بازي هاي گرافيک بالا

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
به نظره من اول شما یک تلویزیون با پورته hd بگیر که بتونی نهایت گرافیک رو درک کنی و یه چسب قطره ای هم باسه دسته xbox 360 که کسی نتونه دسته کنسولو ازت بگیره :biggrin1:
به نظره من هم این بازی ها رو هم بگیر

1.call of duty modernwarfare 2>>>>>>FPS
2.GTA IV liberty city story >>>>> Open world
Halo ODST.3 <<<< سبک FPS
اینارو بگیر ا

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
دوستان سلام!
خواستم تو همون تاپیک قبلیه که قبلا بود که درباره بازی ها صحبت می کردند پست بدم که پیداش نکردم!
حالا اینجا پست میدم!
ببخشید بابت این کار!
خب من چند روز دیگه یه 360 میگیرم!می خوام چند تا بازی بگیرم!
انتخاب خودم رو کردم و می خوام
AC II و MW 2 رو بگیرم!
اما بازی سوم رو می خوام شما بگید!شاید GTA IV گرفتم!اگه اتومبیل رانی خوب هم تو دست و بالتون دارید معرفی کنید!غیر از FM3!

سلام
مبارک باشه انشاالله به خیرو خوشی تا اخر عمر بازی کنی:love:
سبک ریسینگ که شیفت در حاله حاضر هستش که راستشو بخوای من بعد از چهار پنج ساعت گیم پلی زده شدم و هیچ حسی برا ادامش نموند

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
سلام
مبارک باشه انشاالله به خیرو خوشی تا اخر عمر بازی کنی:love:
سبک ریسینگ که شیفت در حاله حاضر هستش که راستشو بخوای من بعد از چهار پنج ساعت گیم پلی زده شدم و هیچ حسی برا ادامش نموند
خیلی ممنون!:love:
خب dirt 2 چطوره؟تا آخر هیجان داره؟من تو بازی های ریسینگ 3 چیز برام مهمه!گرافیک هیجان گیم پلی!
می خوام هیجانش بالا باشه!سختی ش هم اعصاب رو خورد نکنه!:)
راستی درباره ی Darksiders: Wrath of War چی؟کلا یه بازی معرفی کنید که تو اوخر 2008 یا 2009 اومده باشه!ترجیحا ریسینگ باشه!نبود هم نبود که هیچی!اگه ریسینگ نبود یه بازی توپ و پر هیجان که آدم رو میخکوب کنه با 360(البته نه اونقدر که 3 چراغه بشه!)

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
شما بهترین بازی ایی که میتونی امتحان کنی اول از همه GEARS OF WAR 2 هست.
به تائید همه بچه ها این بازی با اینکه برای تقریبا برای 2 سال پیش هست بازهم از 80 درصد بازیهای الان گرافیکش بهتر هست.و این بازی بهترین گرافیک رو فعلا روی 360 داره.
RESIDENT EVIL 5 هم فوق العادس.MODERN WAREFAR 2 رو هم حتما بگیر.

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
شما بهترین بازی ایی که میتونی امتحان کنی اول از همه GEARS OF WAR 2 هست.
به تائید همه بچه ها این بازی با اینکه برای تقریبا برای 2 سال پیش هست بازهم از 80 درصد بازیهای الان گرافیکش بهتر هست.و این بازی بهترین گرافیک رو فعلا روی 360 داره.
RESIDENT EVIL 5 هم فوق العادس.MODERN WAREFAR 2 رو هم حتما بگیر.
خب باشه!آره گفتم که mw 2 رو می خوام بگیرم!
ایولا دمتون گرم!
gow 2 رو می گیرم!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
DIRT 2 رو حتما بگیر.
چون هم بازی فوق العاده ایی هست و هم گرافیکش رو ببینی اینجوری میشی:eek::eek::biggrin1:
راستی کار خیلی عالی ایی کردی که سیستم ارتقا ندادی و بجاش میخوای 360 بگیری.

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
خب dirt 2 چطوره؟تا آخر هیجان داره؟من تو بازی های ریسینگ 3 چیز برام مهمه!گرافیک هیجان گیم پلی!

dirt2 خوبه ... ولی اگه paradise رو بازی نکنی نصف عمرت در فناست ...:biggrin1:
گرافیک عالی ... گیم پلی فوق العاده ... هیجان هم که ...:love:
در کل بهترین بازی ریسینگ تاریخ (سبک آرکید)

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
خیلی ممنون!:love:
راستی درباره ی Darksiders: Wrath of War چی؟کلا یه بازی معرفی کنید که تو اوخر 2008 یا 2009 اومده باشه!ترجیحا ریسینگ باشه!نبود هم نبود که هیچی!اگه ریسینگ نبود یه بازی توپ و پر هیجان که آدم رو میخکوب کنه با 360(البته نه اونقدر که 3 چراغه بشه!)

عزیزم اگر 360 مدل فالکون بگیری عالی هست.اگر 6 ساعت هم باهاش بازی کنی صداش در نمیاد.
اگر هم که جاسپر بگیری دیگه غیرممکن هست بسوزه.خیالت راحت.من الان 2 سال هست یه فالکون گرفتم مثل خر ازش کار میگیرم هیچیش هم نشده.
راستی اگر بازی میخوای که واقعا میخوای میخ بشی پاش حتما حتما GEARS OF WAR 1 . 2 رو بگیر.
حتما شماره یکش رو بگیر که قشنگ داستان بازی رو بفهمی.
من اینجا بازیهای انحصاری و توپش رو برات مینویسم.
GEARS OF WAR 1
GEARS OF WAR 2
HALO 3
HALO ODST
FORZA 2
FORZA 3
PGR 3
PGR 4
ACE COMBAT 6(این بازی هواپیمائی هست که به نظرم یکی از شاهکارهای دنیای بازی هست.بازیش دیوانه کنندس.حتما حتما حتما حتما بگیر.:biggrin1:ببین جقدر تاکید کردم.اگر بازی نکنی واقعا نصف عمرت بر فناست)
NINJA BLAID
FABLE 2
فعلا همینا یادم بود.باید تمام اینا رو تجربه کنی مخصوصا HALO , GEARS OF WAR که این دوتا شاخ ترین بازیهاش هستن.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
شما که میخوای گرافیکو به رخ بکشی حتما resident evil 5 بخر . چون درک گرافیک بقیه نیاز به دقت داره ولی رزیدنت 5 رو هرکسی نگاه میکنه فکش میخوابه (حتی مادربزرگ من هم کفه ش برید سر این بازی) البته تو HDTV

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام
من احتمالا طي هفته هاي آينده يه 360 مي خرم مي خوام با گرافيکترين بازي هاش رو اول روش بذارم که اطرافيان قدرتش رو حس کنند.
(آخه ما بعد از ميکرو کامپيوتر خريديم :cheesygri و ديگه کنسول نداشتم و حالا که مي خوام360 بخرم مي گن همين کامپيوتر رو ارتقا ميديم ولي اگه قدرتش رو ببينن ديگه آروم ميشن.:))
پس لطف کنين بهترين هاي گرافيکي رو برام معرفي کنين.
ممنون.
اگر به LCD وص ل کردی و HDMI زدی,حتما Assassins creed 2 را بگیر.چون من تاحالا اینقدر لذت نبرده بودم از گرافیک(البته گرافیک صورت ها تو بازی ضعیفه ولی محیطش خارقالعاده است.)و ایناها را هم حتما بگیر:
Gears Of War 2(محیطش یکم تیره هست ولی ضرورت داستانی ایجاب می کنه!ولی من یکی از دوستام اینو دید رفت xbox خرید)
resident evil 5
COD:MW2
Batman arkham asylum
call of juarez
froza motorsport 3

prototype را نگیر!بازیه خیلی خوبیه و خیلی سرگرم کننده است و گیم پلی خوبی داره ولی گرافیکش متوسطه!

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
آقا این GOW رو دیدم!چه گرافیکی داره خوب هم هست!اما یکم تیرس!یعنی تو چشم من یکی که یکم سیاه سفید میومد!
یه بازی می خوام اکشن با ضرب آهنگ بالا و گرافیک خیره کننده و سختی متعادل که رو اعصاب نره و لوکیشن های روشن!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
آقا این GOW رو دیدم!چه گرافیکی داره خوب هم هست!اما یکم تیرس!یعنی تو چشم من یکی که یکم سیاه سفید میومد!
یه بازی می خوام اکشن با ضرب آهنگ بالا و گرافیک خیره کننده و سختی متعادل که رو اعصاب نره و لوکیشن های روشن!
GEARS یک آره خیلی تیرست.ولی GEARS 2 از همه نظر عالیه.
تمامی این خصوصیات در GEARS 2 جمع شده.همه بچه ها میدونن.به قدری این بازی سریع و نفس گیر هست که فرصت فکر کردن هم نداری.
MODERN WARFARE 2 رو بگیر حالشو ببر.بهتر از این پیدا نمیکنی.

'God Of Game'

کاربر سایت
Jan 12, 2010
44
نام
sajad
سلام به همه ی دوستای عزیز اهل xbox360 من فردا میخوام یه 360 بگیرم میخوام بدونم به جز resident evil 5 - gears of war 1 - assassins 1&2 چون همشونو بازی کردم چه بازی هایی بگیرم که اندازه این بازیها گرافیک عالی و زیبا باشه و کلا خیلی حال بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر