بازگشت آلیس، جنون زیبا

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
5z4yzuin9u1iakawkx9.png

نزدیک به یک دهه است که بازی آلیس، ساخته‌ی American MacGee دل طرفداران را برده است و آنها را مدهوش خود کرده است. به تازگی نمایش از روند بازی در نمایشگاه GDC اجرا شده است که بسیار دلربا می‌نماید.
نام این تریلر "جنون زیبا" می‌باشد و پس از چندین دموی CG در این تیزر گیم‌پلی بازی Alice: Madness Returns نشان داده می‌شود.
sltcuhwfv432sae63xtr.jpg

در بازگشت جنون، آلیس راه خود را پیش می‌گیرد تا بر دیوانگی خود غلبه کند، در این راه برای یافتن قاتلین والدین به واندرلند و لندن سرک می کشد. آیا او می‌تواند بر احساسات خود غلبه کند؟ آیا می‌تواند قاتلین را بیابد؟
انتظار می‌رود در چهارشنبه‌ی پیش رو اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی منتشر گردد.
برای مشاهده‌ی تریلر به اینجا مراجعه کنید.

تعدادی تصویر از بازی و فضای هنری‌اش:
5fxtismdy70kf6zwg8q.jpg

ya004hxjykg08eod3789.jpg

c8v8gfds4c81ase950.jpg

9fm12dn0p9mogv86euuh.jpg

i0l7rw1e65ah6guz37i.jpg

دانلود تریلرهای گیم‌پلی:
قسمت اول | قسمت دوم [با تشکر از لقمان، افزودن اعتبار به Uchiha_Madara]

منبع

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
بازی کردن در نقش آلیس اون هم تو یه بازی ترسناک واقعا لذت بخش هست، هر چه زودتر دوست دارم بازی بیاد.

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
قشنگترین خاطرات زندگیم با یادآوری اسم American mcgee allice به خاطرم میاد!دیگه هیچوقت بازیی در این سطح ترسناکه مدیدم!یه ترس زیبا داشت,در ین زیبایی,ترسناک بود...
دوستانی که سری قبلی رو بازی کردن لطفا یه توضیحی بدن البته اگه نسخه قبلی داره
American Mcgee Alice,اسم کامل نسخه ی اول بود.فکر کنم حول حوش سال 2001 اومد!یه اقتباس ترسناک از داستان آلیس در سرزمین عجایب.داستان اینجوی بود که پدر و مادر آلیس به قتل رسیدند و آلیس روانی شده,بعدش آلیس تو تیمارستانی بستری می شه و در رویاهاش وارد سرزمین عجایب می شه.ولی سرزمین عجایب این بازی با تمام سرزمین های عجایب دیگه زمین تا آسمون فرق می کنه.فضاهای وهم آلود,دشمنان ترسناک,صداگذاری فوق العاده ی بازی گاهی اوقات تا مغز استخوان شما را می ترسوند(البته یادآوری کنم من 6 سالم بود بازی می کردمش,ولی خوب یکی از فامیلامون اون موقع 15 16 سالش بود هم نسبتا زیاد می ترسید!)معماهای بازی هم مخ آدم را می ترکوند.مبارزاتش هم سخت بودند,سلاح های آلیس تا جایی که یادمه یه خنجر و یه سری کارت ورق بازی بودند که لبه های تیزی داشت....در کل,یکی از بازی هایی که به شدت منتظر اومدنش هستم,همین madness retuns هست.
وقتی EA پشت یک اثر اقتباسی هست، اون اثر چیزی نمیشه جزء یه گند کامل تو پرونده اش ...
از چیزی اطلاع ندارید,لطفا صحبت نکنید.اولا اینکه این یه اتباس آزاد از دنیای آلیس هست,ثانیا نیومده از رو فیلم یا حتی از رو کتابی برداشت کنه,اسمش روشه,سازنده ی بازی یعنی American Mcgee برداشت خودش را ساخه که الان در نسخه ی دوم هم حاظر هست.شاید این بازی گرافیک بالایی ندشاته باشه,ولی کاوبس می سازه واسه آدم....
پ.ن:یه ذره گندش هم کردم,ولی خوب یکی از معدود بازی های قدیمی هست که بازی کردم و یادم مونده!چون واقعا می ترسیدم.به خصوص یه سری غول داشت من بهشون می گفتن داد بزن!یه جیایی می کشیدن که نگو!

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
وای ... نسخه اولی عینه "دیوانگی" بود... واقعا از زمانش خیلی جلوتر بود، تو اواخر دهه طلایی بازیهای PC هم اومد ... wow.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
من از اول هم PC درست درمونی نداشتم و زیاد دور و ور بازیاش نمی پلکیدم ولی اگه واقعا اینجوری باشه که دوستان می گن واقعا از بازی خوشم اومد :d
---------
ببینم اون پیرزنه توی GOW که به کریتوس میگه نرو تو معبد پیری آلیس یا یکی از خاندان آلیس نیست ؟ (شوخی :d)
wvjwlvt8sl2par9kc165.jpg

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان.همونطور که گفتم به گرافیک این بازی دقت نکیند!خلاقیت بازی خیلی بالاست.محیط ها و موزیک هاش بی نظیره!تریلر گیم پلی را دیدم,موزیک هایی که داشت دقیقا حس آلیس را به آدم می داد...فقط به نظرم یه ذره فضا را زیادی فانتزی کردن!

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
جی‌تی تریلرش رو نزاشته. فعلاً فقط روی IGN هستش.
ــــــ
در ضمن دوستان به نظرم همون به گرافیک دقت کنید! هنری قشنگیه، چطور دلتون میاد به گرافیک خرده بگیرید؟!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر