بازیهای قدیمی ( Pc )

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
10،12 سال پیش با این بازی خیلی حال میکردم.سبک بازی اکشن ادونچر بود.و قهرمان بازی با سلاح مخصوصش دشمناشو لت و پار میکرد. ادونچر بازی بی نظیر بود.
سلاح مخصوص shockman باد شکمش بود.که با خوردن تخم مرغ گندیده،کنسرو لوبیاو... لولش پر میشد.

The_Shockman_Show_front.jpg

انواع و اقسام باد شکم از نوع قویش گرفته که با خوردن تخم مرغ گندیده و کنسرو لوبیا بوجود میومد تا نوع ضعیفش با خوردن پیاز.تازه با خوردن ماهی میتونستید باد معده دود زا تولید کنید:d البته باد معده تنها سلاح ویژه shockman نبود و اون میتونست با خوردن نوشیدنی های مخصوص عارق های خانمان براندازی هم بزنه! البته اون میتونست از سلاح های دیگه ای هم استفاده کنه!

level4.gif

قهرمان بازی تنها نبود و میتونست از رفیقش که توپ زرد رنگش بود در حل معماها کمک بگیره!
کل بازی رو 8 مرحله تشکیل میداد که خیلی متنوع بود و همان طور که قبل هم گفتم ادونچر بازی فوق العاده بود و ترکیبش با اکشن جالب بازی ادم رو به شدت جذب میکرد.

level5.gif

این بازی یکی از بهترین بازی های عمرم هست.حالا نمیدونم بخاطر اینه که تو دوران بچگیم بازیش میکردم یا خود بازی لیاقتشو داشت. ولی کلی بگم به تمام pc بازها توصیه میکنم واسه تفریح هم که شده بازیش کنن.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
Shang Tsung عزیز >:d<
این وارد صفحه نمیشه ؟ میشه بگی علتش چیه ؟
مرسی بابت لینک
دوست عزیز لینک هاشو چک کردم مشکلی نداشت، اما اگه برای شما باز نمیشه بگید تا بوسیله لیچر براتون مستقیم کنم.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
باز نمیکنه صفحه رو برای من ؟!:(
نمیدونم علت چیه ؟:-/
سلام دوست عزیز بفرمایید اینم لینک مستقیم فقط باید تا قبل از 12 ساعت دانلودش کنید وگرنه از روی سرور لیچر پاک میشه!

Part 1
Part 2
Part 3

حالا اگه احیانا لینک ها پاک شده بود خودت همون لینک های رپیدشیر رو از طریق این سایت مستقیم کن.

• Like
Reactions: che-jaleb

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
10،12 سال پیش با این بازی خیلی حال میکردم.سبک بازی اکشن ادونچر بود.و قهرمان بازی با سلاح مخصوصش دشمناشو لت و پار میکرد. ادونچر بازی بی نظیر بود.
سلاح مخصوص shockman باد شکمش بود.که با خوردن تخم مرغ گندیده،کنسرو لوبیاو... لولش پر میشد.

انواع و اقسام باد شکم از نوع قویش گرفته که با خوردن تخم مرغ گندیده و کنسرو لوبیا بوجود میومد تا نوع ضعیفش با خوردن پیاز.تازه با خوردن ماهی میتونستید باد معده دود زا تولید کنید:d البته باد معده تنها سلاح ویژه shockman نبود و اون میتونست با خوردن نوشیدنی های مخصوص عارق های خانمان براندازی هم بزنه! البته اون میتونست از سلاح های دیگه ای هم استفاده کنه!

level4.gif

قهرمان بازی تنها نبود و میتونست از رفیقش که توپ زرد رنگش بود در حل معماها کمک بگیره!
کل بازی رو 8 مرحله تشکیل میداد که خیلی متنوع بود و همان طور که قبل هم گفتم ادونچر بازی فوق العاده بود و ترکیبش با اکشن جالب بازی ادم رو به شدت جذب میکرد.

level5.gif

این بازی یکی از بهترین بازی های عمرم هست.حالا نمیدونم بخاطر اینه که تو دوران بچگیم بازیش میکردم یا خود بازی لیاقتشو داشت. ولی کلی بگم به تمام pc بازها توصیه میکنم واسه تفریح هم که شده بازیش کنن.

• Like
Reactions: che-jaleb

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان پج Grim Fandango برای Win 7 هست؟ :((
سلام داداش
اول من پیشنهاد میکنم از Compatabillity ویندوزت استفاده کن. به این صورت که روی .exe بازی کلیک راست میکنی و تو پنجره Properties روی Xp mode یا ویندوزهای پایینتر میزاری. چند نفری با این کار جواب گرفتن.

3 راه دیگه پیدا کردم، به ترتیب امتحان کن (لینک صفحه انگیسی میدم)(دانلود نباید بدیم دیگه :d)
http://www.grim-fandango.com/comments.php?type=news&id=19
http://www.gaminglives.com/forums/showthread.php/710-How-To-Run-Grim-Fandango-In-Windows-7
http://quick.mixnmojo.com/software#grimsetup

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
بازی سایلنت هیل در سال 1999 توسط کونامی که من باهاش زندگی کردم و میکنم. فوق العاده بود. اصلا بازی نبود شاهکار بود. وقتی بهش فکر میکنم اشک تو چشام جمع میشه. هرکی بازی نکرده الان بگیره بازی کنه که از دستش میده. فقط روی PS 1 هستش که البته من با مبدل روی کامپیوتر اجراش می کنم. ost هاشو که نگو که عزیز دلم Akira Yamaoka ساختشون که فوق العاده است.

minoosh

کاربر سایت
May 30, 2011
5
سلام دوست عزیز بفرمایید اینم لینک مستقیم فقط باید تا قبل از 12 ساعت دانلودش کنید وگرنه از روی سرور لیچر پاک میشه!

Part 1
Part 2
Part 3

حالا اگه احیانا لینک ها پاک شده بود خودت همون لینک های رپیدشیر رو از طریق این سایت مستقیم کن.
من برنگشتم که ازتون تشکر کنم ....
مرسی عزیز ... به من خیلی حال دادی ...>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<:-*:-*:-*:-*:-*:-*

• Like
Reactions: ehsanservat

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
دوستان من دنبال یه بازی تقریبا قدیمی به اسم "the movies" میگردم
لطفا لینک مستقیمش رو بذارید.
گشتم نبود نگرد نیست :d چند هفته ای دنبالش گشتم ولی آخرش مجبور شدم بخرمش.
دلت خوشه؟ لینک مستقیم کجا بود. اگر اکانت warez داری، خودت برو هر لینکی که میخوای رو بگیر. 3تاش رو برات پ.خ میکنم

راستی اگر میخوای S&E ـش رو هم بگیری، همین الان بگیر که بعدا توی حالت داستانی به مشکل برنخوری. چون یهو میبینی کلی جلو رفتی ولی سیوهات با این dlc کار نمیکنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
من تو این بازی قدیمی ها با chosen و نسخه ی قبلیش خیلی حال می کردم . البته تعداد خیلی زیاده ولی این دو تا خیلی تو ذهنم مونده
راستی دوستانی که به سری duke علاقه دارند بدونند که remake شده !
برید تو گوگل اینو سرچ کنید
Eduke32

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر