بازیهای تخفیفی استور

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
دوستان خوب بازیسنتر بعضی مواقع استور تخفیفات خوبی میده که ما میتونیم توی این تاپیک در موردش صحبت کنیم خوب من با شروع این بحث کالاف گاست رو که تخفیف خوبی خورده معرفی میکنم و تا ۲۸ آوریل از ۶۰ دلار به ۱۹ دلار تخفیف خورده راستی یه دی ال سی رایگان هم همراشه

آخرین ویرایش:

Omid mosby

کاربر سایت
Jul 28, 2014
25
نام
Omid Mikami
دوستان خوب بازیسنتر بعضی مواقع استور تخفیفات خوبی میده که ما میتونیم توی این تاپیک در موردش صحبت کنیم خوب من با شروع این بحث کالاف گاست رو که تخفیف خوبی خورده معرفی میکنم و تا ۲۸ آوریل از ۶۰ دلار به ۱۹ دلار تخفیف خورده

ادریس جان شما کال گوست رو خریدی هنوزم تو سروراش کسی پیدا میشه بازی کرد؟ چون اکثر بازی های قدیمی سروراشون خلوت شده

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
امید جان امشب میرم سر میزنم ببینم چطوره بهت میگم باشه آقا امید

امید دیشب رفتم قسمت آنلاین بازی گاست کلی بگی سه قسمت داشت مولتی اصلی دو قسمت هم اسکواد و اکستنشن اگه اشتباه نگفته باشم مولتی اصلیش که تو یه دقیقه میرفتی داخل بازی ولی دو قسمت دیگه زیاد شلوغ نبود البته اون قسمتها چون دی ال سی واسش اومده و مپ جدید داشت شاید اونجا شلوغ باشه ولی ر کل معلی فقط یه دقیقه بود برعکس لست که تا ۵ دقیقه میره ولی گرافیک قسمت داستانیش خیلی بالاست از این جدیده که اومده بالاتره و تکسچراش فوق العاده پر جزیاته ومولتیشم بد نبود اگه بازی رو بگیری و با یکی دیگه شیر کنی خیلی ازون میافته البته امید جان هیچی آنلاین لست نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر