بازگشت دانته کلایسک به dmc جدید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
درود
سرانجام خواسته های طرفداران بازی نتیجه داد

Ninja Theorys را همه می شناسند شرکت تولید کنند Devil May Cry خبر های خوبی را برای دوستاران بازی دارد

این استودیو امروز اعلام کرد که در یک پک که در این ماه به بیرون عرضه خواهد کرد استایل های قدیم شخصیت بازی را به باز ی اضافه می کند
لیست تغییرات و و اضافات این پک

Neo Dante و Dark Dante . همچنین دانته کلاسیک
این پک قیمتی معادل 320 پونت ماکروسافت دارد و در تاریخ 30 Januaryدراختیار عموم قرار خواهد گرفت
DmC: Devil May Cryبرای xbox360 و ps3منتشر شده و برای pcدرتاریخ 25.January منتشر می شود

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
آقا این که شبیه همین دانته الانیه فقط مدل موهاش فرق کرده :D

خب نمیتونند که همون رو کپی کنند فردین :D دانته اوریجینال برای انجین خود کاپکام طراحی شده بود و نمیشه همونطوری آوردش به این بازی :D

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:35 PM ارسال شده بود ----------

ما که والا فعلا تو کف خود بازی موندیم دیگه این DLC هم که پولی شد تا ته سوختیم رفت ! نمیشه احیانا هکرهای عزیز این رو هک کنن تا یک فیضی ببریم !
امین جان اصلا نگران PC نباش همه DLC ها روی اون سریعا هک میشن

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
به به . عاشق این کاستومای مختلف تو بازیای Hns هستم بعضیاشون اصلا ارزش دوباره از اول بازی کردن رو هم دارن . اینا هم خوبه , ولی اون دانته ی کلاسیک که گذاشتن جالب نیست , فقط خودشه که کلاگیس گذاشته :D

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نبايد كپكام اينو dlc پولي ميكرد . اين كارش زياد خوب نبود. اين جوري بعضي ها بد فكر مي كنن راجب كپكام .
ولي من با همين دانته جديد حال ميكم و فعلا با اين dlc كاري ندارم.
خدا رو شکر من اصلا درباره ی capcom فکر نمیکنم...!!ارزش فکر کردن نداره..!!این کار یعنی چی..؟؟2 هزار تومن 3 هزار تومن بده یه کاستوم بهت بدن..؟؟این مسخره بازیها چیه بابا قبلا واسه 3 4 تا مپ 400 500 تا پوینت میدادیم حالا واسه یه کاستوم این کارو بکنیم..؟؟حداقل یه 2 تا دونه تو بازی میزاشتن طرف خودش تلاش کنه این کاستوم ها رو بازی کنه...!!!!!طرف رقبت کنه دوباره بازی کنه..!!اونم از بازی که همش توهمی شده انگار طرف اکس زده اومده تو بازی..!!از یه جهت دستش درد نکنه این کارو کرد که من بزور همون 1 بار بازی رو تموم کنم و بزارمش کنار برم وقتم رو بزارم سره هموم DMC HD Collection دمش گرم بیشتر از این وقت منو نگرفت..!!واقعا viva Capcom

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
مسخرشو در آوردن. هر قسمت یه شخصیت جدید یا هی کاراکترا رو کمو زیاد می کنن و از سری های قبل میارن! می تونستن از همون اول با همون شخصیت های ثابت بازی رو پیش ببرن.

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
اين همون احتراميه كه آقاي كاميا ازش حرف ميزد:" نينجا تئوري با بازي مورد علاقه تون با اخترام برخورد كرده!!!!!!!!!!!!!!!!!" لول آقا!!!!!!!!!!! لـــــــــــــــــول!!!!!
احترام پولي؟! اونم انقدر مسخره كه يه كلاگيس سر دانته بزارن يه كلاه هم سر ما!!!! WTF?!!!!!!!!!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدا رو شکر من اصلا درباره ی capcom فکر نمیکنم...!!ارزش فکر کردن نداره..!!این کار یعنی چی..؟؟2 هزار تومن 3 هزار تومن بده یه کاستوم بهت بدن..؟؟این مسخره بازیها چیه بابا قبلا واسه 3 4 تا مپ 400 500 تا پوینت میدادیم حالا واسه یه کاستوم این کارو بکنیم..؟؟حداقل یه 2 تا دونه تو بازی میزاشتن طرف خودش تلاش کنه این کاستوم ها رو بازی کنه...!!!!!طرف رقبت کنه دوباره بازی کنه..!!اونم از بازی که همش توهمی شده انگار طرف اکس زده اومده تو بازی..!!از یه جهت دستش درد نکنه این کارو کرد که من بزور همون 1 بار بازی رو تموم کنم و بزارمش کنار برم وقتم رو بزارم سره هموم DMC HD Collection دمش گرم بیشتر از این وقت منو نگرفت..!!واقعا viva Capcom
مرتضی جان خونسرد باش :D اتفاقا دوتا کاستوم توی بازی هست و میشه بازشون کرد

@ آرتاس
Long Time No See
چطوری آرتاس جان خوبی ؟ دلمون برات تنگ شده بود
آرتاس جان نینجا تئوری فقط این کاستوم ها رو طراحی کرده و تصمیم اینکه چطوری عرضه بشن و توی بازی باشند یا نه با کاپکامه. اینکه توی بازی نباشند و به صورت DLC عرضه بشند تصمیم کاپکام بوده نه نینجا تئوری ;)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
مرتضی جان خونسرد باش :D اتفاقا دوتا کاستوم توی بازی هست و میشه بازشون کرد

@ آرتاس
Long Time No See
چطوری آرتاس جان خوبی ؟ دلمون برات تنگ شده بود
آرتاس جان نینجا تئوری فقط این کاستوم ها رو طراحی کرده و تصمیم اینکه چطوری عرضه بشن و توی بازی باشند یا نه با کاپکامه. اینکه توی بازی نباشند و به صورت DLC عرضه بشند تصمیم کاپکام بوده نه نینجا تئوری ;)

عمو علی اون 2 تا رو میدونم منظورم همین استایل دانته ی قدیمی هست که طرف براش جون بکنه تا آزادش کنه..!!نکه DLC بشه..!!دیگه واسه استایل قدیمی که نباس پول داد..!!این بی همه چیز داره نهایت سوء استفاده رو میکنه..!!!شما فکر که تو MGS4 برای فیس young snake که تو MGS 2 بود باید پول میدادی..؟؟؟!!!!یا ومثلا برای فیس Big boss تازه همش مجانی بود..!!آخه این چه مسخره بازیه..؟؟خنده داره به خدا..!!!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عمو علی اون 2 تا رو میدونم منظورم همین استایل دانته ی قدیمی هست که طرف براش جون بکنه تا آزادش کنه..!!نکه DLC بشه..!!دیگه واسه استایل قدیمی که نباس پول داد..!!این بی همه چیز داره نهایت سوء استفاده رو میکنه..!!!شما فکر که تو MGS4 برای فیس young snake که تو MGS 2 بود باید پول میدادی..؟؟؟!!!!یا ومثلا برای فیس Big boss تازه همش مجانی بود..!!آخه این چه مسخره بازیه..؟؟خنده داره به خدا..!!!
هر چی باشه داریم در مورد کاپکام حرف میزنیم و نمیشه توقع دیگه ایی ازش داشت، تازه من در عجبم چطور تونسته از خیر اون دوتا کاستوم بگذره و توی خود بازی قرارشون بده !

آخرین ویرایش:

Sir William

کاربر سایت
Mar 27, 2012
92
نام
کمال
اینکه تو خود بازی قرارش ندادن عجیبه اما اینکه به اندازه یه مثقال واسه طرفدارای قدیمی و ناراحت ارزش قائل نیستن تا این "دو تا لباس" (بخونید DLC!) رو رایگان در دسترس قرار بدن دیگه خیلی مسخرس.
.........................................
این قضیه DLC و Expansion Pack دیگه داره راهی میشه واسه سودجویی! یه DLC میدن به جز در آوردن پول از خودش ، فروش بازی رو هم افزایش میدن.اما در نهایت چیزی جز پایین اومدن کیفیت بازی برای گیمر ها
به دست نمیاد! یکم برن از راکستار یاد بگیرن که با Undead Nightmare یا DLC های IV اصن یه بازی جدید ساخت:d اسم اون Expansion Pack ـــه اسم اینم هست:|

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,941
نام
حسین
کاری ندارم که این کارش خوب هست یا نه ولی تو همین تصویر هم خیلی شبیه اون دانته قدیم شده در ضمن رو pcکه 100درصد freeمیاد :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
مرتضی جان خونسرد باش :D اتفاقا دوتا کاستوم توی بازی هست و میشه بازشون کرد @ آرتاس Long Time No See چطوری آرتاس جان خوبی ؟ دلمون برات تنگ شده بود آرتاس جان نینجا تئوری فقط این کاستوم ها رو طراحی کرده و تصمیم اینکه چطوری عرضه بشن و توی بازی باشند یا نه با کاپکامه. اینکه توی بازی نباشند و به صورت DLC عرضه بشند تصمیم کاپکام بوده نه نینجا تئوری ;)
بــــــه علي دانته عزيزگهگاهي گذرمون ميوفته ديگه :dبله متوجه م، من منظورم حرف (بخوانيد زر!) كاميا بود كه برگشته گفته با بازي مورد علاقه تون با احترام برخورد داره ميشه. تو تاپيك مربوط به خود خبرش هم گفتم كه از DMC 3 به بعد ديگه احترامي واسه بازي قائل نشدن... كاري با NT ندارم، اتفاقا كارشون درسته، اما اين لفظ كاميا واقعا رفت رو مخم! اينم از اين dlc كه - ببخشيد - مثه تف سر بالا ميمونه هم برا كپكام هم NT هم فنا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر