بازسازی Demon's Souls طی توییتی از Bluepoint Games اساسا تایید شد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
916a_img_۲۰۲۰۰۱۱۰_۱۲۰۶۰۷.jpg
فقط صدای صفحه لودینگ از آن حذف شده است! Bluepoint Games دیروز طی توییتی این عکس را ارسال نمود و مجددا اقدام به حذف آن کرد، طی پادکست IGN توسط Colin ex، او اشاره می کند سرنخ هایی وجود دارد که آنها در حال بازسازی (ریمیک یا ریمستر) Demon's Souls می باشند. به ریمیک این عنوان امیدوار باشید چون اندکی قبل از این توییت، پستی زده شد که به ریمیک آن اشاره داشت.
عنوان سفید در پس زمینه مشکی با طرح و رنگ لوگوی Demon's Souls مطابقت دارد، همچنین کلم آبی شبیه یک ماده شفابخش در بازی است. همه ی سرنخها به این عنوان اشاره دارد و فقط منتظر معرفی آن در کنفرانس آتی سونی روی کنسول PS5 یا بین نسلی برای PS4 باید باشیم.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
خیلی دوست دارم اونی که معرفی قطره چکونی رو باب کرد ببینم
باید لپ شو بکشم :x:x
معرفی قطره چکونی خوبه...ولی طولانی نشه:| یا حداقل مثلا بدونی یک هفته دیگه معرفی کامل خواهد بود...

مشکل اینه مثلا بیان دور و بر مراسم ها تیز کنند، و قاعدتا همه فکر میکنند خبری میشه و ... هیچی:|

• Like
Reactions: vivanred

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
با معرفی ریمیک دیمن سولز بنظرم اگه نسخه دوم بلادبورنی باشه حداقل تا دوسال از زمان عرضه این ریمیک نباید انتظار ریلیزشو داشته باشیم.
همه این حرفا در صورتیه که اصلا نسخه دومی در کار باشه:(

• Like
Reactions: J. Constantine

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
عالیه پسر بسی خوشحال گردیدم<:-P
به حق حضرت میازاکی و به روح آرتوریاس قسمشون میدم که تعداد بنفایرهارو اضافه نکنن! [-o<
و مهم تر اینکه بازی coop نداشته باشه و قشنگ بشینیم پاش ضجه بزنیم!!
به شکلی که برای جابه جایی بین دوتا بنفایر یه صبح تا عصر طول ببره و قشنگ به عظما بریم:D
نکنن عین ds1 که پرش کردن بنفایر:(

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
با معرفی ریمیک دیمن سولز بنظرم اگه نسخه دوم بلادبورنی باشه حداقل تا دوسال از زمان عرضه این ریمیک نباید انتظار ریلیزشو داشته باشیم.
همه این حرفا در صورتیه که اصلا نسخه دومی در کار باشه:(
چه ربطی داره اخه اولا که الان from software داره elden ring رو میسازه اونم با کمک مارتین که به احتمال زیاد بازی خفنی میشه و ds r هم توسط bluepoint داره ساخته میشه دیگه بعد از عرضه elden ring فرام سافتویر میتونه بره سراغ bloodborne البته همین جوری هم دو سال یا شاید بیشتر طول بکشه مخصوصا که بازیسازی جدیدا پروسش طولانی شده ولی دو تا بازی خفن elden ring و ds r تا اون موقع هستن میشه ساعت ها بازیشون کرد bloodborne هم بهتره خوب روش کار شه اکثر بازی هایی که نسل جدید تو سال اول میان بازی های خوبی درنمیان مخصوصا تو قسمت گرافیک چون هنوز بازیساز ها به برنامه نویسی روی سخت افزار جدید و سوراخ سمبه هاش اشنا نشدن

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
عالیه پسر بسی خوشحال گردیدم<:-P
به حق حضرت میازاکی و به روح آرتوریاس قسمشون میدم که تعداد بنفایرهارو اضافه نکنن! [-o<
و مهم تر اینکه بازی coop نداشته باشه و قشنگ بشینیم پاش ضجه بزنیم!!
به شکلی که برای جابه جایی بین دوتا بنفایر یه صبح تا عصر طول ببره و قشنگ به عظما بریم:D
نکنن عین ds1 که پرش کردن بنفایر:(
داداش این dark souls نیست که demons souls هست اونم تازه ریمیکش demons souls اولین بازی souls محوری بود که فرام سافتویر ساخت انحصاری ps3 هم بود بعد چون میخواستن بازی رو برای 360 هم عرضه کنن رفتن dark souls رو ساختن که دنیای دو بازی خیلی شبیه همه حتی یکی دو تا از npc های demon توی dark هم هست مثل patches ولی خب یه فرقایی هم دارن توی demons souls خبری از بنفایر نیست یه منطقه هست به نام nexus که مثل firelink shrine دارک سولز 1 هست هر منطقه ای بخوای بری باید از اینجا بری یه سری شمشیر تو سنگ هم هست که بهشون برسی هم اونجا بازیت سیو میشه هم میتونی برگردی باهاشون به nexus بازی هم ریمیک هست فکر نکنم روی جایی که شمشیرا هستن تغییری ایجاد کنن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
کاش این استدیو به ریمیک بازیهای قدیمی نسل پنج به قبلم یه نیم نگاهی داشته باشه
عناوینی مثل chrono trigger
میدونم بحث خواستن صاحب ip مطرحه ولی در کل.
نسل بعد چند تا ریمیک این چنینی به من بدهکاره:D

• Like
Reactions: g4mer

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
تنها بازی که از بازی های میازاکی بازی نکردم، افرین به سونی خودش میدونه دقیقا پلیر ها چی میخوان! اینم یک اتمام حجت هست با کسانی که پایان کار بلادبورن رو میدونستند. :D

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
ولی من دلم شکست =((
سه‌گانه Resistance میخواستم ... هعی هعی هعی
من اون شایعه MGS1 رو دوست میداشتم:(

من هر دوتا دوست میداشتم به همراه KZ ها .:(( البته بگم با DS هم موافقتم اما هر کدام از انها که قبلا گفتیم بیشتر دوست میداشتم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر