بازگشت قدرتمند | نقدی بر Crysis 3

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
این دیگه از اون حرفاست هااا !!!
شما نسخه ی Xbox را نقد کردی بعد چون دیدی نمره ای که به بازی دادی با متای PS3 بازی ( به علت کم بودن تعداد نقدها ) نزدیکه اومدی متای PS3 را گذاشتی !!!
در صورتی که تعداد نقدهای ثبت شده در متا برای نسخه ی 360 Xbox بیشتره !!
اتفاقاً من به جای شما بودم یا متای پلتفرمی که نقد کردم را میگذاشتم یا لااقل نگاه میکردم ببینم کدوم پلتفرم تعداد نقدهای بیشتری براش ثبت شده !!

خوب الان این لایک که زیر پستم زدی یعنی ایرادی که به نقدت وارد کردمو تایید کردی !؟ اگه آره پس چرا پست اولو اصلاح نکردی !؟ اگه نه پس چرا لایک زدی !؟ :D
خوشبختانه کاربرای سایت بازیسنتر معلومات خوبی دارند و خوب میدانند متا و نقدها و امتیازات crysis 3 توسط سایتهای مختلف چی بوده و همچنین متوجه میشن که چرا شما رفتی متای نسخه PS3 را که فقط 10 نقد براش ثبت شده را گذاشتی ...
راستی یه سوال دیگه : این عکسهایی که در نقدت استفاده کردی مال نسخه ی ایکس باکسه دیگه نه !؟ چون گفتی نسخه ی ایکس باکس را نقد کردم ولی ظاهراً از عکسهای نسخه ی PC استفاده کردی !!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
خوب الان این لایک که زیر پستم زدی یعنی ایرادی که به نقدت وارد کردمو تایید کردی !؟ اگه آره پس چرا پست اولو اصلاح نکردی !؟ اگه نه پس چرا لایک زدی !؟ :D
خوشبختانه کاربرای سایت بازیسنتر معلومات خوبی دارند و خوب میدانند متا و نقدها و امتیازات crysis 3 توسط سایتهای مختلف چی بوده و همچنین متوجه میشن که چرا شما رفتی متای نسخه PS3 را که فقط 10 نقد براش ثبت شده را گذاشتی ...
راستی یه سوال دیگه : این عکسهایی که در نقدت استفاده کردی مال نسخه ی ایکس باکسه دیگه نه !؟ چون گفتی نسخه ی ایکس باکس را نقد کردم ولی ظاهراً از عکسهای نسخه ی PC استفاده کردی !!

:d چیزایی میگی ادم نمیدونه چی بگه :d اولا که من اصلا به عداد نقدهایی که برای متا ها اومده بود دقت نکردم . دوم اینکه عکس X360باشه یا عکس PC چه تفاوتی داره !؟ این بازی رو X360 هم یه سروگردن بالاتر از HALO 4 هست ! اون عکسها هم فقط برای نشون دادن تکنیکهای به کار رفته تو موتوره بازیه و ربطی به سیستم نداره ! چون تو هر 3 پلتفرم به خوبی اجرا شده . عکس رو هم به زودی عوض میکنم و متای X360 رو برای رضای دل شما میذارم :d

ولی عرف اینه که متایی که میانگین نمرات بالاتری داره رو به عنوان متای برتر ببینیم . و البته تفات زیادی هم بین نمره متای 79 تا 82 نیست !

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
نقدت رو دوست داشتم حسین جان و چیزای زیادی ازش یاد گرفتم ولی به نظر من داستان بازی اصلا در حد نمره 8 نبود و در بقیه موارد هم کمی زیاده روی کرده بودی ( به جز گرافیک بازی ) .
بازم ممنون بابت نقدت و عذر خواهی به خاطر انتقاد برای بهبود کارای بعدیت

ممنون

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نقدت رو دوست داشتم حسین جان و چیزای زیادی ازش یاد گرفتم ولی به نظر من داستان بازی اصلا در حد نمره 8 نبود و در بقیه موارد هم کمی زیاده روی کرده بودی ( به جز گرافیک بازی ) .
بازم ممنون بابت نقدت و عذر خواهی به خاطر انتقاد برای بهبود کارای بعدیت

ممنون

کاملا درست میگی .اخر داستان خیلی بد تموم شد و بهنظرم افتضاحی بیش نبود . خیلی غیر منطقی و عجیب بود ! بالاخره تا ادم بخواد درست بازیها رو نقد کنه ، یه مقداری زمان میبره . کاملا حق باشماست . داستان باید خیلی کمتر امتیاز میگرفت . بازم از انتقاد ممنونم:)

بهتر بود بخش مولتی پلیر بازی crysis 3 رو تجربه می کردی چونکه همه چیز سینگل پلیر نیست!

چنین امکانی برای بنده وجود نداره ونداشت .

این حسین بعضی مواقع از دستش در میره نقدای خوبی مینویسه :D
عالی بود! ممنون

لطف داری . خواهش مکینم McSaturday:)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
:d چیزایی میگی ادم نمیدونه چی بگه :d اولا که من اصلا به عداد نقدهایی که برای متا ها اومده بود دقت نکردم . دوم اینکه عکس X360باشه یا عکس PC چه تفاوتی داره !؟ این بازی رو X360 هم یه سروگردن بالاتر از HALO 4 هست ! اون عکسها هم فقط برای نشون دادن تکنیکهای به کار رفته تو موتوره بازیه و ربطی به سیستم نداره ! چون تو هر 3 پلتفرم به خوبی اجرا شده . عکس رو هم به زودی عوض میکنم و متای X360 رو برای رضای دل شما میذارم :d

ولی عرف اینه که متایی که میانگین نمرات بالاتری داره رو به عنوان متای برتر ببینیم . و البته تفات زیادی هم بین نمره متای 79 تا 82 نیست !

هیلو رو دیگه از کجا پاشو کشیدی به این تاپیک !!!!؟ من دارم ایرادهای نقدت رو میگیرم که چرا واسه نقدی که برای نسخه ی xbox منتشر کردی اومدی برای فریب اذهان عمومی از متای PS3 و عکس های PC استفاده کردی !!!؟ اونوقت اومدی جواب میدی این بازی از هیلو بهتره !!!!!!!!!!!!!!؟
این قسمتی که قرمز کردم شوخی کردی یا واقعاً مارو سرکار گذاشتی !!!؟ این عرف رو کی تعیین کرده !؟ میشه چندتا مثال دیگه هم توی نقدهای معتبر بزنی که به چنین عرفی استناد شده باشه !!!!!!!!
در ضمن حالا که حرفی از هیلو زدی و اینجور که معلومه خیلی هم به متا اهمیت میدی باید خدمتت عرض کنم متای 87 از هیلو4 یک بازی خیلی خوب ؛ و متای 78 از کرایسیس3 یک عنوان نسبتاً خوب را معرفی میکنه ... اگه هم بخوای به کل سری این دو عنوان رجوع کنی که اصلاً خنده داره عنوانی مثل کرایسیس را با شاهکاری مثل هیلو بخوای مقایسه کنی ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
هیلو رو دیگه از کجا پاشو کشیدی به این تاپیک !!!!؟ من دارم ایرادهای نقدت رو میگیرم که چرا واسه نقدی که برای نسخه ی xbox منتشر کردی اومدی برای فریب اذهان عمومی از متای PS3 و عکس های PC استفاده کردی !!!؟ اونوقت اومدی جواب میدی این بازی از هیلو بهتره !!!!!!!!!!!!!!؟
این قسمتی که قرمز کردم شوخی کردی یا واقعاً مارو سرکار گذاشتی !!!؟ این عرف رو کی تعیین کرده !؟ میشه چندتا مثال دیگه هم توی نقدهای معتبر بزنی که به چنین عرفی استناد شده باشه !!!!!!!!
در ضمن حالا که حرفی از هیلو زدی و اینجور که معلومه خیلی هم به متا اهمیت میدی باید خدمتت عرض کنم متای 87 از هیلو4 یک بازی خیلی خوب ؛ و متای 78 از کرایسیس3 یک عنوان نسبتاً خوب را معرفی میکنه ... اگه هم بخوای به کل سری این دو عنوان رجوع کنی که اصلاً خنده داره عنوانی مثل کرایسیس را با شاهکاری مثل هیلو بخوای مقایسه کنی ...

شما میگی من باید عکس ها خود ش رو بذارم !؟ برای نشون دادن تکنیک به کار رفته در موتور چه لزومی داره من عکسهای کنسول رو بذارم ؟! از کجا بیارم ؟! وقتی همون عکسها برای نسخه pc در دسترس هست ودر نسخه کنسول عینا تکرار میشه ، فکر نکنم لزومی باشه که دقیقا عکسهای تکنیکی هم مختص کنسول باشه !

عرف رو کسی تعیین نکرده . اما برای متا چه لزومی داره که متای پایین قرار بگیره ؟ وقتی امتیاز بیشتر از 3 رقم نیست ، پس اگه متای بالاتر قرار بگیره فرقی نداره . بنده هم اصلا قصد فریب اذهان عمومی رو ندرام . برای همین هم هر 3 متا رو در کنار هم گذاشتم که همه ببینن !

درمورد هیلو 4 هم باید بگم که فقط یه مثال در رابطه با عظمت گرافیکی بازی کرایسیس زدم . همین .

====================================

این نکته رو اضافه کنم که عکسهای تکنیکی موجود اصلا عکسهای pc نیستن . پس خیالت از این بابت راحت باشه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر