بازي هايي كه هرگز از ياد نميبريد...

METAL GEAR SOLID 4
HEAVY RAIN
UNCHARTED
كلا بازري هاي انحصاري PS3 رو اصلا نميشه از خاطر برد
واقعا همشون فوق العاده هستند;)

خوب نسل ما، نسل دهه 60 ها بازیهای خاطره انگیز کم نداره;) از جایی که یادم میاد، اولین بازی که کردم و میدونم حتماً خیلیاتون مثل من باهاش نوستالژی ها!! دارن، بازی River Raid یا همون هواپیمایه :d تو آتاری بود.
البته من که همیچوقت آتاری نداشتم و هرچی اون زمان اصرار و گریه کردیم، خانواده قبول نکردن که نکردن! :|
بهرحال همیشه خونه یکی از بچه های همسایمون با 3 4 تا از بچه های محل مینشستیم بازی میکردیم.

18418IMMatari_game_river_raid.png

زمان گذشت و نوبت رسید به سگا، افتخار آشنایی با سگا رو :d وقتی از مدرسه برمیگشتم، اولین بار تو کلوپ داشتم و دقیقاً سره بازی Ultimate Mortal Kombat 3 و اینطور شد که پاتوق هر روزه من بعد از زنگ آخر همون جا بود و فقط هم همین رو بازی میکردم.

18419IMMumk3titlepic.gif

بعد از اومدن PS1 بازیهای خوب و به یاد موندی زیاد اومدن که بچه ها خیلیاشو تو صفخات قبل گفتن، مثل resident evil ، gran turismo , crash و .... ولی بازی که من خیلی باهاش خاطره دارم و بیشتر از هر چی با بچه ها بازیش می کردیم .... ;)
اگه گفتین چی بود ؟ :d
یه راهنمایی: ;)
بالا، بالا، پایین، پایین، چپ، راست،چپ، راست،ضربدر، دایره :d

بله درسته،:d وینینگ الون 3 یا همون فوتبال 99 معروف !! :d:d
منتخب جهان و منتخب اروپا رو یادتونه، شوتهای معروف روبرتو کارلوس و باتیستوتا رو چطور؟:))

18420IMMwinning-eleven-3-ps1.jpg

از بازیهای کامپیوتر هم، اولین بازیم شد، پر خاطره ترین بازیم.
Hitman 1 مخصوصاً این مرحله ش که عکسش رو گذاشتم و فکر کنم مرحله دوم سوم از بازیش باشه، منو شیفته ی بازی کرد تا تمام نسخه های دیگه ش رو بعدها بازی کنم.

18421IMMhitman_790screen019.jpg

18421IMMhitman_790screen017.jpg

تو ps2 هم MGS 2 و GOW 1 هم فوق العاده بودن.

خوب تو این نسل و برای ps3 اظهار نظر هنوز زوده، :d اگه هم بگم، شاید بر اساس هایپ یا جوگیری بیش از حد باشه، چون هنوز زمانی نگذشته تا ببینم چیزی برام موندگار میشه یا نه!:d
بعد از تموم شدن این نسل اگه عمری باقی موند و بازی سنتری وجود داشت، میام تو همین تاپیک میگم.

بازیهای دوران بچه گیم مثل لاک پشت های نینجا یا شورش در شهر (برای سگا و میکرو و آتاری منظورمه!)
مخصوصا برای میکرو (اگه اشتباه نکنم) یه سوباسا بود عالی
یادمه یه سری رمز می داد بعد هر بازی که نشون میداد کیا آپ شدن، منم که بچه بودم نمیدونستم چیه! (زبانشم عربی یا ژاپنی بود یادم نمیاد آخه 2 تا نسخه بازی کرده بودم :d) فکر میکردم اینا بازیکنای خوب بازی بودن :d سر همین قضیه ضعیف مونده بودم سر مبارزه با کاکرو حدود 1 یا 2 ماه معطل شدم :d یه بارم یادمه تو 20 ثانیه آخر ازش باختم :(( :d

اول از همه مکس پین.
بعد فارنهایت. با این همه مدتی که ازش گذشته هنوز تو مغزمه و بیرون نمیره.
comix zone بازی sega genesis
Punisher- اصلا نمیتونم اینو از مغزم بیرون کنم همیشه به فکرشم |:

• Like
Reactions: Muse
سگا:لاک پشت های نینجا--کلانتر--یه فوتبالم بود نمی دونم اسمش چی بود
پلی 1:مزرعه دار-اویل- داینو کریسیس 2- پارازیت ایو - قطار مرگ - میگ میگ - وای سایلنت هیل - تنها در تاریکی - نورهود هیچ وقت یادم نمیره هنوز که هنوزه گیرش نیووردم بازی کنم - لوک خوش شانس 2 هم یادم نمیره همون اولش که پیرمرده خوابیده بود گیر میکردم اخرم نتونستم تموم کنم.
پلی2:اویل 4- سایلنت هیل ها - فینال فایت استریت وایز - دول می کرای 3-
360:RDR-COVICTION- geow 1

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or