بذار :(
مطمئنی اشتباهی نکردی؟ وقتی می خواستی پچش کنی گزینه Inject رو زدی؟ ترجیحا با نرو ایمیج بگیر من که گفتم چه جوری فرمتشو عوص کنی. اگرم نشد با ImgBurn امتحان کن من با این دو تا تست کردم. بازی ای که رایت کردی رو بذار تو کامپیوتر XBC رو باز کن یه بار Get Region رو بزن ببین اون زیر تو قسمت Information چی می نویسه.
یه مشکلی داره کارت چون من که با نرو رایت می کنم اصلا نمیگه حجمش زیاده.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یکی تحقیق کنه بازی Dirt 3 Complete EditioN
XGD2 هست یا XGD3؟
بالاخره XGD3 هست یا XGD2?
بعضی سایتا نوشتن اینه بعضی ها نوشتن اونه
برام مهمه
یکی بگه دیگه

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
یکی تحقیق کنه بازی Dirt 3 Complete EditioN
XGD2 هست یا XGD3؟
بالاخره XGD3 هست یا XGD2?
بعضی سایتا نوشتن اینه بعضی ها نوشتن اونه
برام مهمه
یکی بگه دیگه

من بازیشو دارم رو lt2 میتونی بازیش کنی.

آخرین ویرایش:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلامWarhammer 40,000: Space MarineRage Cabela Survival Shadow Of Katamiقشنكن؟؟؟Rage كهسه دي وي ديه ارزش داره؟؟؟

فقط warhammer قشنگه و الا دوای دیگه جفتشون حال بهم زن هست البته اگر گرافیک به تنهایی برات مهمه RAGE گرافیک خوبی داره ولی نه داستان نه گیمپلی نه نو آوری هیچ فقط گرافیک

mohseni-kabir

کاربر سایت
Aug 15, 2011
412
نام
علیرضا
سلامWarhammer 40,000: Space MarineRage Cabela Survival Shadow Of Katamiقشنكن؟؟؟Rage كهسه دي وي ديه ارزش داره؟؟؟
نبود؟!؟!؟

---------- نوشته در 03:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

فقط warhammer قشنگه و الا دوای دیگه جفتشون حال بهم زن هست البته اگر گرافیک به تنهایی برات مهمه RAGE گرافیک خوبی داره ولی نه داستان نه گیمپلی نه نو آوری هیچ فقط گرافیک

پس ارزش نداره Rage

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
و بلاخره بازی های عالی بهار لیک شدن
Resident evil operation racoon city
ninja gaiden 3 البته نسخه ntsc
armored core V
و یک بازی جالی کینکت