بازیهای اسطوره ایه من

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
لیست خوبی بود فقط شاید من یکی تنها کسی باشم که از بایوشاک بیشتر از اینفینات لذت برد. شاید به خاطر اون حس قدیمی و فضای مرده و غم گرفته رپچر بود که تو کلمبیا برای من حس نشد. با این حال جا داشت که بایوشاک هم تو لیست بذاری.
در مورد Half life 2 این بازی یک فضای عجیبی هم داره . طراحی محیط ها و فضا سازی هاش قشنگ یک محیط آخرالزمانی رو به تصویر میکشه که به لطف صداگذاری تشدید هم میشه.

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
به نظرم نسخه اول بایوشاک از نظر انتقال پیام‌های مختلف واقعا توی بازی‌ها حرف اول رو میزنه.. تک تک شخصیت‌ها بک گراندی جالب دارن که گل سر سبدشون Andrew Ryan بود..
(در کل لیست خیلی خوبی هست:d)

آخرین ویرایش:

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
پر تاثیر ترین بازی روی من MGS3 بود که واقعا احساسی بود و خیلی حال کردم باهاش و به نظر من بهتر از این بازی توی کل تاریخ وجود نداره!
AC 2 هم خیلی دوست داشتم و واقعا عمق داستانش روحمو جلا داد:d
Betyonetta هم یکی دیگه از بازی هایی بود که واسه من اسطوره شد و واقعا حیف شد که نسخه دومش برای ps4 و pc نیومد
یه بازی نوپا هم که به تازگی اومده به نام Ori and The Blind Forest واسه من اسطوره شد، این بازی با وجود ساده بودن و داشتن گرافیک دو بعدی داستان و موسیقی پردازی قوی داشت و من واقعا باهاش حال کردم

Pestilence

کاربر سایت
Feb 1, 2014
5
سلام دوست عزيز، ميدونم كه اين بازيها رو طبق سليقه خودتون انتخاب كردين اما تعجب ميكنم چرا red dead redemption رو توى بازيهاتون نديدم!

محمدرضا79

کاربر سایت
Jul 20, 2012
24
نام
محمدرضا آ
دمت گرم،تقریبا مثل هم فکر میکنیم با این تفاوت که من نه تا total warتو لیستمه:d
ولی در مورد اینفاینیت شکی نیست،تا چند ساعت بعد از اتمام بازی تو شوک بودم

amir hiden

کاربر سایت
May 28, 2015
11
بلوشوک رو من خیلی تاثیر گذاشت.با این که تازه تمومش کردم ولی این بازی فوق العاده است.ویچر که دیگه اصلا جای بحث نداره یه بازیه که باعث میشه آدم حیفش بیاد کنسول رو خاموش کنه.ویچر هم جای خوبی داشت.جای سری اساسین به نظر من خال هست.ولی the line واقعا حق حضور تو این لیست رو داره.من بار ها سر این بازی به شخصیت ها فوحش دادم و براشون دلسوزی کردم.لیست جالبی بود.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بلوشوک رو من خیلی تاثیر گذاشت.با این که تازه تمومش کردم ولی این بازی فوق العاده است.ویچر که دیگه اصلا جای بحث نداره یه بازیه که باعث میشه آدم حیفش بیاد کنسول رو خاموش کنه.ویچر هم جای خوبی داشت.جای سری اساسین به نظر من خال هست.ولی the line واقعا حق حضور تو این لیست رو داره.من بار ها سر این بازی به شخصیت ها فوحش دادم و براشون دلسوزی کردم.لیست جالبی بود.
یکی از بدترین بازیهای عمرم سری Assassin's Creed هست :D

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
خیلی لیست باحالی بود !!! کلی خاطره واسم زنده شد مخصوووصا وقتی سفر به سیبری رو اول لیست دیدم ! یاد معماهاش و صحنه هاش میفت حس خوبی داره !

لیست منم تقریبا شبیه به خودته ! با اجازه !

1- BioShock Infinite
2-
Max Payne 2
3-
Syberia
4- Call of duty 6- modern warfare 2
5- call of duty 5 - world at war
6 - Splinter Cell -
conviction
7 - Prototype 1
8 - Metro

سری AC سری قشنگیه خیلی هم طرفدار داره . اما من هیوقت ازشون اونجوری که باید خوشم نیومده ! ;)

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,892
نام
U-N-3-S
لیست رو جدی نگیرید :D اما این ها زندگی من هستند !!!

10. Call of Duty : BlackOps2 : درسته بخش بسیار چرت سینگلش رو مخ بود اما با مولتیش 10000 تا خاطره دارم .
9. Grand Thief Auto V :دیگه نیازی به توضیح نیست .
8. Grand Thief Auto Sand Andreas : به نظرم از V هم بهتر بود . خیلی خاطره باهاش دارم .
7. Call of Duty : Mw2 : داستان عالی . گرافیک خوب گیم پلی فوفالعاده ....
6. Uncharted 3 : متاسفانه موفق به بازی نسخه های قبل نشدم اما از بهترین تجربه هام تو Ps3 بود
5.MaFia 2 : خیلی خوب بود یادش گرامی !!! :D
4.Assassin's Creed II : عالی عالی عالی
3. The Last Of Us : شاهکار ناتی داگ
2. Red Dead Redemption : درود بر خدای بازیسازی راک استار کبیر .....
2. God Of War Series : دلم نیومد اینو نزارم ...
1.Crash Bandicoot : خاطراتی که با کراش دارم با بابا ننم ندارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر