ایکس باکس360 به شرط بن( یا فلگ) نبودن

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
سلام.خریدار یک عدد ایکس باکس 360 فت هستم با برد جاسپر که مدل ساختش زیر 2009 نباشه!و همچنین به شرط بن(یا فلگ) نبودن!!!!!!!
دستگاه تروتمیز و ترجیحا با هارد باشه! ترجیحا هم حضوری

آخرین ویرایش:

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
Rating - 0%
0   0   0
داداش یه الایت دارم در حده نو تاحالا بن وفلگ هم نشده چون لایو نرفتم.دستش تمیزترین دسته ای است که بین دست دوم ها دیدم و واقعا کنسول تمیزی هست و خط هم روش نیست.هفته ای یه ساعت بازی میکردم به خاطر کار.
الان نوی اسلیم 4 گیگ رو دیجی کالا زده 790000 با این وجود من این رو 600 میدم.چون با نوش فرقی نمیکنه.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,353
نام
امیر
Rating - 100%
4   0   0
داداش یه الایت دارم در حده نو تاحالا بن وفلگ هم نشده چون لایو نرفتم.دستش تمیزترین دسته ای است که بین دست دوم ها دیدم و واقعا کنسول تمیزی هست و خط هم روش نیست.هفته ای یه ساعت بازی میکردم به خاطر کار.
الان نوی اسلیم 4 گیگ رو دیجی کالا زده 790000 با این وجود من این رو 600 میدم.چون با نوش فرقی نمیکنه.

خیلی ممنون از پیشنهادت.قیمت سایت از بازار بیشتر هست معمولا!من جای دیگه قیمت دارم 620 البته برای هفتم هست این قیمت ,فکر نمیکنم در عرض 3-2روز قیمت ها اینقدر بالا رفته باشه!خداییش خودت بودی 600 میدادی برای دست 2؟حالا فروشنده های کنسول . . . به بهانه های مختلف قیمت ها رو بالا بردن ما که نباید سوء استفاده کنیم جنس دست دوم خودمون رو گرون تر از ارزش واقعیش بفروشیم!در حال جنس خودت هست میتونی هر چند خواستی قیمت بزاری برای فروش ,ولی فکر نکنم کسی با این قیمت حتی تو این شرایط ازت بخره!خداوکیلی خودت چند خریدیش؟2فردا دیگه زدیم قیمت ها کم شد همین رو ازت 200-250 بر میدارن به نظر خودت؟ب
ذر آخر هم ممنون از پیشنهادت ولی قیمتت خیلی بالاست (الکی گرون هست)

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
Rating - 0%
0   0   0
خیلی ممنون از پیشنهادت.قیمت سایت از بازار بیشتر هست معمولا!من جای دیگه قیمت دارم 620 البته برای هفتم هست این قیمت ,فکر نمیکنم در عرض 3-2روز قیمت ها اینقدر بالا رفته باشه!خداییش خودت بودی 600 میدادی برای دست 2؟حالا فروشنده های کنسول . . . به بهانه های مختلف قیمت ها رو بالا بردن ما که نباید سوء استفاده کنیم جنس دست دوم خودمون رو گرون تر از ارزش واقعیش بفروشیم!در حال جنس خودت هست میتونی هر چند خواستی قیمت بزاری برای فروش ,ولی فکر نکنم کسی با این قیمت حتی تو این شرایط ازت بخره!خداوکیلی خودت چند خریدیش؟2فردا دیگه زدیم قیمت ها کم شد همین رو ازت 200-250 بر میدارن به نظر خودت؟ب
ذر آخر هم ممنون از پیشنهادت ولی قیمتت خیلی بالاست (الکی گرون هست)
داداش شاید شما فکر کنی قیمت من گرون هست اما این رو هم فکر کن که قیمتا نه تنها پایین نمیاد بلکه بالا هم میره.
دوستم 2 ماه پیش ارکید دست 2 خرید 360 یادمه اون موقع میگفت عجب اشتباهی کردم خریدم ولی الان خیلی راضیه چون راحت میتونه 450 الی 500 بفروشه.
بازار اکس باکس هیچ ربطی به دلار این چیزا هم نداره خیالت راحت.
ولی من توصیه میگنم الان بخری بهتره.
نمیگم از من بخر چون راستشو بخوای اصلا قصد فروش نداشتم و فقط پست دادم تا تاپیک رونق بگیره ولی حتما از یه جای دیگه جور کن که داره بد گرون میشه.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Rating - 100%
5   0   0
x360 الایت جسپر نهایتا 450 ارزش داره
آرکید هم 350 ...
4 گیگ اسلیم 500 و 250 گیگ 550 !
از این بالاتر به هیچ وجه پول 360 کار کرده نده ... UP .........

SandmanMW3

کاربر سایت
Jan 23, 2012
26
Rating - 0%
0   0   0
x360 الایت جسپر نهایتا 450 ارزش داره
آرکید هم 350 ...
4 گیگ اسلیم 500 و 250 گیگ 550 !
از این بالاتر به هیچ وجه پول 360 کار کرده نده ... UP .........
داداش اون موقع چرا باید کارکرده ی اسلیم 4 گیگ با کارکرده ی الایت این قدر فرق کنه؟والا به نظر من باید الایت کارکرده از اسلیم کارکرده گرونتر باشه در ضمن عقل هم همینو حکم میکنه.
شما دلیلت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر