Nintendo بازي هاي موجود در بازار براي switch

تاپيك به منظور بحث و تبادل نظر درمورد قيمت و بازي هاي سويچ ايجاد شده

كساني كه قصد تهيه عنواني رو دارن و ميخوان بدونن مناسبترين قيمت توي بازار چقدر هست و يا بازي مورد نظرشون ارزش خريد داره يا نه ميتونن از اين تاپيك استفاده كنن و از راهنمايي ديگران بهرمند بشن.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
ممنون آراد جان ،
کسی نسخه کالکتور Xenoblade 2 رو جایی دیده ؟ ممنون میشم بگه.
فكر نكنم باشه به اين زوديا هم احتمالا وارد نميشه يه مدت طول ميكشه ولي ميتوني سفارش بدي
تو special edition ها فقط براي بازي fire emblem warriors اين اواخر به چشم خورد كه ٥٠٠ قيمت زدن براش

• Like
Reactions: just_p30

vdiablov

کاربر سایت
Jul 4, 2013
17
جاییکه بازی هارو قیمت مناسب تر داشته باشه و جاییکه اکثر عناوین و داشته باشه فیزیکی مثل Sine Mora یا ittle dew و... سراغ دارین؟ :) ممنون.

vdiablov

کاربر سایت
Jul 4, 2013
17
سلام، بازی project octopath ساختن موزیکش تموم شده و احتمالا اوایل سال دیگه میبینیمش، واقعا منتظرشم و خواهشم اینه از بچه ها یکی یه تاپیک خوب واسش بزنه، من بلد نیستم و می ترسم بدتر خراب کاری کنم، این بازی فوق العادس حتما demo که واسش هست رو امتحان کنین.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
جاییکه بازی هارو قیمت مناسب تر داشته باشه و جاییکه اکثر عناوین و داشته باشه فیزیکی مثل Sine Mora یا ittle dew و... سراغ دارین؟ :) ممنون.
قیمت مناسب که نیست همه جا میخوان بکنن تو پاچه مخصوصا هفته های اول عرضه که قیمتای بالا میذارن برای بازی یه عده هم میرن با همون قیمت بالا میخرن بنابراین دلیلی ندارن قیمتو کاهش بدن دست دو بازیا هم که تقریبا نایابه هیچکس نمیخواد بفروشه
ولی برای جایی که اکثر عناوینو داشته باشه بازی پورت خوبه (تو کانال تلگرامشون عضو بشید بهتره) معمولا بازیای کمیابو میارن الان ittle dew 2 و DISGAEA 5 و چند تا بازی دیگه رو هم فکر کنم داشته باشه
دریم کالا هم میتونید چک کنید برای بازیا زیاد از وضعیتش خبر ندارم ولی میدونم اونا هم بازیارو میارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر