بازیهای جدید wii را از کجا تهیه کنم؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نه بابا فرمان رایانه دو سه تا بیشتر نیاورده. تازه اونم مغازه ی درست و حسابیی نیست. یه چیز ریقونه توی یکی از این برجهای فرمانیه هست و چیز میزاشم فکر نمی کنم زیاد قابل اعتماد باشه. یعنی فکر نمیکنم سالم و نو باشه.

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
سلام من دارم از adsl 128 datak استفاده ميکنم که نامهدود و ماهي 20 تومن درباره بازيهای Wii هم بگم من ازcom. و MegaGame ميگيرم چون به خونمون نزديك شمارشونم آخر پست ميذارم

MegaGame:22715705
WestGame:66953138
.com:22709831

به به به. اقا هوشی هم که همین طرفای ماس. ببینم خونتون کجاس؟ منم از دات کام میگیرم چون نزدیکه بخونمونه. اون پشت موییه هم دیگه منو میشناسه. هردفعه میرم میگه هیچی جدید نیومده:cheesygri. ما که خونمون توی آصفه. مال شما کجاس؟
راستی در مورد داتک هم یه سوالاتی داشتم. اینکه سرعت دانلودش چقدره و اینکه چرا ماهی 20 تومان هست؟
آخه توی تبلیغاتش، همه جا نوشته 16 تومان.

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
من تو مجتمع صبهان هستم داتک اين نو adsl رو به جايی نميده غيره اينکه مجتمع باشه و درخواست کنن برا ما درخواست کردن واسه همين اومدن اينجا يه adsl 128 cable ميدن يعنی هيچ ربطی به تلفن و يا مدم نداره ولی يه بدی دره اونم اينه که به نميتونم live وصل شم:((

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ای بابا شانس ما رو ببین ها...حالا ببینم اگه بخوام اینترنت معمولیشو بگیم، مثلاً همون 128 نمیدونی توی یه ماه چقدر میشه دانلود کرد؟

hp_i3

کاربر سایت
Jan 10, 2007
442
نام
پرهام
عنوان هایه که دیدم داشتن تا یک ماه پیش همه شان بودند
بازی ها فقط مالزی هست با بازی هایه چین که الان زیاده فرق داره
بازی ها همه ربانشون eng هست که الان من red steel رو ندیدم که eng باشه چینش
دروسته خیلی کارشون عالی نیست ولی مالزی که از رایتی و چینی

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
Red Steel اصلاً انگلیسی نداره! یعنی حتی خود مالزی هم زبون ژاپنی شو منتشر میکنه. چون من مالزی شو دارم، زبونش ژاپنیه ولی صحبتها انگلیسی هست. فقط منوی بازی با زیر نویسها ژاپنی هست. البته چیز خاصی هم نداره. اصل کار خود بازیه که برای آموزش دادن یا یارو به انگلیسی میگه یا اینکه عکس ویموت روی صفحه میاد و نشون میده که چیکار باید بکنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر