ایکس باکس 120 گیگ جی تگ + کلی بازی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
Rating - 100%
15   0   0
به نام خدا

با سلام و درود به شما کاربران عزیز بازیسنتر یک ایکس باکس ارکید فت 120 گیگ جیتگ شده با اخرین ورژن نرم افزارش دارم با مشخصات زیر :

مادربورد = فالکون
درایو = بنکیو
دارای دو دسته
بن شده از لایو
تا حالا الحمدالله سه چراغ نشده
درایو کنسول برای بهتر باز و بسته شدن احتیاج داره دیسک داخلش باشه
دارای 50 بازی ارکید دانلود شده از لایو بر روی هارد
حالا میرسیم به قسمت جالب ماجرا دارای ارشیویی از بهترین عنوان های 360 قدیمی و جدید و برنر مکس و حتی اورجینال + بازی های ایکس باکس 1 به صورت دیسک مالزی - مثلا با 150 یا 200 یا 250 تا بازی 360 راضی میشی داداش گلم

قیمت : 800 هزار تومان
با تمامی امکانات که این امکانات شامل بازی های اورجینال + کپی مالزی + رایتی معمولی + برنر مکس + ایکس باکس 1 + کابل HD
+ یک دسته اضافه + کنسول بازی میشه.

قیمت : 600 هزار تومان
با 100 بازی انتخابی از کپی مالزی + رایتی معمولی + برنر مکس + ایکس باکس 1 + کنسول بازی

فروش فقط در تهران به صورت حضوری تا شک و شبه ای بعدا ان شاالله پیش نیاد. با تشکر از شما

http://forum.bazicenter.com/attachment.php?attachmentid=40522&stc=1&d=1356282754

x360.jpg

آخرین ویرایش:

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
Rating - 100%
15   0   0
عاپ بفرمایید دوستان عزیز

---------- نوشته در 04:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:41 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نگاه به سال ساخت کنسول و بردش نکنید الحمدالله کنسول مثل روز اول سالم و سر حاله چون بیشتر اوقات خاموش بوده به این علت که من از8 صبح تا 6 بعد از ظهر سرکار میرم. فکر کنم بیشتر زمان هایی که دستگاهم روشن بوده موقع دانلود بازی های ارکید از لایو یا تست کردن بازی های مختلف روی ان بوده همونطور که قبلا هم گفتم اگه کسی خریدار واقعی کنسول باشه از نظر بازی بی نیازش میکنم.

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
Rating - 100%
15   0   0
عاپ بفرمایید دوستان عزیز

---------- نوشته در 04:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:41 PM ارسال شده بود ----------

دوستان نگاه به سال ساخت کنسول و بردش نکنید الحمدالله کنسول مثل روز اول سالم و سر حاله چون بیشتر اوقات خاموش بوده به این علت که من از8 صبح تا 6 بعد از ظهر سرکار میرم. فکر کنم بیشتر زمان هایی که دستگاهم روشن بوده موقع دانلود بازی های ارکید از لایو یا تست کردن بازی های مختلف روی ان بوده همونطور که قبلا هم گفتم اگه کسی خریدار واقعی کنسول باشه از نظر بازی بی نیازش میکنم.

عاپ و به این نقل قول هم توجه فرمایید

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
Rating - 100%
15   0   0
پست اول ویرایش شد

با سلام خدمت شما دوستان عزیز یه نگاه به پست اول بندازید. :d:d:d

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
Rating - 0%
0   0   0
اشتباه نميكني كه فالكونه ؟چون اگه فالكون بود تا حالا بايد دو سه بار cpu آب كرده (سه چراغه) باشه؟؟

archivers

کاربر سایت
Oct 8, 2012
9
Rating - 0%
0   0   0
داداش بازی ها رو میدی عزیزززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززززز

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
Rating - 100%
9   0   0
اپ برای حسین جان.
اون دوستایی که از حسین پرسیدن چون جی تگ شده بردش عوض شده در جوابشون فقط میشه گفت :huh:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر