ایکس باکس جسپر بدون لوازم جیتگ شده

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
Rating - 100%
5   0   0
دستگاها بردشون نو هستش و از دو سال پیش به دلیل نداشتن dvd key تا الان با داشبورد قدیمی کارخونه بدون استفاده بودن که الان با کول رانر c گیلیچ شدن ،
دوستانی که با جیتگ اشنایی دارن میدونن ارزش این دستگاها خیلی بیشتر از دستگاهای معمولیه که گیلیچ 2 شدن با داشبورد جدید ،
دلیل فروش هم فقط مادی نیست و میخوام کسی بخره که واقعا میدونه چی میخره ...
کنسولها lt3 دارن با اخرین ورژن داشبورد و تمامی گیم ها چه قدیمی و چه جدید با هر ریجن بدون نیاز به دیسک از روی هارد اکسترنال یا dvd قابل اجرا هستند ( قابل توجه دوستانی که پ خ دادن )

آخرین ویرایش:

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
Rating - 100%
5   0   0
بهتره هاردتو نگه داری ، فقط خود دستگاتو با دستگاهه بدون هارد عوض کني ، 150 تومن هم سر بدی اگر بی ادبی نباشه .
و از لوازم دستگاهه خودت برای این دستگاه استفاده کن .

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Rating - 100%
5   0   0
بهتره هاردتو نگه داری ، فقط خود دستگاتو با دستگاهه بدون هارد عوض کني ، 150 تومن هم سر بدی اگر بی ادبی نباشه .
و از لوازم دستگاهه خودت برای این دستگاه استفاده کن .
قیمتت زیادی بالا ـه
مگه با چی RGH شده ؟
ورژن ـش چیه ؟
سال تولید دستگاه؟
درایو سالمه ؟
دستگاه من اگر دست ـه فروشنده های محترم توپ خونه باشه با این وضع حداقل 650 میفروشن !! ...
درایوش نو ـه دستگاه هم برای آخر 2010 ـه

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
Rating - 100%
5   0   0
با کولرانر ورژن سی RGH شده تو پستهای بالاترم گفتم
سال تولید 2009 هستش ولی گفتم که نو هستش پس سال تولید تاثیری رو قیمت نداره چون سخت افزار یکی هست
درایو هم سالمه و اگر دوست داشتی درایو دستگاهه خودتو بهت میدم و درایو این دستگاهو برمیدارم
در ضمن در پستهای قبلی گفتم کسی که میدونه این دستگاه چیه بخره ، هردستگاهی قابلیت rgh یک رو نداره مگر اینکه داشبوردشو 2 سال اپدیت نکرده باشه .

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Rating - 100%
5   0   0
با کولرانر ورژن سی RGH شده تو پستهای بالاترم گفتم
سال تولید 2009 هستش ولی گفتم که نو هستش پس سال تولید تاثیری رو قیمت نداره چون سخت افزار یکی هست
درایو هم سالمه و اگر دوست داشتی درایو دستگاهه خودتو بهت میدم و درایو این دستگاهو برمیدارم
در ضمن در پستهای قبلی گفتم کسی که میدونه این دستگاه چیه بخره ، هردستگاهی قابلیت rgh یک رو نداره مگر اینکه داشبوردشو 2 سال اپدیت نکرده باشه .
خُب مگه چه فرقی داره RGH 1 باشه یا 2 ؟
قیمت نهای ـت رو بگو ...
کول رانر قطعه ـش 60 بود ... نهایت با نصب میشد 75 80 تومن

Old Dream

کاربر سایت
Mar 9, 2008
17
نام
مهدی
Rating - 100%
5   0   0
خُب مگه چه فرقی داره RGH 1 باشه یا 2 ؟
قیمت نهای ـت رو بگو ...
کول رانر قطعه ـش 60 بود ... نهایت با نصب میشد 75 80 تومن

بله با نصب میشه 80 تومن ولی زمانم 2 سال باید برگردوند عقب .
rgh2 سرعت بالا اومدن داشبوردش کمه و رندومه همیشه ثابت نیست ضمنا در اون حالتم نباید 2 تا داشبورد اخریو ریخته باشی .

---------- نوشته در 07:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

منتظر جوابم....

پ خ دادم شهاب جان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر